Aradence minunate! (82)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:



No,mai dau si eu prin zona. Sau de cand n-am mai scris a-ti si uitat de noi.

In primul rand multa sanatate tuturor bolnaviorilor, vad din pacate ca aproape fiecare copilas a avut cate ceva .
Am citit si eu de cazul baietelului de 5 luni si sunt n-am cuvinte .Ajungi la medic cand deja esti disperat si ei in loc sa te ajute iti fac mai mult rau.,chiar nu se poate face nimic?

CRISTI

LA MULTI ANI cu multaaa intarziere si lui Cipri (Gabi) si lui Nicolas.



Ildi si David (2 mai 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Hildegard si noi am fost la nunta de la Casa Jelen si intr-adevar am rabdat un frig .Am crezut ca doar mie mi-e frig , ca eu sunt tare rea de frig si vestimentatia mea nu a fost tocmai adecvata pentru acea temperatura dar nu m-am imaginat nici in vis ca intr-o sala va fi asa de frig ,cred ca daca era nunta tinuta in cort ca la tara era mai cald sau macar atunci stiam si ma imbracam corespunzator (cu suba).
Asa ca m-am racit la burta de umblu tot la 5 min la wc,asta e, voi merge la nunta de acum incolo doar vara
Si pe deasupra nici prajituri nu am primit ,decat pentru acasa cateva.
Off si eu asteptam prajiturile ca disperata si cand am vazut ca-i ora 3 si nimic ,mi-am pus pofta in cui si am plecat acasa.

Alinush am vazut pozele de la logodna,frumosa pereche , si ce mare s-a facut Ade

Flavia numai ce m-am apucat de scoala si zici s-o las mai moale.Probabil ma voi convinge pe parcurs ,dar deocamdata sunt tare constincioasa.

la toata gasca
Sper sa-mi fac timp sa intru mai des .


Ildi si David (2 mai 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Fetele, voi aveti caldura? Noi nu mai avem de ieri si vreu sa stiu daca s-a oprit in tot orasul sau e opera vecinilor mei economi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Helooo! Fetele din Vlaicu , avei caldura? Eu am frisoane deja. Ma simt ca naiba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

Salutare!
Ildi, ati patit-o si voi ca noi la nunta, de ati ramas fara prajituri. Tare nasol.Ca eu la toate nuntile stau cu gandul la prajituri .
Alinush,f nasol cazul ce l-ai postat, m-au luat fiorii. Si m-am lamurit de medicii aradeni.
LA MULTI ANI CRISTI DE MIHA! Sa traiti impreuna ani multi, plini de armonie si iubire!
Dorim multa sanatate puisorilor bolnaviori!

Anca , mami de Alex
Poze
"Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului."
Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, noi aven caldura.
Eu sunt o friguroasa, imi place la 23-24 de grade.

Revin dupa ce-i dau sa pape Adelinei ca nu mai "rezista"....



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Gabi si noi avem caldura. Ziua intr-adevar o opresc (CET-ul adica, parca asa se cheama) si doar seara ii dau drumul, probabil considera ca ziua nu e atat de frig... Vezi ca nu cumva sa fie oprita de la subsolul blocului de vecinii economi (cum se mai plangeau si cateva prietene de-ale mele). Multa sanatate!


de Mara

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Noi trebuie sa ne cumparam ghetuze imblanite nr. 18 sau 19 chiar, ca vad ca 17 e deja fix... Voi tot din Sanicolau luati incaltaminte pt pitici?
Are cineva jucarie multifunctionala tip premergator, ca aceea din catalogul Quelle la 49 ron.... Daca da, si nu va mai foloseste, ma ofer sa v-o cumpar


de Mara

POZE

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina si eu sunt friguroasa. La noi sunt 21 grade si mi-e frig, am 2 perechi de sosete si un jerseu gros pe mine.
tare am tem ca un vecin a oprit de la sine putere. A facut la fel si anu trecut si am aflat abia acum in toamna, ca ziua reducea si seara ii dadea drumu. Mie mi-ar fi trebuit taman invers ca noaptea nu e musai sa fie foarte cald.

Mergi la inceput