FIV in Ungaria 23

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by Liana30

va pupez pe toateeee..
e normal la ora asta?pt o dilie ca mine eca de o ora asteptam sa apara pozele..offff nasol cu avertizmentele astea..ca iote trebe sa modereze mesajul lu cris..aloooo???poate ma aude vreun moderator si modereaza si mesu lu crismai repejor ca sa vaza fetele pozele..\breee ce sa va zic ne divertiram rau..di tot
in rest toatee bune si frumoase..maine o pun..sau azi ca num,ai stiu cu orelele astea
Delfinutzoooooooo sa nu dai muicaaaaadehhhh nu pci sa stau fara..
gataaaaaaa fuggggg..in pat ,,gataaa..oare?????lasa ca mai stau putin la barfa cu cris si om vedea noi cand ne'om pune in pat...cica noi suntem la tratament di stimularedoua nebune..dehhhh
ne auzim maineeeeeeeeeee..
vaaaaaa pupppppp..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica



BAFTA MAINE



PUSSI 31+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 6 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

LIANA30 bafta pe maine..iti doresc din suflet o reusita deplina...te-am trecut si pe listuta de la fiv...te pup
Andicule scumpilici,toate supararile astea vor trece...eu stiu ca esti o fata puternica si vei trece cu brio peste toate...pupici si la printisorul Filip
...succes tuturor fivoaselor unguroaice...Dumnezeu sa fie cu voi si sa va ajute sa va deveniti mamici cit mai curind

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRA0 spune:

Magduta, eu zic sa continui totusi tratamentul dupa cum ti-a spus doctorita. Sa-ti spun de ce. Odata cu mine a mai facut o fata FIV la d-na dr. In ziua 12 de la ET a inceput sa-i vina ciclul. Cam in ziua 14 si-a facut test din urina, negativ, ciclul venea in continuare. A intrerupt tratamentul. Dupa cateva zile, aproape o saptamana, pt ca se simtea obosita a facut un test de urina si a doua liniuta a iesit mai palida, dar era. A doua zi la fel, iar la testul de sange i-a iesit o valoare de 40 unitati. Deci era ceva. A reanceput tratamentul, numai ca peste 2 zile cand a mers in Ungaria la d-na dr. sa vada ce se intampla, i s-a spus ca a fost probabil o sarcina dar nu mai este viabila. Ma gandesc ca daca continua tratamentul, cine stie... Nu vreau sa-ti dau sperante desarte, dar experienta aceasta mi-a dat peste cap si mie tot ceea ce stiam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Mulumesc de raspuns. Auziti dar trebuie reteta din Ungaria sau poate fi si din Romanica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Liana!!! Tinem pumnii!!! ... si mi-ati facut o pofta de gratar cu cartofi... inclusiv la Cola de pe masa savurez!

Noi am intrat oficial in luna a 8-a! Mai vreau 2 sapt.! Aseara Tustele au cam vrut sa ma vada... dar cu ceva injectoane le-am oprit!



PUSSI 32+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 5 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

am primit si noi prima steluta.

BAFTA LIANA ! Suntem aicici cu tine.


KITTA s-ar putea sa fie buna si reteta din Romania. Pentru alte medicamente au luat-o in considerare, nu stiu insa daca si pentru Progesteron este valabila.

Andicu nu te mai speria. Eu zic ca totul o sa fie bine. Asa sunt femeile dupa ce nasc, sunt un pic mai sensibile. pentru tine si bebe FILIP.
PUSSI M-am gandit eu ca o iau nora pe SABINA ELENA dupa CAIUS CONSTANTIN si pe ANA NICOLETA dupa DARIUS NICOLAE sa isi serbeze zilele onomastice impreuna.
TIA tu sa nu te superi ca vine si RARES la DARIA.


Ade 30 s RARES + DARIUS si CAIUS



AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna fetelor!
Liana sunt si eu cu pumnii stransi pentru tine!
Cris am vazut pozele, ma oftic ca nu sunt si eu cu voi, puteam sa mai stau o luna si sa fac fiv-ul in octombrie, dar m-am grabit (degeaba)..
Pussi Doamne Ajuta sa mai stea fetitele cumintele in burtik pana cat mai aproape de termen! pe toate trei
Kitta la farmacia din Szeged nu accepta decat reteta de la clinica Kaali, deci s-ar putea ca si in Budapesta sa accepte doar de la ei. Din Romania acceptau mai demult, dar acum nu (la Szeged)

toate fetele!

Ioana
poze cu animalutele mele poze noi animalutze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Dragele mele, Zouzou, Adela, va multumesc pt sustinere! sunt sigura ca o sa trec peste, mai ales ca o sa primesc si ajutor specializat! chestia asta ma linisteste si mai mult!

Pussilina mama, lasa Tustele sa mai stea la caldurik! ai grija de tine sinu te mai agita! eu zic ca e bine, totusi, sa le aduci pana la 36 sapt macar! asa o sa fie si ele mai maricele si altfel te descurci cu ele dupa! sanatate multa si sa stii ca incep sa am emotii pt tine!

Ma uit si la Adela,Corina si Pussi, Doamne, ce mai trece timpul! sunteti deja in trimestrul 3!!! abia astept sa vad bebei!!!

Liana, Cris, Cornelia si restul fetelor in focuri, vedeti ca se elibereaza locuri pe lista de ! astept de la voi sa le ocupati!





Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/1351544068/in/set-72157600689970094/" target="_blank">Bebe Filip-poze noi(27 iunie 2007)www.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157601740769804/" target="_blank">Botez Filip
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Liana, Crisis-frumoase poze, vad ca v ati stimulat bine!succes Liana si Crisis!
Magduta-fa ce ti a spus dna dr. ca stie ea ceva!am fost superocupata ieri si cred ca si azi, la serviciu, de asta nu pot intra asa des!
Pussi- trebuie sa fii cea mai fericita viitoare mamica! succes si sa fie cum iti doresti mai departe!

pupici tuturor!

daria si foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

MAGDUTA imi pare rau iubita,stiu ce simti acum dar capul sus si vino sa mergem impreuna mai departe!

LIANAsa ai multa multa bafta azi!!!!!!!!!!tin pumnii stransi!

PUSSI mai ai putin spune-le povesti de dragoste bebelinelor si sa vezi cum mai stau acolo 2 sapt,

ANDICUun pt tine si mii de pt bb FILIP!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput