Mamici de Noiembrie -Decembrie2007(88)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

STEFANIA..eu zic sa te bagi in pat si sa nu mai faci nimic astazi...bea un laptic caldut, un ceai de tei sa te linistesti, ia un no-spa si somnn de voie..lasa alte activitati si odihneste-te!!!!
...eu nu mai suport mi-e foame continuu..am mancat 2 iaurturi, o farfurie de orez cu lapte si acum bag un castron cu supa si un big sandw ish si toate astea in 2 ore de cand m-am trezit..daca nu m-o paste pe mine cezariana mare minune!!

ROXANA 36+ "ursuletz" GEORGE IONUTZ
AMR maxim 25 ZILE !! pana vine pe lume ursuletul si 20 ZILE pana mami si tati fac un an de casnicie!!

"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Stefania, ai grija de tine. Pe mine m-ai speriat! Sper sa treaca simptomele, daca nu, la dr direct. Suntem destul de fragile in perioada asta...

In legatura cu Cami... au trecut deja 2 saptamani... :( stiu ca o saptamana voia sa ia concediu, dar urmatoarea lucra. Abia apoi prenatal. Plus ca are net si acasa si la birou :(.
Jasmina are tel pe mailul comun, dar din cate am inteles nu este in tara si nu are nici net deocamdata. Nu stiu cum sa facem. Mi-e frica si sa nu deranjam.

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Hai mai Stefaniaasa stai tu cumintica ...
Offf !

O zi excelenta !
Lala.

Fratele mai mare

Atat mai am pana ma nasc ! (bebe 2 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

VASARI..si eu am zis la fel..dar pana la deranj macar sa stim ca este ok!!

ROXANA 36+ "ursuletz" GEORGE IONUTZ
AMR maxim 25 ZILE !! pana vine pe lume ursuletul si 20 ZILE pana mami si tati fac un an de casnicie!!

"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

FETELOR daca ma sustineti eu o sun pe JASMIN sau ii dau un sms sa o intreb de nr CAMELIEI...

ROXANA 36+ "ursuletz" GEORGE IONUTZ
AMR maxim 25 ZILE !! pana vine pe lume ursuletul si 20 ZILE pana mami si tati fac un an de casnicie!!

"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Multumim pt. noul capitol! sa fie cu noroc! Doamne ajuta!

Victo dr. meu nu vine decat maine, am vb cu inlocuitorul... mi-a zis sa iau inainte de masa cu un sfert de ora ...ceva, o sa-ti zic cand vine tati cu reteta! .
pufule .. pai masoara dilatatia! si pt. darleena.. am o prietena care a nascut de vreo luna si... a fost la eco la 34 de sapt. dupa care dr. i-a facut doar tuseu...La 34 de sapt. BB avea 2.900 gr. si la nastere 4.300 gr. De asta e ok sa se faca eco!
rge mersi, eu stiu ca molifta se face cand se termina lohiile.. ca n-ai cum sa intri in biserica "murdara"... o fi depinzand de obicei!



PUSSI 29+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 8 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cataro spune:

fetelor, imi puteti zice si mie de unde pot lua un cantar de bebelusi la un pret mai rezonabil?

Cataro 34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

cataro nu stiu ca si eu caut, eu vreau sa fie sau mecanic sau cel mult sa se bage in priza, nu-mi trebuie pe bateriiiiiiiiiiiii



PUSSI 29+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 8 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Eu te sustin sa o suni.
Roxana, nu-ti mai face probleme ca mananci mult. Eu zic ca e mai bine pentru bebe. Ai vazut ce grasunel frumos ai. Eu zic ca e bine sa mancam exact cat ne cere organismul ca sa aiba bebe de unde lua vitamine si tot ce ii trebuie.

quote:
Originally posted by RGE

FETELOR daca ma sustineti eu o sun pe JASMIN sau ii dau un sms sa o intreb de nr CAMELIEI...

ROXANA 36+ "ursuletz" GEORGE IONUTZ
AMR maxim 25 ZILE !! pana vine pe lume ursuletul si 20 ZILE pana mami si tati fac un an de casnicie!!

"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"



Roxxy 30+Rares Matei
_
AMR 8 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..gata i-am trimis sms Nicoletei(JASMIN)..sper sa aflam ceva de ele ..

ROXANA 36+ "ursuletz" GEORGE IONUTZ
AMR maxim 25 ZILE !! pana vine pe lume ursuletul si 20 ZILE pana mami si tati fac un an de casnicie!!

"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput