Aradence minunate! (82)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Noi avem si ziua caldura.
Gabi, voi parca aveti contoare pe calorifere? Cine vrea sa faca economie sa-si opreasca caloriferele lui, la noi asa se face, dar nu oprim de la subsol toata caldura.
Cand nu aveam contoare s-au mai trezit si la noi unii sa faca economie si dimineata o opreau de la subsol, dar au facut alti vecini scandal ca erau multi copii mici in bloc si nu puteau sta in frig, ei mergeau la serviciu dimineata si nu le mai pasa de cei care ramaneau acasa.

Ioana, pun o "pila" sa ne faca discount la incaltaminte.

Am uitat sa zic ca a fost si Calin cu Dragos la circ ieri, le-a placut f mult.

Clau, pai fa-o repede!

Ildi, succes cu scoala! Cum te descurci si cu David si cu invatatul? La ce esti?
Pai daca tot era AC la nunta nu s-a putut pune pe cald nu pe rece?

Cristina, eu tot din Sanicolau cumpar papuci la Dragos si la Adelina.

Anca, Alex ce mai face, tot asa nazdravan e?



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Cristina, eu am comandat- o de vreo 3 saptamani si nu a venit inca, dar acum ma gandesc daca o mai vreau sau nu, ca Ioana umbla bine deja. Cam neseriosi astia de la quelle.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Gabi, si eu tot acum 3 sapt am comandat-o si ziceau ca nu o au pe stoc si ca tre sa le soseasca din Germania. Dar nici acum nu le-au primit si nici nu stiu sa-mi zica un termen.... Daca vine de Craciun, atunci mai bine ma lipsesc

de Mara

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Mie nu s-au sinchisit sa imi dea nici un mail sa imi spuna ca nu au pe stoc. Pe tine te-au contactat? sau tu pe ei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am fost si noi la circ ieri. Chiar a fost frumos. I-am vazut si pe Dragos si Calin. Animale nu-s foarte multe, 3 pinguini, 3 crocodili, 3 serpi, un hipopotam, 2 pelicani, o testoasa maaaaaaaare, o foca (singura dresata), 2 porci spinosi, un rechin intr-un acvariu... sper ca n-am uitat ceva. Dar circarii sunt foarte draguti, si stiu sa faca multe. Spectacolul in sine a fost fain, si cel mai frumos cred ca a fost jocul de apa, ceva gen arteziene, dar absolut deosebit, pe muzica clasica. Preturile iar au fost "deosebite": 5 lei vata de zahar, 5 lei balonul si 10 lei un carton cu popcorn. Aaaa, si 20 lei poza cu crocodilul de 4 luni. Peste poza noi am sarit. Avem cu elefantul de la circul anterior.

Vladut doarme, Iulia e la gradi, eu am terminat mancarea...

Happy birthday Susu de Miha! Multa sanatate lui Matia!







Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina, acum am vazut mesajul tau. Nu avem contoare.Era sa punem in toamna asta , dar la a doua sedinta s-a cam razgandit lumea.
E mai rentabil cu contoare sau nu?( in conditiile in care nu faci ecolnomie)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, noi am iesit mai scump cu contoare deoarece nu am facut economie, mie imi place sa stau si iarna in tricou in casa.
Cei care au facut economie au platit mult mai putin.
Oricum nu le dam la maxim ca e f cald la noi, stateam si iarna cu geamurile deschise si noaptea nu puteam dormi de cald.

Ada, Dragos n-a vrut sa faca poza cu crocodilul ca i-a fost frica.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

miha sa-ti traiasca sotul,LA MULTI ANI!
gabi eu mi-am comandat ceva de la quelle si trecusera deja 3 saptamani si nimic.am sunat la ei sa fac scandal si comanda a fost livrata catre firma de curierat in 10 zile.mi-au dat nr de la aceasta firma i-am sunat si mi-au adus-o in cateva ore.nesimtitii tineau la ei coletul....in schimb pe 20 e o luna de la comanda mea pe LR si nu am primit nimic.tie ti-a venit cea de pe 7?multa sanatate!

alina si bulina Elisa (20 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

alina.a, nu le-ai scris celor de la LR? Poate ar fi bine sa le trimiti un mail si sa-i intrebi daca au trimis comanda.
Se poate intampla sa fie trimisa si sa se "piarda" pe drum, au patit cateva fete.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

GABI nici noi nu avem caldura ,pe noi ne-a anuntat adm. ,ca 2 zile nu va fi ,ca fac ceva la punctul termic. Probabil si voi sunteti la acelasi punct termic de aia nu aveti nici voi. Si la noi e rece ,am ridicat roletele si mai bate putin soarele ca altfel m-as congela.

Ildi si David (2 mai 2006 )

Mergi la inceput