FIV in Ungaria 22

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

'neatza!!sa aveti o zi minunataaa,
klaaaa sunt aci si tin pumniii..
magdutza abia astept sa vii cu vestoi bune...te puppp
crisis astept si io raspunsul de la grasuinca nu'i hotarat
ioana sa fii cumintica da?te pupp
legaturilorrrrrrr daca trec pe la voi nu scapati sa nu va vaz inaintee deeenu de alta da de cand astept io sa dati de beut..
fetelorrr io vaz ca tip pe'aci degeaba..voi m'ati uitat pe mine..m'ati uitat..m'ati uitat

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Neata, fetelor!
In primul rand, Magduta sa stii ca ma gandesc la tine si ma rog sa fie bine si sa se lipeasca puiutii tai de burtik ta! Sa fii optimista, cei doi sunt niste mici luptatori si le va place la tine in burtik, n-o sa mai iasa decat dupa 9 luni! Maine ii transfera pe puiuti? Sa stai cumintica apoi si sa-mi dai sms sa-mi spui ce faci. Te si sa o si pe d-na Gyongi din partea mea!
Kla iti tin pumnii sa ai embrionasi frumosi si sa se lipeasca de burtik ta!
Liana hai nu plange, ca nu te-am uitatUite un de la mine! Sa stii ca stau cumnitica, calculatorul e chiar langa pat si asa pot sta si eu un pic pe net.
Pussi ii doresc nastere usoara prietenei tale si sper sa ii iau eu locul! Te si si fetitele din burtik!
Cris sigur ca ne vedem pana pleci, te sun deseara sa vb.
Angeliquedes iti multumesc ca te gandesti la mine si ai intrat special sa-mi urezi bun venit. O sa scriu cat de curand si la noi la sub de Constanta. Te pe burtik
Ramona ce face burtik? Sper ca stai si tu cumintica sa se simta bine bebe!

toate fetele!



Ioana
poze szeged poze cu animalutele mele poze noi animalutze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ioana tin pumniii pt sambata!!!
stai mama linistita ca io stiu ca voi care scrieti nu m'ati uitat io ma refeream la fetelee dupa care tip si nu apar..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

noi suntem racite rau.... pe langa toata gravideala, ca abia ma misc, nu-mi pot lua sosetele.. acum mai sunt si mucoasa si cu starea de moleaseala specifica! si nu ma lasa sa iau nimic ... ca cica toate fac acid si iar o sa vomit! Asa ca am inceput sa fac crize de dimineata si vine mama mea sa stea cu mine ... ca nu pot singura!
legaturilor va asteptam... sa ne suni, ca macar un ceiut fierbinte tot iti dam
ioana, acasa.. acasa, noi intelegem, dar sper ca esti la patut! fara atata stat pe scaun! O sa-i spun...desi cred ca mai repede o sa ne vedem dupa ce nasc si eu...! Te tin la curent
magduta te astept cu vesti bune, bune!
crisis ce vrei sa-ti iei atatea cu tine?



PUSSI 29+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 8 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

fetelor-nu am fost ieri la control ca m au reprogramat pt. vineri, eram sigura ca se va asa pt. ca dna dr. este f. ocupata,sper si eu ca va fi mai bine si pt. mine si ca in curand voi putea sa fac FIV.
Magduta-Dumnezeu sa fie cu tine si cu bebeii tai! iti tin pumnii sa fie OK! gandeste pozitiv si totul va fi bine!

Liana, Pussi, Ioana, Cornelia, Crisis, Kla-pupici si salutari!
Mirelus- salutari si pupici pt. Laura si David si sper sa ne revedem!

daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

legaturilorrrrrrr multa sanatateeee..
daria baftaaa vineri..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Neatza! Am facut si eu ochi si bineinteles m-am infipt direct in DC. Ce harnicute sunteti!

Daria bafta vineri! Si sa vina BB cat mai repede.
Ioana astept telefon. Cand poti tu eu vin. Sa te bombardea cu intrebari de Szeged .
Liana chiar nu reusesti tu sa-l convingi? Hai ca gasesti tu o metoda .
Pussi pai eu iau de la haine, la paturi (eu sunt foarte friguroasa) si pana la mancare ca nu prea vreau sa fac cumparaturi acolo. Eu zic ca de cat sa-mi lipseasca ceva mai bine am in plus.


www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">SPANIA 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Bulgari2007 si Animalutzete mele Multe poze
Asteptand un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

crisis ok! vezi ca se mananca bine si ieftin acolo... sunt mai multe locuri. Era o cantina exact langa clinica .. parca mancam pranzul(fel 1+2) 2 persoane cu tot cu apa minerala la 1.200-1.500 ft, Apoi mai sunt vreo trei autocerviri in complexul comercial ... tot asa ieftin .. vreo 2000 ft pranzul pt. 2!



PUSSI 29+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 8 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Buna fetelor !
Vin cu vesti bune sper sa fie si mai bine, avem pian la uram doi puiuti de cite cinci celule, d-na dr este foarte multumita si mi-a zis ca nici nu mi-ar pun emai multe . Deci miine va fi emvûbriotransferul, si sper sa se lipeasca tare tare. Pe miine va va mai scrie sotul meu si in rest pe saptamina viitoare eventual eu cind vom ajunge acasa.
Va doresc numai bine, sa aveti grija de voi si sa va reintilnesc cu bine.
Va pup pe toate

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Ioana itimultumesc mult ca te gindesti la mine, si Gyongyi te pupa si asteapta vesti bune de la tine. Sa stai cumintica in pat si pe simbata vrem sa ne zici esti insacinata.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput