FIV in Ungaria 22

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Chiara spune:

magduta, tin pumnii stransi!
kla, embrioni puternici si lipiciosi1
maritof, testul de sarcina din sange l-ai facut? ca ciclu peste sarcina s-a mai vazut. abia apoi vezi ce-i de facut mai departe.
ioanap76, doamne ajuta sa fie testul pozitiv. tin pumnii.
liana, pussi, dariaioana, cornelianeli, andrao,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Cornelianeli LA MULTI ANI! Asteptam ! Sanatate fericire si sa nu mai ai timp de sarbatorit la anu.
dariaioanaxx acolo am incercat si noi dar ne-am ales numai porcarii.
maritof sa nu renunti niciodata. Dumnezeu it va darui un mai devreme sau mai tarziu. Capup sus si mergi mai departe!
Magduta, Kla acolo sa stati! In pat linistite si sa mangaiati bebeii. Noi tinem pumnii.
Liana cum e? S-a hotarat sotul? Hai ca dau o daca reusesti.
Pussi sa dea Dumnezeu sa iasa fetele la lumina doar cand le rogi tu frumos!




www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">SPANIA 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Bulgari2007 si Animalutzete mele Multe poze
Asteptand un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRA0 spune:

Liana, Mamagiuliei, multumesc mult pt ajutor. Oradea este mai aproape decat Craiova, asa ca daca nu este cu suparare, as trimite banii si amenda Mamagiuliei. Te rog, imi poti comunica, eventual pe PM, numele si adresa unde sa trimit plicul? Multumesc din suflet!
Magda, Kla va tin pumnii! Sa stati cuminti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRA0 spune:

Maritof, imi pare sincer rau! Inteleg prin ce treci, si eu am la activ 3 nereusite, dar nu renunt! Altele au reusit a cincea, a sasea oara; dar au reusit pana la urma! Stiu, e foarte greu mai ales cand aparent totul este in regula iar ceasul biologic, cum este cazul meu, ticaie alarmant. Va veni si vremea noastra, fii sigura. Esti cu adevarat invins doar atunci cand nu mai doresti sa lupti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Andra, ti-am trimis pm de 100 de x, nu te supara, nu stiu daca iti ajunge, imi da eroare

tuturor !


Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRA0 spune:

Mamagiuliei, am primit mesajul si maine am sa si trimit plicul; ma gandesc ca prin Prioripost ar fi OK, ar trebui sa ajunga. Nici nu stii cat ma bucur de ajutorul oferit. Multumesc inca o data!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maritof spune:

Chiara,test de sarcina as fi facut daca cantitatea ciclului era putina dar sangerarea este abundenta.Din cate stiu eu de la medicii nostri un ciclu peste sarcina este putin cantitativ si o culoare maronie.
ANDRAO multumesc pentru incurajare iar in privinta ceasului biologic al meu cred ca ticaie fff slab avand in vedere ca am 41 de ani.Deocamdata astept sa vad ce imi spune dr.Z.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sterss spune:

urmaresc discutiile pe subiectul asta pt ca sunt si eu aspiranta de cativa ani buni la statutul de mamica....va admir!
pussi am urmarit povestea ta si te felicit pt curaj si perseverenta
intrebarea mea este care a fost diferenta de protocol dintre primul fiv si cel reusit din martie?
inca o data mii de felicitari si multa sanatate tie si fetitelor tale!!!


diapapadia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandica spune:

ANDRAO noi am luat amenzi in Ungaria si le am platit
baietii astia de la Consulatul din Cluj te-am cam mintit... nu te bga la interdictie decat daca strngi amenzi de 100.000 de mii de forinti....

magduta (sau Imi) ---- deci
Optimal route

Location Road Follow direction Distance Time

Szeged (H) 47 0,0 0:00
Szeged 6724 (H) 47 0,2 0:00
Szeged 6721 (H) 47 0,8 0:01
Szeged 6723 (H) 47 1,4 0:03
P 47 47 3,6 0:06
Szeged 6750;Algy#337; (H) 47 10,8 0:14
Hódmez#337;vásárhely (H) 47 24,8 0:31
Székkutas (H) 47 44,3 0:54
Orosháza (H) 47 56,2 1:09
P 47 47 59,2 1:12
Csorvás (H) 47 70,8 1:26
47 75,4 1:32
Telekgerendás (H) 47 80,9 1:38
47 -> 44;47 89,8 1:49
Békéscsaba (H) 44;47 -> 44 92,5 1:52
44 94,2 1:56
44 98,9 2:02
P 44 44 106,4 2:11
Gyula (H) 107,8 2:13


Szeged-Hódmez#337;vásárhely-Orosháza-Békéscsaba-Gyula
sa nu intri nici in bekescsaba nici in gyula
si sa nici nu o iei catre granita la bekescsaba
la Gyula cauti Sarkad si de acolo Mehkerek si mai ai 5 km pana in vama la Salonta
o sa iasa ceva in jurul la 320 de km pana in cluj
sa aveti multa bafta si sa veniti mai multi decat ati plecat

timpul de pe ruta pe care ti-am dat-o este altul decat cel real
de la szeged la salonta faci in jur de 2 ore max.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

am ajuns acasuca,teoretic sunt mami de 2 copilasi,sper ca peste 2 sapt sa fiu si practic graviduta!mai am 4 la congeltor,unul nu a supravietuit din pacate,acum stau cuminte la patut si sunt la "mila"sotului

CRISIS sunt fata cuminte dar nu m-am rabdat sa nu intru un pic cu laptop-ul sotului sa vad ce faceti,merge mai incet netul in dormitor dar asta e.nu pot sta fara voi deloc!

MAGDUTA ce faci? cum esti??

pupici la taote!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput