Mamici de Martie-Aprilie 2008 (21)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns serry_ann spune:

Zozela nu mai plange....ce-ai patit?Lasa ca nu mai asa mult si ai sa intinzi si tu hainute...Fetelor tin sa va multumesc pt incurajari...am cazut ca si cum m-as fi aruncat in piscina ...asa cred ca m-am trezit pe jos si atat,nu stiu cum ...oricum ma simt mult mai bine,ma mai doare un pik piciorul stang dar e ok..Ririan si Cory sa stiti ca santem alaturi de voi si va asteptam cu vesti buneKya esti o norocoasa ca ai vazut asa repede ce este..felicitari si tie si pt Bitza....abia astept sa merg si eu saptamana viitoare sa vad ce face puiutzul meu,cred ca a tras o sperietura ...offff....bine ca a trecut...Fetelor explicati-mi va rog la eco de 12 saptamani ce masuratori tre sa faca dr?Va pupic .... Serry 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Zozela, stai puiule linistit, nu te intrista ca acus' nastem si noi! Lasa ca pana atunci abia ne obisnuim cu ideea !

Giani, tu esti datoare azi cu pozele pe care le-ai promis!

Diana, da, este bebe bineinteles! Si este normal sa nu il simti in fiecare zi la fel...Dupa 20 de saptamani cred ca o sa-l simtim zilnici si din ce in ce mai puternic! Felicitari pentru balonasele lui bebe!

Delphin, iaca si eu la fel sunt cu hainele de gravi, imi tot cumpar desi stiu ca o sa le mai port doar cateva luni si apoi la sacosa cu ele! Dar sunt asa dragute camasile si bluzitele de gravi cum pleaca ele asa de sub sani si se lasa pe burtica! Sunt faine!

Cory si Ririan, ma gandesc la voi!

Kya, placut tare mult pozele cu bebe! Astept filmuletul...

CLAU 18+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clabuc spune:

Simo, nu ma mai satur sa ma uit la pozele cu Luca. Ce copil frumos! Si e si un mare norocos: sa aibe asa o mamica .........

Kya, am vazut si eu pozele (echo) lu' bebe: ce bine se vede fatzuca lui dulce. Este cumva echo 3D?

Va pup mult pe toate si va doresc o zi frumoasa, frumoasa in continuare!

Laly 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Buna dragutelor randunici!!!!!

Clabuc si Serry ann.............multumesc de urari

Delphin, mai draguto,cum zici tu sau lumea ca Seb seamana cu taica-su????Nici vorba..... este leit maica-sa de cand am vazut prima poza, pentru mine nu exista dubiu.
Ce frigura smecherasa si simpatica are!!!!!!!!!Dragul de el, sa-i dai un pup din partea mea

IRINA
+12

http://bd.lilypie.com/dWtmp3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_g spune:

mai incehttp://community.webshots.com/user/diana_gardus/peoplerc o dat sa pun pozele

diana_g 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Diana, e ok linkul, se deschide pagina, numai ca zice ca n-ai uploadat inca nici o poza acolo. Am vazut numai o pozuta mica la profil. Suntem tot mai aproape

sovi 10+ saptamani
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Pentru ca nu a mers forumul azi am cules niste poze cu Razvanel din calculatorul de la birou ....Neaparat trebuie sa ma laud cu primul meu pui!

Delphin, si eu vad ca Seb seamana cu tine! Sunteti o familie foarte frumoasa!

http://community.webshots.com/user/claudel77

CLAU 18+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Buna dimineata!
Fetelor-chiar nu stiu ce m-a apucat..dar plangeam ca o apucata!Cred ca hormonii sunt de vina!
Serry si Clau!Serry ma bucur ca te simti mai bine si stai linistita ca BB e ambalat bine!
Ai vazut-Laly?!Iti faceai griji degeaba!
Clau ai ditai flacaul!Are guritza ta..si nasucul-cred,cu ochii sunt in dubiu..parca nu ti-a mostenit formaSi blond?!Cu cine seamana?!!
Cory si Ririan!
Sa va mai spun ca numai am somn?!..Sau asta-i de inteles-avand in vedere ca maine ma duc la eco?!
Cate un pupic pt.fiecare randunica si..iar fac apel pt. raportare!


Ela.. in 15+!!

Varsta mogaldetzei

Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:


prezent, burticoasele si fug la scoala!

si un gand bun pt. cory si rian .

Si un maaaaare pup pt.fetele ce zic ca Seb seamana cu mine


Pup burticuta care manca aseara raci cu usturoi!

pozici
bb2
burticutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucasS spune:

Buna dimineata la toata lumea,
Vad ca ati fost tare harnicute si ati si inceput un alt capitol, eu aseara am vrut sa intru sa citesc ce ati mai scris, dar din pacate nu m-am putut conecta.
Am avut si un vis ciudat tare asta noapte, dar nu imi fac griji , stiu ca asa visam in perioada asta: am visat ca m-am dus la control si doctorita foarte senina imi spune la eco ca mi-a murit bb pe care il aveam in burtica , dar acum in locul lui au aparut 2 gemeni, si tare mai eram eu mandra ca acum o sa am gemeni...

diana_g - felicitari pt cele 19 sapt la care ai ajuns cu bine

kya - sa dea D-zeu sa creasca cat mai mare si frumos bb

clau - tare mandra trebuie sa fii de burticuta, iar cu camasuta rosie esti o mamica tare sexy...iar razvanel, ce sa mai zic, un frumos si un dulce foc, sa-i dea D-zeu multa sanatate si norc in viata

delphin - o scumpete de baiat ai, sa-ti traiasca sanatos si sa aiba mult noroc
felicitari pt simularea de exammen care ti-a iesit bine, si acum spor la scoala iar
iar mama mea, da a venit din franta, pt ca acolo sta , aici vine doar in vizita o data pe an

simo - mersi mult de compliment, dar tie iti trebuie bataiata multa, de ce esti asa de complexata ca tu nu esti frumoasa? sincer chiar nu te inteleg, te-am vazut in poze si esti si frumoasa, si cocheta si stilata, si inteligenta, ai si o familie de nota 10...te pup si nu mai gandi asa despre tine ca nu imi place

zozela - iti inteleg melancolia cand ai vazut hainutele de bb, si pe mine ma apuca tot la fel cate odata, iar vecina poate ca nu a nascut inca, ci poate isi pregateste hainutele pt bb, ca trebuie sa fie spalate si calcate

clabuc - eu am citit ca pe masura ce bb creste, nu il mai putem vedea pe tot la eco, ci doar pe portiuni in functie de cum misca dr imaginea la eco, chiar m-ai facut si pe min e f curioasa cand ma duc saptamana viitoare la eco, cum o sa se vada bb

serry_ann - saracuta de tine, ai cazut asa de rau, sa ai grija pe viitor, si bine ca acum nu s-a intamplat nimic rau
ce vroiam sa te intreb, acum cand te duci la control unde te duci? iar mie la 12 sapt mi-a masurat pliul nucal care tyrebuie sa fie sub 3 mm (translucenta nucala) si mi-a dat trimitere pt sapt a 15-a la triplu test, cu toate ca au iesit bine valorile pliului...acum depinde de la medic la medic ce o sa faca...

Si un gand bun pt cory si ririan, si sa speram ca vor veni cu vesti bune....

Chiar daca nu v-am inclus pe toate aici la raspunsuri, sa nu va suparati, oricum va pup pe toate si va iubesc mult, dar mi-e frica sa nu pice iar serverul, ca am vazut ca nu l-au reparat de tot


16+
poze


Mergi la inceput