FIV in Ungaria 24

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

ma da ce viteza aveti la scris,eu am devenit o mare puturoasa,dorm pana la 12-13 ,ma trezesc beau vreo ora cafeaua(fara cofeina evident)mananc si fug iar la pat sa ma uit la tv,deja am inceput sa am cosmaruri,azi noapte am visat ca am patat chilotul maro si m-am trezit speriata,of sa dea DD sa mai treaca cu bine inca 6 sapt pana ajung la 3 luni,am vb azi cu o versioara de-a barbatului din italia si am rugat-o sa vada daca imi poate lua progesteron injectabil de acolo sper sa nu fac vreo prostie daca nu mi l-a dat dr,dar am zis ca pe langa utrogestan o injectie pe saptamana nu are nimic,si nici nu-i voi spune la nea' dr,voi ce ma sfatuiti???

LIANACRISvoi n-aveti cum sa ma mositi pe mine ca pe cand nasc voi veti avea burtile mari de tot si va pregatiti sa nasteti si voi,asa ca mai repede va pot mosii eu pe voi

ANDICUsa scapi repede de raceala sa fii fresh pt bb FILIP.

PUSSIti-au trecut gandurile "negre"???

va pup pe toate fara exceptii(nu va insir sa nu omit pe vreuna si sa se supere)

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

klaaaaaaa te manancaaaa???????
io zic sa il iei ca dehhhh ai tu gargauniii tai..dar il tii doar asa..numai daca e cazu il ieii,,,ceea ce nu va fi..auzii tu????
si ce crezi ca cu burta la gura nu stim sa mosim????

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Mai fetelor voi chiar nu aveti ce face?? una viseaza chiloti patati, alta la alt FIV si a treia ca vin rusi. Acum vin la voi cu . Ia ganditiva si voi la ceva frumos, lasati gandurile negre.
Kla nu 3 luni trebuie sa treaca ci 9, ai inteles??


Tia si Daria
www.flickr.com/photos/12598413@N07/?saved=1" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

LIANA m-am gandit sa fac vreo 50 mg pe saptamana pe langa utrogestan mai ales ca la mine progesteronul in ziua 21 e foarte mic,in fine sa mi-l trimita si apoi mai vad dar nu cred ca va fi rau.si ce ziceai de dureri???cine vine<??rushii?las' ca nu vin si pe mine m-a durut burta ca la cm si inca ma mai doare in fiecare zi dar vine barza nu rushii asa va fi si la tine.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

io ma gandesc la Chivu
se pune????????


moamaa ce'mi place..activitate breeecum era pe vremuri..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

criss sa stii ca eu sunt super hotarata sa fac FIV in Ungaria, daca am si scris mesaj lui Jadori...problema va fi ca va trebui sa gasesc timp sa fac analizele. Ziua 2 a si trecut asa ca trebuie sa astept luna viitoare. Merci mult de tot esti super draguta si te voi bombarda cu intrebari. Te pup

O duminica frumoasa tuturor. Va pup pe toate fara exceptie.

Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

INTERNET sa traiti am inteles,sa treaca 9 luni numai ca eu am zis in ideea ca primele 3 luni sunt mai "sensibile"sa zic asa....cat despre vis,na am visat asta e,dar in alta noapte am vista ca aveam burta mare de tot si nu ma mai puteam intoarce de o parte pe alta si m-am trezit toata transpirata,si asta pe langa alte vise erotice ce le am ca duc lipsa mare de ca de mai bine de o luna nimic nimic,si-mi e cam

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Micky astept cu nerabdare bombardamentul. Si asa ma omoara plictiseala asta.
Lianoooooooooooooooooooo intr-adevar ai la ce sa te gandesti frumoooooooos foc!. Vin cu tine pe 1 ca sa .....iti fac galerie.
Kla intreaba doctoru! Vorbeste cu el! Ca d'aia se cheama doctor ca sa te ajute si sa te lamureasca
internet sa ne scuzi mama. Suntem in una din zilele acelea



www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602474079860" target="_blank">Gratar Szegedwww.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Viena 2007www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">Spania 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra Multe poze
Asteptand un ingeras
Uite de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

vii cu mine cris????zici ca sa faci galerie??????
pe draq..zii adevaru ca vii ca ai auzit ca fac poze cu Chivu




Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca vin

Mergi la inceput