Rahova sau apropiere-33

Rahova sau apropiere-33 | Autor: Dory232002

Link direct la acest mesaj

[quote]Initial creeata de aissa

Mic indrumar despre cum se deschide un capitol nou:
1.Mergeti pe primul mesaj al unui capitol, cum ar fi asta de fata, apasati butonul "reply with quote" (are o sagetuta verde pe el) de deasupra mesajului, selectati tooot mai putin semnatura celei ce a deschis capitolul respectiv, dati copy si inchideti fereastra respectiva.
2.Apasati butonul "Subiect nou" (partea dreapta sus a pagnii DC) si vi se deschide o fereastra similara postarii de raspuns. Puneti titlul capitolului iar in corpul mesajului dati Paste la ce ati copiat anterior.
Asta e tot!!!

PS: pentru avansati dupa ce deschideti capitolul nou, intrati pe el, copiati link-ul din bara de sus, intrati pe vechiul capitol si dati un mesaj cu acel link ca sa stie lumea unde e capitolul nou.




Rahovistele:
aissa (19.12) mami de Ale (30.09.2004)
anangel-lexi mami de Maria Cornelia(20.09.2006)
anculina
andreap mami de Maria (7.11.2004)
andre_ea (22.01) mami de Tudor (10.08.2005)
alinutzaa (11.04)
cgaby
cristinaT
Dory232002 (12.11) mami de Alexa (20.10.2005)
kris
mama_lui_alin
Miag mami de Roli
MIRCLAU (27.01) mami de Andi (10.09.2005)
miha
miria cristina (17.04) mami de Maria Damiana (05.11.2004)
Monica-Elizabet (29.10) mami de Alex (7.06.2001) si Ruxi(16.12.2004)
Preda-Vicky
ralcat mami de Mihai Cristian (27.10.2005)
turttle
viovio mami de Bianca (22.12.2004)
violeta69 mami de Mihnea (8.06.2000)



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Mirela, ma bucur ca sunteti mai bine, si noi folosim batista bebelusului cand este cazul.Poze cu ochelarii nu am inca...
Monica, merci, sa va distrati bine la tenis.
Vio, vezi la cat la-i dojenit pe Mihnea, sa facut baiat cuminte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

multumesc Dory...dupa ce mi-au iesit ficatii la tenis am plecat cu astia mici la teatru de papusi(tinut in aer liber) nu va dati seama ce zgomot era acolo si acum imi tiuie urechile dar macar s-au distrat astia mici...si asta-i cel mai important
azi cand am fost in orash ruxi a primit o papusha imensa de la tati(e un desen animat Lazy town se numeste.... si este o fetitza in el...si am gasit o papusa care intruchipeaza acest personaj Estefany aproape cat ruxi de mare...cu vreo 20 de cm nu e cat ea...este atat de fericita...doarme cu ea, mananca cu ea...vrea sa o ia peste tot cu ea)...bineinteles ca i-am luat si lui alex un robot dragon...ca asa-i cu 2 prichindei...nu tre' sa cumperi doar pentru unul
va pup pe toate
fug ca a inceput filmultetul
somn usor tuturor

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Buna fetele!
Ce faceti?, pe unde sunteti?
Monica, imi inchipui ce nostima e Ruxita cu papusa ei , si alex cred ca e tare fericit cu noul lui robot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

, pe unde umblati? ca pe vremea asta nu stiu pe unde ati putea fi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
chiar ce vreme de kko... a plouat de ne-a stricat toate planurile
Dory, da...azi noapte n-a dormit pe grija papusicii cand o vedeam ca doarme eu o luam de langa ea si o tot pipaia sa vada mai este acolo? nu era...se trezea si si-o punea la loc in pat langa ea
voi ce faceti,a fost alexa la gradi?
cris, ti-am trimis pm
vio, vicky ...aveti multe teme peste we?
mirela , ce mai face puiutul?
andre-ea, esti suparata pe noi?
lexi, cum mai este pitica?


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna fetelor
suntem mai bine,muuult mai bine dar inca trebuie sa mai stam mai mult prin casa si sa urmam tratamentul,asta e...
atazi am fost si noi prin piata pe la rahova sa ii luam niste ghetute lui andy si nu am gasit nimic interesant,asa ca ne-am intors acasa cu un set de tren cu sine si o papusa care suge biberon,suzeta si plange...
DORY unde ziceai tu ca este un magazin cu incaltaminte de copii mai faina?
MONICA sa stapaneasca copilasii sanatosi jucariile,cred ca e tare interesanta papusa....
VIO,VICKY voi pe unde sunteti?
pupam toate fetele si va dorim un weekend placut

MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

multumim mirela ...papusica ati luat-o in avans pentru viitoarea surioara a lui andy? (glumesc desigur) si alex cand era mai mic vroia papusha...sa aibe grija de ea...si ce m-a impresionat tare mult, inainte cu vreo 2-3 luni sa o nasc pe ruxi bagasera la meniurile pentru cei mici de la mc masinute pentru baietei si niste papushele mici pentru fetite...si el zice...ia-mi o papusha...i-o iau si il vad ca nu o desface...zic... ce faci ai vrut papusa si nu te joci cu ea? si el imi spune...nu...asta este cadou pentru bebelina mea din burtika fiindca eu nu am bani sa-i cumpar ceva stiam eu pana atunci ca desi nu pare el este un copil sensibil dar atunci m-a impresionat pana la lacrimi
sa stapaneasca sanatos jucarioarele

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

oooo ar fi bine MONICA sa se nimereasca si la mine o fetita dar...nu stiu...oricum mai asteptam un pic
el avea un carucior care ma innebunise sa il cumpar si nu avea ce sa plimbe cu el..asa ca...trebuia sa-l umplem cu ceva...dar ii place acum s-a culcat cu bebelusul
ce mai impresionat cu alex...dragutul de elcati ani avea el atunci?


MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

sa dea Dumnezeu Mirela

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

cris, am vazut eu bine...pe unde ai gasit jucarioare cu teletubbies?

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput