FIV in Ungaria 23

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

vreauuuuuuuuuuuu vestiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

adaca cum zici tu... daca eu sunt cuscra cu tine si tu cu Tia.. eu cu Tia ce vom fi?
ioana multumim pt. gandurile bune
andicu ai perfecta dreptate... dar sti cum e... eu fac tot ce-i omeneste posibil... mai departe DD decide! Oricum ma simt bine acum si m-am linistit si psihic, ca azi noapte imi era frica sa adorm ... ca nasc!
daria multumim! eu zic c-o sa fie bine, trecem noi peste tot!
kla tu cand faci Bhcg-ul?



PUSSI 32+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 5 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Adela tu ce ai de gand sa faci???? vrei sa ne , eu tot stau la rand??? lasa ca trecem la Andicu si ne mutam la mare.
Andicu , o sa te faci bine, Filip are nevoie de tine
Pussi stai cuminte si asculta de doctor, tustele sa fie cuminti ca ne certam , au timp sa o vada pe mama,
Liana, Cris
Magduta , capul sus
Va pupam pe toate


Tia si Daria
Poze
http://www.kodakgallery.com/AlbumMenu.jsp?&view=1&page=&sort_order=&albumsperpage=&ownerid=99515887213&navfolderid=2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

vreiii vestiiiiiii???????
ioteleeeeeeeeeeeeee..
toatee buneeee..o comisaisi o mai comit si maine din nouca doi foliculoiii mai ramasera..
Crisss a fost la geam si mi_a facut galerieee pana am iesit...a fost superr..si maine va fi...
va pupammm pe toateee fugim sa mancam sunca cu ceapaaa
revenim mai pe sara...
scriu io ca la ea dureaza mai mult pana e moderata..dehhhh daca nu e cuminteee..seamana cu mine ii lipsesc si ei cateva roti...
haiiii gataaa ca se topeste sunca...o mancam si revenim

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Ahhh..hai ca incinsesem forumul deja!!Nu mai aveam rabdare!
Doamne-ajuta si pentru maine si..mai usor cu sunca aia ca nu cred ca vreti sa fiti mame balenutze!!
Te iube muuuult fatooo!!!

Ela.. in 18sapt. cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:



LIANA DOAMNE AJUTA ! Suntem si maine alaturi de tine. Sa ne dai vesti. Nu mai spune ce mananci ca ne faci pofta.

CRISIS
PUSSI lasa tustele sa stea cuminti acolo ca e mai bine. Esti nerabdatoare sa ajugi pe lista mamicutelor. Te cred !

ANDICU trebuie sa fie bine.

TIA ce te-ai suparat ? Nu ai de ce, ti-am spus ca vine RARES.

Ade 30 s RARES + DARIUS si CAIUS



AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

BRAVOOOOOOOOOOO si nu mai povesti de mancare!



PUSSI 32+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 5 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Buna seara la toate fetele!
Acum am lasat-o pe Liana la ea la apartament ca am fost sa papam, noi cel mai mult timp il petrecem mancand .
De ea stiti asa ca va spun numai de mine acum: am tot 6 foliculi de aprox 10 mm bucata, endometru foarte bun, estradiolul foarte bun, dar numai ca unu dintre ovare e mai greu de punctionat si nu stie daca va putea. M-am obisnuit cu Zadori si cred ca nu mai rosesc de fiecare data cand ma pune la eco. Se pare ca punctia va fi marti, dar cel mai sigur aflam sambata.
Va pupesc, va iubesc si va multumesc!


www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602474079860" target="_blank">GRATAR SZEGEDwww.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">VIENA 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">SPANIA 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra Multe poze
Asteptand un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Adela felicitari pentru steluta

Tia si Daria
Poze
http://www.flickr.com/photos/12598413@N07/?saved=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

TIA multumim de felicitari. Se vad pozele, sunt foarte frumoase.


Ade 30 s RARES + DARIUS si CAIUS

AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

gata.. am sosit, suntem bine .. sanatoase, slabe si vesele ca asa le sade bine la domnisoare.. Ana 1.600 gr. si Elena 1.800 gr! Nu nastem ca nu avem motive la un col de 4.7 cm si inchis! Problema este ca se pot rupe membranele.. asta asa ca surpriza, pe care n-o vrem! Pt. asta ne punem un Lomexin .. ca sa sterilizam zona vaginului! Gravibinon facem pana la 36 de sapt., restul tratamentului ramane acelasi:1/2 gynipral la 6 ore + Duphaston 2/zi + Elevit! + pat ..fara stat pe sezut ... esential!Facem anestezie generala ca sa dorm linistita .. niciuna din Tusti nu e intoarsa cu capul injos .. sunt in 69 transversala ... asta e pozitia! Mi-a masurat si IR-urilere cica sunt ok!

ma poate ajuta si pe mine cineva cu 2 fiole GRAVIBINON, contra-cost!



PUSSI 32+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 5 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput