Clubul BRASOVENCELOR (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

ce liniste nu imi vine sa cred, mai povestiti si voi cate ceva ce se mai intampla prin urbea noastra sa mai aflu si eu noutati, o mica barfulita!


va trec nemotivate!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Anca, barfe nu stiu. Insa ieri m-am intalnit intamplator cu Daniela si Diana prin Centru, am mers apoi prin Parcul Central (care a fost renovat, acum arata SUPER!!) si picii nostri s-au distrat bine! Stefan m-a intrebat apoi cand le invitam pe la noi, dupa ce si pe drum ma intreba asta... E musai deci sa ne intalnim iar.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

ok, vezi ca aveti vesti faine, v-ati distrat sa inteleg eu?
ff bine ma bucur pentru voi poate o data cand vin acasasa ne intalnim sa ne cunoastem si face to face nu doar virtual!


va pup si v-am motivat absentele!


noi sambata am fost la cernica ca imi era dor de padure si numai rezistam fara sa imii n carc privirea macar cu putin de verde si padure!

cred ca asta ma streseaza aici cel mai tare c anu vad muntii mei dragi si padurile dragi mie!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Brasovencele sunt femei ocupate, rar intra pe net .
Salut.
Ce ziceti, se spune ca se va strica vremea... Brrrr, oricum e frig dimineata si noaptea...
Noi suntem ok, de luni merge si Stefan la gradi, dupa o pauza de 2 saptamani. Speram sa nu mai aiba probleme macar cateva saptamani...
In rest ne pregatim de week-end (eu ma pregatesc sa dorm mai mult!).
Voi ce mai faceti?
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

e vineri si noi inca muncim vreau sa vina wee mai repede sa nu mai plec de acasa si sa fac o praji cu mere si sa ma joc cu vladutu meu ca in timpul saptamanii ajung ff rar la acest capitol!

in rest am autit ca si vremea a auzit ca vine wee si se strica cum altfel s-ar putea!

asta este o sa luam un film bun de pe net si vom face cinema acasa!


Am si o intrebare voi v-ati incumeta sa mergeti cu un coil de 4 ani la o piesa de teatru!
ma bate gandul dar nu stiu daca vladut va avea rabdare sa stea!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

La o piesa de teatru pentru oameni mari, zici? Hm, nu m-as incumeta. Doar daca e obosit rrrrrau si ar putea adormi acolo... :). Sau daca este jucata in maniera mai ... puerila, sa zic.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

e doar asa un gand care ma bate
ca imi e dor si mie de opiesa de teatru, ma gandeam sa il dresez, prima data un act a doua mai mult pana se obisnuieste!

speranta moare ultima!

POZE VLADUT



"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

salutare si de la mine!
am intrat mai rar in ultimele zile, ca a fost frumos afara si am mai cercetat si eu putin orasul, plus ca am avut si musafiri.

Anca te asteptam cu drag la Brasov, pe la noi!

Nicoleta, cand ne mai vedem? si Diana ma intreaba de Stefan!ai un baietel super sociabil!

we asta stam aici si noi nu mai merem la Alexandria. poate cine stie!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.
Daniela, ti-am scris si mail. Sper sa nu ploua si sa ne vedem prin parc.
Noi trebuie sa mergem azi la medicul de familie sa ne dea ok-ul pentru gradi, sper sa il aduca bona iar la serviciu la mine. Ca sa nu mai pierd timpul...
Cat despre Stefan, da, este foarte sociabil. Si Diana este foarte sociabila, si Stefan m-a intrebat cand ne mai intalnim cu ea. Deci e ok, daca si voi ramaneti in Bv, sa facem cumva si sa ne mai intalnim.
Tuturor brasovencelor,
Un week-end placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rony spune:

ma bucur ca exista un club al Brasovencelor!!
eu sunt in bucuresti de 10 ani, de origine din Arges si ma gandesc de cateva luni bune sa ma mut in Brasov, pentru ca nu mai suportam Bucurestiul ; deocamdata astept o oprtunitatea de a-mi gasi un loc de munca si dupa aceea plec foarte bucuroasa;

Fetita mea are 2ani si 11 luni si mergem deja la gradi; ma intrebam daca exista vreo gradinita cu limba franceza in Brasov;

va urez o sambata linistita!

Mergi la inceput