Mamici de Martie-Aprilie 2008 (20)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Kitzi, LA MULTI ANI, sa fi sanatoasa si fericita! Cum ai sarbatorit si ce ai primit frumos? In legatura cu burtica depinde de fiecare in parte, la mine s-a vazut foarte devreme , o sa pun diseara poze la 12 sapt si poze noi cu burtica acum la 18 saptamani sa vezi diferenta. Eu inainte de sarcina eram slabuta si cu abdomenul destul de plat si probabil de asta s-a rotunjit repejor!

Sovi, ma bucur ca ti-a placut asa mult la Vama si ca acum esti randunica destresata .

Kya, si eu am fost la BE sambata, daca stiam puteam sa ne intalnim! Ai facut ceva cumparaturi?

Ups, fug sa schimb saptamana la semnatura ca azi avem 18 !

CLAU 17+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Giani, Clauclau multumesc tare mult!
N-am tinut foarte mult fast, doar parintii, socri, cumnatul cu prietena lui si nasii. Si-acum sa va spun ce-am primit de la fiecare: de la sotz, am primit un telefon mobil pe care mi-l doream demult, de la cumnat, un parfum dolce&gabbana, de la parinti o masina de tocat carne( ca m-am tot plans ca n-am ), de la socri un mouse pt laptop si de la nasi am primit o poseta super misto.

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Kitzy, frumoase cadouri, sa le stapanesti sanatoasa! Inca o data la multi ani sanatosi si fericiti!

CLAU 18+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Buna dimineata pufoaselor!
Cory din cate te-am citit eu-esti genul de om pe care atunci cand il doare-prefera sa-si linga ranile in intimitate,esti lucida si realista-nu te imbeti cu apa rece..Asa ca..nu cred ca are rost sa-ti spun sa stai linistita ca totul va fi bine..
Iti spun doar ca sunt cu inima alaturi de voi si ma rog la D-zeu ca bebe sa fie bine!
Naty iti urez-cu intarziere-Casa de piatra,sa fiti sanatosi si sa aveti o viata frumoasa,calma,calda,alaturi de copilul/copii vostri!
Clau bebele tau e un jucaus fara pereche!Mai-sa nu vrea el sa-si arate deloc rusinica..Pudic domne-pudic!
Sa purtati sanatosi noile achizitii!!Abia astept editia din Decemrie..mai ales daca spui ca gasesti de toate pt.toti!!
Cat despre peste..iar i-am facut praf!Ne-am trezit la ora 5 si la 6 eram cu prima runda in juvelnic!Pe la 13.00 am plecat acasa pt.ca eram franti,am dormit pana la 4 si apoi am facut un gratarel dintr-un groshtei tinerel pe care-l sacrificasera baietii cu o seara inainte!Multumesc de urari!
Ralu,Olgutza,Ariel,Elara si Miha!
Woow Simo..saptamana viitoare o sa te afli fix la jumatatea sarcinii!!Ce repede trece timpul!!Pupici lui Luca!
niko1986,Diana va asteptam cu vesti despre BBei!Poate ne aduceti si coloraaateeleee!!
Bine ai venit rozina!Te asteptam cu detalii despre tine si BB!
Sovi felicitari pentru iesirea in natura!Si ce iesire frumoasa!!Mi-ar place tare mult sa vad marea toamna-atunci cand statiunile sunt pustii!
Kitzy-iti dau acelasi raspuns-abdomenul incepe sa creasca in volum dupa 12 saptamini(abia la 12 sapt.-uterul incepe sa depaseasca nivelul simfizei pubiene..pe la 18 sapt.e sub buric,iar la 20 chiar in dreptul buricului la jumatatea drumului).
Cum sa te uitam Pucca?!Te asteptam cu vesti proaspete despre BB!
Nico ce perioada agitata ai..Suntem alaturi de tine
Kya asteptam vesti!
stol!Fug sa pap si eu ceva si revin!


Ela.. in 15+!!

Varsta mogaldetzei

Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Ela sa ai pofta buna , eu am papat ca tare imi era o foame......



Giani 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Sastiti ca sunt prin zona! Va urmaresc dar am niste treburi....va si va iubesc!

Simo,mami de Luca si 19+ cu

PozeLuca

BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ce fain fetelor, apare si sectorul acum la profil ( la cele din Bucuresti). Ne localizam mai bine asa...

Pucca, tu esti la intalnirea cu bebe acum, cred ca ai niste emotii!!!! Abia astept vesti de la tine. Hai Pucca

CLAU 18+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Asaaa, am o pauza la servici, si profit de ea din plin.

Cory, multa putere si incredere iti doresc. Altceva nu mai spun, ca ma certi

Naty inca o data casa de piatra! Multa fericire si noroc in noua viata in 2 (+1) Asteptam povesti si poze, bineinteles!

Sovi ai fost mortala cu izoprenul si cu pishulica!

Clau la targ eu am mers vineri, ca am banuit ca e mai liber.

Pentru mine a fost o vizita fructuoasa: mi-am cumparat 2 bluze de gravi, si o salopeta de jeans. Salopeta e cam mare deocamdata, inca nu prea am ce sa bag in ea, dar mai incolo o sa fie taman buna. Trebuie insa sa ma duc sa scormonesc serios dupa pantaloni. Pentru ca in ce am acum nu prea mai intru. Deh, burtica da si ea semne ca a intrat in trimestrul 2 Si am mai cumparat si un baby monitor cu tot cu camera video. Foarte dragut si practic, ne-am tot jucat cu el prin casa in week-end. Am cautat si haine neutre pentru bebe, dar nu am gasit nimic care sa-mi placa. Astept pana miine la eco, poate vrea ingerasul sa-si arate culoarea...

zozela felicitari pentru pescuit, si gratar. Cred ca a fost o iesire in aer liber pe cinste.

Kitzy La Multi Ani cu putina intarziere. Sa cresti mare si frumoasa!

Va pe toate toate



A inceput o mare dragoste

Kya

---------------------------

God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Pucca, pucca!

Simo,mami de Luca si 19+ cu

PozeLuca

BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Hop si io: HAIDE PUCCA!!!!


Kya sa porti sanatoasa salopeta cand o sa-ti fie burta mai mare.

Simo tu de unde ai luat marjoretele, ca iou nu le gas'.??

Giani 18+

Mergi la inceput