Inseminare (18)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Lore nu stiu dc e bolnava dansa sau nu ca nu e perioada in care ar trebui s-o caut poate te ajuta fetele de pe aici.
Montytaiana incepe galeria hai iubita fa odata testul ca sa te linistesti . Suntem alaturi de tine.

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Montytaiana ce faci? ai facut testul??sa stii ca astept sa vii cu rezultatul!!!!!

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns montytaiana spune:

buna- multumesc tuturor fetelor ca ma sustin
am vazut ce s-a scris azi, de la servici dar nu am putut raspunde
acum am ajuns acasa, am cumparat si testul binenteles
dar nu stiu daca e bine sa il fac seara
nu trebuie facut dimineata din prima urina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Sunt teste care se fac la orice ora daca n-ai facut pipi in ultimele 4 ore si nu ai baut multa apa hai fa-l repede. te astept .

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns montytaiana spune:

sunt in z29 de CM si z15 de la IAD
aseara si azi dim nu am mai luat utrogestanca sa vad cum stau
eu zic sa fac testul maine dimineatza - sper sa nu se intample nimic nedorit pana atunci
am asa niste dureri de burtica, in zona ovarului cu inseminarea, si mi-a fost rau si ieri si azi, dar parca nu a fost raul meu traditional de dinainte de CM
sper din suflet sa nu mai vina 9 luni deacum incolo
INCA O DATA VA MULTUMESC DIN SUFLET PENTRU INCURAJARI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Cum vrei tu eu iti urez bafta maine dimineata.

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stamate spune:

Nati -felicitari!!!!!ce mult ma bucur ca in sf avem o reusita printre noi, multumim mult pt informatiile date, si iti doresc o sarcina usoara si un bebe sanatos si frumos..
Montytaiana- mult succes si vin-o maine cu un test pozitiv....hai ca eu simt ca este pozitiv, de fapt sunt sigura de asta. wow deja 2 reusite...tinem pumnii mai departe.
Kittyke- capul sus, si la mine a fost la fel dar eu in sufletul meu tot mai sper , am vazut ca au fost reusite si cu 500 mii de gigei..off ..poate DD ne aude si pe noi.
Si eu sunt cam supi dar in suflet tot mai spper un pic ca poate va fi bine.la mine este z12 de la IA, SI Z27,eu am CM la 30 de zile chiar si la 32-33 zile. offf o sa mai incerc un test in z 15, daca mai am curajul ca m-am cam lecuit.
Miruna79- la mine este IA ne 2, facuta cu dr diana cocei, inca nu stiu rezultataul , in asteptare
Va pup fetelor si va tin pumnii, pe mine ma dor sanii de inebunesc, sunt asa sensibili de 4 zile.mult SUCCES si cap. asta poate va fi cu multe reusite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Stamate am modificat si la tine bafta multa si abia astept sa te trec la gravidute peste 3 zile , ( vezi ca am mana buna, cum am deschis capitolul a aparut o gravida!!! Si ce o sa mai apara...)
Sa fie capitolul norocos ptr noi toate.
Pup toate fetele.

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romanitza spune:

In primul rand, felicitari Nati!!!!! Ne bucuram atat de mult pentru tine, multumim ca ne-ai spus si de semne, eu sunt tare curioasa cum ar trebui sa te simti in a 4a saptamana a Cm, in care astepti rezultatul. Am citit de fete care aveau simptome clare, altele care inca nu simteau nimic, altele care simteau ca nu au reusit si ... totusi...

Montytaiana - sa dea Dumnezeu sa fie bine, iti tin pumnii sa fie cu noroc!

Stamate -bafta multa si tie, stiu cum e perioada asta, eu ar trebui sa fac testul sambata, dar cum aici nu se face deloc in weekend, o sa astept pana luni! Sa speram ca venim cu vesti bune toate!

Miruna79- daca poti, schimba si la mine, am facut 2 inseminari nereusite, dar acum e a 3a luna - sper sa va dau vestea ca am reusit si ca sunt

Kittyke- bafta la FIV, sa fie cu noroc!!!
Andriushca - la fel, bafta la FIV!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Romanitza am modificat si la tine, bafta la IA nr 3 , poate te trec si pe tine la gravidute curand.

Speranta este ceea ce ne indreapta corabia vietii catre tarmurile implinirilor....

Mergi la inceput