FIV in Ungaria 24

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

sunteti

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

WAW ce fain dansezi

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

tu stai acolo dupa canapea ca n'ai voi..doar privesteeeio inca maai am voieeee

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

sefuuuuu...stiu ca cetestiai pierdut pariu...

scuzati bag traducereaaa
facui ieri cu "sefu"un pariu... ca cica isi face cont si azi srie pi forum..io ii spusei ca va scrie cand voi naste ioca dehhh atunci primeste acordu
aaaaaaa scuze.."sefu" e sotzu lu crisss
sa mai spun?????sa mai dau din casa?????

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

ce active ati fost azi
legaturooooo ... mai stiu pe multe care nu numaica le durea burta ci le si curgea... si erau gravide! Pe mine doar m-a durut! Si vreau poza cu Chivu..De mancare ce ai azi... ca noi n-am vomitat de ieri!
crisisnu-i vb de citit ci de stiut, asa sunt eu.. trebuie sa stiu tot! Si cu Fiv-ul viitor... si eu imi faceam fel si fel de ganduri... mai bine cu picioarele pe pamant decat visatoare... sa nu te superi, dar iti spun eu care .. dupa un Fiv nereusit mi-a trebuit 3 sapt. sa ies din casa!
kla lasa progesteronul!in primul rand ca 50 mg. / sapt. e apa de ploaie.. apoi poti sa faci "privatiune de progesteron"... care e nasoala.. eu am facut la 26 de sapt. si s-a lasat urat! si dr. cu care nasti trebuie sa stie.. se sangereaza mai mult in cazul celor care iau mult in timpul sarcinii! Eu si acum inca iau 2 Duphastoane/zi+ Gravibinon de 500 la 7 zile! Si cu visul ca esti asa sunt eu acum... nu pot sa ma intorc in pat decat din 3 miscari... nu ma pot ridica singura decat din anumite locuri sau sprijinita, gafai, abia vorbesc... asa o sa ajungi cand o sa fi la termen!



PUSSI 33+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 27 ZILE DE STAT IN BURTICA LA MAMI! SI VOM IESI MATURE!!!

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

legaturilorrrrrrrrrrrrr pai iar vreti sa lingeti monitoru??
nu ma provocati

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

iote'i ca vin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

ce activitate,ce-mi placeeeeeee
liana gata,gata dau de baut
si da,am rupt opincile aseara de atata dans,gata a fost ultima pe anul asta
pentru unguroaice
si pentru toate fetele
eu maine Z1,numai cand ma gandesc k la urmatorul CM incep

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)


Daisey


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Pussi nu ma supar mami! Am toate sperantele, stiu ca am multe sanse, dar nu 100%. Asa ca nu vreau sa patesc ca la IAS. In caz de nereusita vreau sa ma ridic repede si sa merg mai departe. Nu sa bocesc pana lesin cum am mai facut eu.
Sunt optimista, dar si realista 3X si cred ca e mai sanatos asa.
Si de ...face sotul piure cu file de peste la gratar. Abia astept. Va asteptam la masa!
toate fetele!

www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602474079860" target="_blank">Gratar Szegedwww.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Viena 2007www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">Spania 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra Multe poze
Asteptand un ingeras
Uite de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

maaaaaaaaa pai daca mai vb mult de mancare pe aici crek imi incep si mie simptomele si anume POFTAde pestele facut de barbatu' lu' Cris,hai ca e de bine sa te gandesti la mine cand papi sa nu-ti stea in gat cumva

PUSSI hehehe eu o sa am burtica mai mica ca e numa unuldesi eram super fericita daca aveam 2 diintr-o lovitura,asa peste ceva timp sigur ma asteapta un alt fiv ca nu-mi ajunge unu,acu stiu ca-s nesatula dar asta e,e greu inceputul,cu progesteronul m-am gandit sa-l am in casa nu neaparat sa incep sa fac de acum,dar poate mai incolo cine stie poate voi avea nevoie.

CORNELIA ma pregatesc sufleteste sa-ti tin pumnii stransi si-l invat si pe bebe din burtik sa va tina pumnii de acum cat e mic.

LIANAau trecut durerile???

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput