Rahova sau apropiere-33

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

VICKY pupam si copilasul cumintel,da sa stii ca se plictiseste in casa dar eu nu il las sa se plictiseasca ne jucam fel si fel de jocuri de varsta lui,desenam,vorbim fff mult dar speram sa se ami incalzeasca sa mai iesim si noi un pic
DORY cand putem sa mai vorbim si noi de lenjeriile alea,stii tu....,nu poti sa vii pe la mine zilele astea ca maine poimaine incepi serviciul si nu ne mai vedem cu lunile
MONICA ce ati facut,ati iesit afara sau ati ramas in casa?
pupam toate fetele si va doresc noapte buna eu urc sus cu puiul meu sa ne mai jucam putin in camera si pe urma soooomn

MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Mirela, poate trecem pe la voi saptamana asta, intr-o dimineata ca seara nu prea mai apucam sa iesim afara.Stai linistita ca nu am uitat de lenjerii.Iti trimit acum un pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Vio, nici pe tine nu te-am uitat dar am vorbit despre asta, ramane peste 2-3 saptamani, te anunt eu atunci pe pm,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pana la urma am iesit in orash cu astia mici, am fost prin magazine de nebuni, bineinteles nelipsitul mc si am mai iesit impreuna cu o d-na si am papat si noi la un restaurant...
apoi am tras o tura prin parc si am venit acasa...unde alex a zis ca nu le-am facut nimik dulce(aveam inghetzata in casa si nu au vrut) asa ca m-am pus repede si le-am facut un Tortuletz nu l-am finisat prea tare ca ma tot bateau la cap cand e gata, cand e gata
va pup pe toate
somn usor


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Monica, ca deobicei.Eu zilele astea am tinut-o numai in gratare, nu am facut mancare gatita, maine fac o ciorbita din pui de tara, mancare am pt. Alexa ca ia facut mama si mi-a dat (ardei si rosii umplute cu carne de vitel si supa cu galuste si piept de pui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fiindca am vazut ca va plac va invit si eu la o portie de Spaghete
pe toate

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Moooaaaama, ce bine arata spaghetele alea !
Noi am avut un week-end plin, am fost ocupati dar a fost frumos. Fii-mea e super mucoasa, abia astept sa-i treaca. Iar azi noapte, intre 3 si 5 jumate pur si simplu n-a mai avu chef sa doarma, avea chef de joaca. Sunt chiauna.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Neata gagigi!
Monica, spaghetele tale arata ft. bine, pofta nu mi-ai facut de data asta ca mai am o portie si acum in frigider ca adi nu a mancat din ele, iar zilele astea daca am facut numai gratarele, nu am mai mancat nici eu din ele .
Lexi, pup mititica si multa sanatate.
Vio, voi ce mai faceti?
Mirela, am primit pm-ul tau.
Acum ne ducem sa ne imbracam sa iesim la mici cumparaturi, vreau sa iau niste ciuperci sa le fac la gratar
Va doresc o sapt. minunata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
Dory, urato azi vin la tine sa-mi dai ciuperci la gratar eu nu gasesc proaspete...numai prichiniciuni din alea la conserva...Slava Domnului ca nu au si nisip
lexi, uite-asa a avut si ruxi o perioada...se trezea intre 4-5 dim si chiuia, se juca...eu o puneam culcata...ea tzusti in picioare...nu vroia nimik(apa, lapte, nu trebuia schimbata) asa avea ea chef...de joaca...sper sa-i treaca repede Mariucii tale sa te odihnesti
eu azi inca nu m-am hotarat ce fac de papa...dar mai am ceva timp...
vio, vicky, andre-ea, mire, cristina ...pe voi va astept mai tarziu cu vesti


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

buna fetelor...
am venit si eu la apel...
am citit despre toate bunatatile,dar eu nu mai mananc ca ma
noi suntem ok,am lucrat mai putin we acesta ca nu am avut teme....
doar am facut cateva socoteli sa nu uitam.
pupici la toate fetele

Vio,mamica de viitor "avionar"
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput