FIV in Ungaria 23

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Buna ziua!
Cam pustiu pe aici! Nu-mi place despre voi. Eu am intrat ca sa ma inveseliti voi si ???? Lasa ca noi suntem destul de vesele si va mai dam si voua.
Magduta capul sus! Nu te obisnui cu gandul ci cauta solutii. Sanatate si credinta sa fie ca banii se fac.
Pussi te astept la raport! Vrem sa stim in fiecare zi ce face mamica 3in1
Andicu multumesc. Vreau si eu cu carutul in parc cu voi!
Ioana, Cornelia
Adaca sper sa spargem gheata si sa nu mai vad nereusite aici.
Despre Liana va spun ca e cumintica la ea la pensiune pentru ca maine la 10 "o comite" cum spune ea.
V-am pus poze de la Viena si o sa va pun si cu noi pe aici imediat ce le facem .


www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">VIENA 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">SPANIA 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra Multe poze
Asteptand un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Buan fetelor.
Oar eam puteti ajuta.
Am sunat la clinica sa comunic rezultatul(test de urina negativ si bhcg 0.1) la care am primit un raspuns surprinzator din partea dr-ei , sa continui cu tratamentu adica 4tb duphaston /zi la intervale de 4 ore si un utrogestan seara la zece. ca sa evitam singerarea pt ca acu ii perioada de singerare. Si pe simbata sa mai fac un test de urina.Ce rost mai au toate astea? Nu mai inteleg nimic.
Va pup.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

la raport daca asa cere lumea, mai ales "fetele in tratamente"
N-am vomitat de 24 de ore.. mancam bine, dansam de numa... am fost azi si o ora jumate in oras ...si ne pregatim cu lista de intrebari pt. maine cand facem morfofeala de trim. 3, si intram oficial luna a 8-a!
legaturooooooooooo va fi maine super bine Ora 10 e ora Hungariei sau a noastra?
adela si noi va pupacim
gabitule ce face fata? esti cuminte?
andicule asta este trecem noi peste toate! Am incredere in tine ca vei depasi momentul bine si repede...ca doar nu te lasa Filip asa... sa stea cu un mami suparici!

pupacim trupa de unguroaice!



PUSSI 31+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 6 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna fetelor si bun gasit la un nou capitol
scuzati absenta,sunt agitata zilele astea....
liana si cris asta e capitolul vostru norocos,va tin pumnii si va pup
cris sa creasca mari foliculii si sa fie totul bine,iti tin pumnii stransi stransi
andicu,abia astept
magduta stiu ca nu vrei consolari insa trebuie sa mergi inainte,o sansa avem cu totii,cine stie ce va rezerva viata nu inteleg nici eu de ce ti-au zis sa continui tratamentul.....
pussi doamne ajuta mai e putin si-ti tii tustele in brate
gabita bine ai revenit imi era dor de tine

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)


Daisey


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

FETELOR HELP VA ROG!Stie cineva adresa vreunei farmacii din Budapesta de unde s-ar putea cumpara PROGESTERON inj.? Se poate cumpara fara reteta? Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

KITTA farmacie in Budapesta nu stiu, dar Progesteron fara retena nu primesti niciunde in Ungaria.

AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

KITTA nu stiu nici o farmacie in Budapesta, dar oricum Progesteron fara reteta nu primesti niciunde in Ungaria.


LIANA Suntem alaturi de tine.

PUSSI ma bucur ca esti mai bine. Hai ca mai ai un pic. pentru tustele tale de la gazele mele.


CRISIS sa te auda Bunul Dumnezeu.

Ade 30s RARES + DARIUS si CAIUS



AB Darius si Caius Gazele
http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Cris, iubita, pt tine tot din sufltet m-am rugat, dar mi-a iesit total din minte ca si tu esti constanteanca! normal ca o sa fim 4 cu carucioare! tin pumnii strans pt tine in continuare!
Liana, da Doamne s-o "comiti" bine! sunt alaturi de tine!

Dragelor, maine am programare la dr de "pisic",tineti-mi pumnii, sper sa-mi foloseasca, sa nu ma intorc mai razna decat sunt!





Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/1351544068/in/set-72157600689970094/" target="_blank">Bebe Filip-poze noi(27 iunie 2007)www.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157601740769804/" target="_blank">Botez Filip
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Dupa cum v-am promis am pus poze cu mine si Liana de azi. Nu mai comentez...vedeti voi cum ne-am divertit .
Andicu bafta multa maine. Iti tinem pumnii amandoua.
Pussi ora 10 ora hungurilor este.
Magduta ori te-a inteles gresit ori...nici noi nu intelegem. Dar totusi credem ca daca dupa 14 zile de la ET testul este negativ nu mai ai de ce sa continui tratamentul. Stim ca e foarte greu dar mai rau ti-ai face. Parerea noastra .
Cornelia poate te razgandesti cu asteptatul si ne faci vre-o surpriza. Mai avem sunca.
Adaca
Va pupam pe toate si speram sa nu va dezamagim


www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157602474079860" target="_blank">GRATAR SZEGEDwww.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">VIENA 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">SPANIA 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra Multe poze
Asteptand un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

va pupez pe toateeee..
e normal la ora asta?pt o dilie ca mine eca de o ora asteptam sa apara pozele..offff nasol cu avertizmentele astea..ca iote trebe sa modereze mesajul lu cris..aloooo???poate ma aude vreun moderator si modereaza si mesu lu crismai repejor ca sa vaza fetele pozele..\breee ce sa va zic ne divertiram rau..di tot
in rest toatee bune si frumoase..maine o pun..sau azi ca num,ai stiu cu orelele astea
Delfinutzoooooooo sa nu dai muicaaaaadehhhh nu pci sa stau fara..
gataaaaaaa fuggggg..in pat ,,gataaa..oare?????lasa ca mai stau putin la barfa cu cris si om vedea noi cand ne'om pune in pat...cica noi suntem la tratament di stimularedoua nebune..dehhhh
ne auzim maineeeeeeeeeee..
vaaaaaa pupppppp..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput