Nora pentru mama 2

Nora pentru mama 2 | Autor: Bysko

Link direct la acest mesaj

Am vazut ca a inceput NPM2, dar am prins numai sfarsitul.Ati urmarit?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

am uitat ca a reanceput, dar chiar sunt curioasa ce fel de oameni sunt acum in casa



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Am vazut si eu ceva din "primul episod",fetele mi s-au parut chiar dragutze iar dintre baieti mi-a placut tipul inalt,slabut si cu ochii verzi,Cristi parca il cheama,nu sunt sigura caci n-am prins momentul cand a intrat!Oricum 4 baieti au intrat fara mame,dintre care si "frumosul" de care v-am zis,ramane de vazut cat timp va rezista in casa,banuiesc ca si mamele au rolul lor!



Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

De Cristi imi place si mie.Deja 4 fete din casa il plac pe Cristi :)) si una dintre cele doua care se dueleaza . Deci va dati seama :)) . Abia astept sa vad cand s-or intalni..baietii cu fetele..

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Pai, asa cum a zis si o telespectatoare care a intrat in direct ieri, in afara de Cristi nici nu are de cine sa le placa. Fratilor, niste baieti mai draguti si destepti chiar nu gaseau??!! Sunt deceptionata de castingul celor de la Kanal D!

Ioana
18+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belutza spune:

Da. Mai ales baiatul doamnei care pare mai in varsta cu par alb , nu stiu cum o cheama... saracu baiat ce-o fi cautand acolo.. cu fatza aia de copil , mai mult de 17 ani nu i-am dat . Restu` la fel.. lasa de dorit. Bleah...

Dar .. acum se fac inscrieri la baieti , cine stie .. poate intra baieti mai dragutzi.

belutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

Dar cu cele doua care se dueleaza, ce e de fapt? Asa e regulamentul? Sau cu ce au fost ele mai batute de soarta sa fie expuse din prima la asa ceva?( Mie imi place mai mult cea pe care nu o vor fetele din casa...,o fi de vina teama de concurentza?)

Cat despre baieti...slaba dotare pentru castingul Kanal D...A scazut numeric populatia masculina asa de drastic?
Am vazut si niste mame...fata de care cele de la NPM 1 erau o joaca de copii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bysko spune:

La ce ore transmit emisiunea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A.C spune:

De la 10 dimineata .Iar dupa amiaza de la 15.45.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bysko spune:

Multam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diablette spune:

Impresii...
Din punctul meu de vedere concurentele din aceasta editie sunt de o calitate mult mai slaba decat cele din prima editie. Fac nota discordanta Adina si Romina. Prima e destul de interesanta ca aparitie, a doua pare foarte matura si serioasa. Cu siguranta ele au ce cauta intr-un astfel de reality show. Cat despre celelalte...no comment. Nu am studiat indeajuns baietii, dar cred ca puteau sa gaseasca ceva mai bun. Cat despre Carmen si Bianca...Bianca e SUPER OK, chiar am intalnit-o si am ramas placut impresionata. Carmen e nesigura, imatura, putin cam neistruita (ca sa nu folosesc un alt cuvant) si deja nu ar mai vrea sa intre in casa (asta stiu din gura ei).
Un alt mic comentariu: cea mai buna prietena a surioarei mele a fost selectionata in finala...OK, fericita, si-a cumparat haine, produse cosmetice, incaltaminte, a cheltuit o gramada si la coafor pentru a se prezenta intr-o maniera agreabila si potrivita ocaziei , a fostla sedinta foto (poze, nervi, glume) si pe 20 septembrie la ora 20.00 s-a prezentat la locul faptei... Filmarile au inceput la ora 03.00 dimineata, fetele au primit de mancare 2 pizza si o sticla de 2 litri de Pepsi... dupa ce o zi intreaga s-au pregatit, s-au coafat, machiat.... Imaginati-va starea in care se aflau.... Buuun, toate astea ca sa afle respectiva domnisoara ca de fapt nu e finalista-finalista, mai trebuie sa treaca prin furcile caudine si cu ocazia acestei ultime filmari (practic ce au aratat la TV ca fiind intrarea in casa). Ideea este ca nu a fost aleasa, a ramas cu o gramada de bani cheltuiti pe o iluzie si cu un gust amar.
In concluzie.... lipsa de profesionalism, etica si tot ce vreti...
I rest my case...
Cu drag,
Oana

Mergi la inceput