FIV in Ungaria 22

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

ma alatur si eu MAGDUTEI si vin cu vesti bune.am 7 embrioni,nu stiu de cate celule sau calitate dar imi va zice maine la transfer.

pupici.fug ca plec cu barabatelul la o plimbareala

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Deci.....sa nu ma faceti nebuna ca am stat pana la ora asta sa mearga forumul dar eu ieri am intrat prea tarziu si nu am apucat sa citesc ca deja se stricase . Oricum eu asa stau de obicei noaptea .
Magduta ti-am zis eu ca iese 2x? Am gura spurcata .
Pussi eu te cred, dar data trecuta am incercat cantina de vis a vis de clinica si am iesit de acolo si eu si sotul pentru ca era gata gata sa . Presupun ca nu am nimerit noi mancare ca pretentiosi nu suntem. Dar asa de tare ne-a marcat ca am mancat numai sandvisuri triunghiulare din benzinarii pana am ajuns in tara.
Kla nu am mai citit asa ceva. Esti super tare fato! Da-mi si mie reteta. Cati vrei? 2,3?
Ioana da-mi un apel si te sun eu cand poti vorbi. Vreau sa te vad, pot ?
Liana pun eu linkul: pentru fetele care vor la pensiunea favorita uitati aici adresa unde gasiti si ceva poze:

PENSIUNEA FAVORITA SZEGED

Pentru restul dar si pentru cele de mai sus


www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">SPANIA 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Bulgari2007 si Animalutzete mele Multe poze
Asteptand un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

magduta, kla aveti trei perechi de pumnisori stransi langa voi! Sa fie intr-un ceas bun si puiutii sa se lipeasca de mamicile lor pt. urmatoarele 9 luni! Spor la crescut burticile!

Noi azi am schimbat prefixul....asa ca megem pe varianta minim 4, maxim 7!



PUSSI 30+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 7 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna, fetelor!
In primul rand, Cornelia vreau sa iti urez si aici LA MULTI ANI!, sa fii fericita si sa ti se indeplineasca cea mai mare dorinta a ta, ti-am mai zis, la anul pe vremea asta sa sarbatoresti schimband scutece si alaptand!
Fetelor care faceti transferul azi, Magduta si Kla, va tin pumnii si ma gandesc la voi, sa se lipeasca bine puiutii vostri de burticile voastre!
Magduta normal ca ma gandesc la tine si iti pumnii sa fie bine! Astept numai vesti bune de la voi!
Cris sper ca ai primit pm de la mine, ti-am scris acum de dim. Oricum, suna-ma tu azi cand te trezesti, ca vad ca noaptea bantui pe forum, deci te mai las sa dormi
Super link-ul cu pensiunea!
Pussi ce zici, nu vrei sa-l treci si pe prima pagina, mie mi se pare tare util, mai ales ca linkul de pe prima pagina cu veche pensiune cred ca nu mai e bun, eu am tot derulat pagina si nu am gasit nimic. In plus, aceasta pensiune e si mai ieftina si poate multe fete vor avea nevoie de informatii.
Eu sunt cuminte, sa stii, citesc de pe forum stand in pat, doar cand scriu mesaje stau pe scaun, dar cu picioarele tot in pat, deci sunt cumintica
Ieri am pus si eu niste poze cu pensiunea si fac si un link, daca tot m-am apucat, sa fie in completare la ce a pus Cris.
poze pensiune

Va pup pe toate!

Ioana
poze szeged poze cu animalutele mele poze noi animalutze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRA0 spune:

Buna, fetelor. Am o rugaminte la voi! Cand ne-am intors in tara dupa embriotransfer am incasat o amenda de la politistii unguri (5000 forinti) pt ca aveam farurile de ceata din greseala aprinse. Problema este ca nu stiu unde pot plati amenda si mai am doar cam o saptamana jumatate din termenul de 30 de zile in care o pot plati. Politistul ungur ne-a spus ca putem sa o platim in Ungaria la posta sau in Romania la Raiffeisen Bank. In Ungaria nu ne-am mai oprit sa o platim, mai aveam cativa km pana la granita, iar la Raiffaisen mi-au spus ca nu pot face plata. Am intrebat la Consulatul maghiar din Cluj si mi-au spus ca pot face plata numai in Ungaria la posta. Dar mi se pare aburd sa fac un drum pana in Ungaria, 375 km, doar ca sa platesc amenda (de la Consulat mi-au spus ca daca nu se va plati, persoana respectiva va primi interdictie pe Ungaria). Voi v-a-ti mai confruntat cu o astfel de situatie?
Sau, din intamplare, este cumva cineva din Cluj care sa mearga in Ungaria zilele urmatoare si m-ar putea ajuta sa o plateasca acolo?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Magda- ET cu succes si bebei lipiciosi!
Crisis- vis a vis de clinica este o cantina cu autoservire, acolo am mancat si eu cu sotul si cu Mirela(translatoarea)si chiar l am vazut pe dr. Zadori venind si luand pranzul acolo, mi s aparut totul f. proaspat si acceptabil la pret si chiar planuisem sa mananc acolo daca trebuia sa si raman acolo pt. FIV dar deocamdata n a fost sa fie; succes!

pupici si salutari tuturor!

daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

va pup pe toateee si tin pumnii..
ANDRA0 eu pe 10 voi fi la unguri daca te pot ajuta cu cea mai mare placere..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maritof spune:

Buna fetelor,intru si eu ca am prins putina viata dupa socul de marti cand au inceput usoare dureri de burta si a aparut o scurgere maronie.M-am gandit ca poate e numai atat dar miercuri dimineata la 12 zile de la embriotransfer a aparut cm.E trist dar adevarat.Pentru mine cred ca s-au stins toate sperantele de a mai avea un copil al meu.Sunt 5 incercari din care 4 nereusite si 1 cu sarcina oprita in evolutie.Nu mai stiu ce sa cred si ce sa fac?Suntem demoralizati .Am sa-i scriu lui dr.Z sa vad ce ne raspunde,care ar fi parerea lui.Nu inteleg de ce daca totul merge bine,dupa spusele dr-ului.Asta e despre mine.Mult succes celorlalte fete care sunt in steptare si sper ca vestile rele sa se termine la mine.Bafta tuturor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Andra0 - trimite un plic Lianei sau mie (lucrez in frontiera) cu banii si amenda, cu un curier rapid. Te ajut cu placere si-ti retrimit chitanta. Sunt veche in bransa, de cand cu DC-ul

sa fie o toamna plina de burtici pe aici, da ?


Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

mamagiuliei??????iar esti fatoo cu ochii pe mine?nu poate omu sa faca nika ca hop tu?adica sa inteleg ca io de cate ori merg pi la unguri dau di tini si nu zici nika?ia baga tu un Pm sa vaz unde te pot gasi..ca tare dor imi e di tinisau e sicret de stat?
Andra garbeste mama ca ia uite ce oferte ai

maritof acum vazui mesajul tau..oofff imi pare sincer rau..dar scriei dc vezi ce zice..te puppp


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput