Aradence minunate! (82)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

alina asta ma pregatesc sa fac.chestia e ca mi-e cam lene sa-mi scot cartile de franceza,neuronii mei au cam uitat-o,acum sunt ocupati cu pampers-i,baitza,distrat bb....zilele astea ma voi mobiliza cu sigurantza.

alina si bulina Elisa (20 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

alina, poti sa le scrii in engleza.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Din fericire mie mi-au venit coletele exact la 10 zile, azi ar trebui sa primesc ultima comanda...si iau pauza.

M-am hotarat sa incep sa-l stresez pe Vlad cu olita, ca mi se pare ca e cazul sa o fac. Asa stie el pentru ce e WC-ul, ca ne tot vede pe mine si pe Iulia, dar trebuie sa-l conving si pe el... Wish me luck!





Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

ma voi mobiliza zilele astea ca nu se mai poate...

alina si bulina Elisa (20 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Anca da ,da si eu tot la prajituri ma gandesc,dar probabil e o moda noua sa nu serveasca prajituri la nunta si-am ramas eu in urma...


Alinush deocamdata ma descurc bine ,miercuri si vineri n-am ore deloc ,dar in celalalte zile nu prea sunt pe-acasa,cu David sta Pityu ca el lucreaza pe ture dar a rezolvat si lucreaza mai mult 2 si dupa masa ai mei, mai nasol e cu orele de la 2-4 intre schimburi pe alea n-am sa le frecventez prea des ,sper sa ma descurc si in continuare ,de fapt e musai .
AAA si sunt la psihopedagogie speciala, super fain ,multa psihologie asa cum imi place mie

Ildi si David (2 mai 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Ada eu nu ma mai stresez cu olita ,am incercat sa-l pun si pe wc ,dar nu vrea nici cum ,urla de parca-l jupoi.Se va obisnui el odata si-odata...

Ildi si David (2 mai 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina.a nici mie nu mi-a venit coletul. Mi-au zis sa astept pana la sfarstul saptamanii trecute, dar nimic. Luni le-am scris ca ar fi cazul sa faca ceva pentru ca imi vreau pachetul, dar inca nu mi-au raspuns.
Mi-am facut alt cont si am mai pus o comanda sambata ... sunt dependenta rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Gabi si noi avem caldura!Poate intr-adevar colocatarii tai va dau caldura cu portia....Nashpa!

Ada bafta la operatiunea olita!



Eu
www.pufymic.info/index-6.html" target="_blank">Gandacii
Tot ei
...Si iarasi ei


www.helpsonia.com/" target="_blank">AJUTATI-O PE SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Azi a facut deja kk, asa ca...de maine!

E super vremea, poate ne vedem la o plimbare pe mal.

Azi m-am hatarat si sa merg la sala, nu stiu inca unde m-oi duce, dar TREBUIE!!!

Ma bag iar cu nasul in LR, ca sigur imi trebuie ceva si de pe acolo...





Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

ada succes cu olitza!Doamne cat mai am eu pana ajung cu elisa la olitza...
gabi eu te inteleg perfect.cum stau 99% din timp cu elisa si singurele jumatati de ora in care le doarme ziua mi le petrec pe net,shopingul online este singura mea optiune de "recreat " mintea...mai citesc reviste,tv deja ma scarbeste merge pe mtv non stop.

alina si bulina Elisa (20 iunie 2007)

Mergi la inceput