Inseminare (17)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stamate spune:

BUNA FETELOR.- va pupic pe toate, acum am venit de la monitorizare z13 si OD 1 folicul de 18, si OS, 2 foliculi unul de 24 su unul de 18,5....nu pot sa cred,niciodata nu am avut mai mult de 2 foliculi max cu clostry, joi incerc IA nr 2..poate da DD sa fie cu noroc. va tin pumnii fetelor sa reusim toate cat mai curand, luna asta si acest capitol sa ne aduca mai multe reusite. va pup dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

stamate bafta multa joi. Iti tin pumnii, sa fie cu noroc aceasta IA.
dma din cate stiu si eu pregnylul influenteaza valoarea bhcg, cel mai bine e sa astepti 14 zile. Stiu ca e greu, dar o sa treaca si asta
montytaiana nu mai stiu nimic de tine, ce faci?
Eu sunt in a 3 zi de stimulare cu closty, pana acum nu am nicio reactie adversa de la el. Sper sa fie bine.
ptr toate fetele

vrem si noi un - din august 2005
vio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Desenata spune:

Buna fetelor,

Si pentru mine a inceput perioada de asteptare sa speram ca iese de data asta. Sunt la a-3-a inseminare artificiala. Inseminarea a fost saptamana trecuta joi si vineri.

Romanitza, nu fii trista ca ai doar un folicul. Fii optimista. Framantarile astea nu sunt bune.

Success tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

salutare..vaz ca din cele vechituriio am mai ramas pe'aci
incep si eu de pe 6 stimularea si pozibil pe 15 sa fac inseminarea cu nr 6..sper sa fie cu noroc,,
va pup pe toate cele noi..ca "vechituri nu au mai ramas

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

Liana, pupici, eu te stiu, nu esti chiar sg vechitura, si io-s mai veche asa, fata de celalalte fete.(o vechitura mai noua un pic )
sa ai bafta mare si te mai asteptam pe aici!

ZOZOLINA

andreea

...daca viata ti-a dat lamai... fa limonada!...

COUNTING THE DAYS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

andriushcada mama da io's vechitura..vechituraam si diplomasi io te stiu ca'mi sare limonada ta in ochi de fiecare datapupp si multumesc..o sa va tin la curentdaca voi avea net,,

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns montytaiana spune:

buna seara
scuze ca vin cu vesti asa tarziu dar am avut cea mai agitata zi din viata mea
sa incep cu finalul pe la ora 16 mi s-a stricat masina in mijlocul pasajului la Obor-si de aici o seama de peripetii, asteapta sa vina cineva sa ma tracteze, mergi si du-o in service, abia acum 1h am ajuns acasa, ca la service nu mai era nimeni, paznici nu vroiau sa o primeasca, suna la reprezentanta, apoi la directorul de service, dar destul cu problemele si vaicarelile
hai sa va spun cum a decurs IAD meu azi
eu as zice ca ffff bine, simt ca de data asa a reusit si o sa fiu mamica
desi la spital acceasi atmosfera, luma multe, cozi, asistentele au fost dragute, mi-au completat doc. m-au trimis sa vb cu Moisa apoi sa astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Eu ma apropii de CM...nu stiu exact cand, maine-poimaine, om vedea. Pe fetita tot prin inseminare am facut-o, asa ca proiectul bebe2 include aceasta procedura, dar cred ca luna asta e ratata ca isi programa sotul plecari prin alte orase exact in saptamana cu ovulata...acum sa vedem daca avem noi asa o bafta sa fie aici exact in ziua X!
Mult succes si nervi tari...

Eileen Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns montytaiana spune:

cu exceptia faptului ca am cam asteptat, dar ce sa faci toata lumea era cu probleme si tr sa intelegem asta, a fost super bine, eu care de celelalte 2 ori am simtit in sufletul meu (chiar daca nu am vrut sa recunosc, sa imi spun cu voce tare) ca nu am reusit, acum sunt sigura ca o sa fie bine, am simtit o incredere si din partea lor si sufleteste sunt impacata, au facut tot ce se putea, si cum am iesit de acolo am simtit....minunea o sa se intample

m-au lasat sa stau pe masa destul, nu cred ca au fost 30 min. dar oricum mult mai mult ca ultimile 2 dati, eu estimez cam la 20 min,
m-a sfatuit sa trag genunchi mai la piept ca sa am bazinul mai ridicat, si de data asta am simtit cand a introdus sperma, m-a durut un pic apoi cand m-am relaxat am simtit fluidul care inainta, si diferit fata de datile celelalte de cand m-am ridicat de pe masa pana acum nu mi s-a mai scurs nimic
a si am sangerat- nu stiu exact cand ca de cand cu atatea evenimente , nici nu am mai avut timp sa ma gandesc, abia acsa am ajuns la toaleta si am vazut
am fost f agitata fata de alte dati cand stateam bibellou sa nu se scurga sperm si totusi de data asta nu a mai curs acel lichid vascos
sper sa fie bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns montytaiana spune:

scuze ca am scris asa mult dar aveam multe de recuperat
iuca te pupic, multumesc de incurajari, sper sa ai si tu foliculi frumosi sa reusesti si sa scapi de intreg cosmarul asta
Noapte buna tuturor
pupici

Mergi la inceput