Mamici de Martie-Aprilie 2008 (17)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Clabuc spune:

Ce dragute sunteti voi, randunicilor. Multumesc pentru cuvintele frumoase.

Sovi, esti o scumpica. Te pupic, dulceata de fata.

Am si eu o intrebare pentru voi, cele care ati fost deja la Iosup la Centrul Medical Unirea. Stiti cam cat costa consultatia? Pe mine nu m-a intrebat ce vreau de la consultatia asta, deci, nu stiu daca ar putea diferi preturile. Voi fi in sapt 18 (17 sapt + 2 zile). Mersi frumos!

Va pup pe toate. Aoleu cat am de citit: un capitol intreg.

Laly 14+

http://community.webshots.com/album/560819757dkYfHC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Dragele mele randunici, eu in curand voi parasi stolul,pentru ca din fericire o sa plec acasa de la munca, abia astept ca nu mai pot.
Va pup dulce pe toate si sper sa am net si maine la servici ca sa pot ciripi in voie alaturi de voi.

http://bd.lilypie.com/YCuJp3.png

Nicol,de Alexia(24.08.2005),in asteptare de bb2 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy29 spune:

Satutare tuturor!

Dragi Randunici,am intrat sa fac prezenta,ca nu se putea altfel!Am profitat ca am ajuns mai repede acasa de la servici si am apucat sa citesc cate ceva din ce s-a mai dezbatut aici.

Asadar:ma laud ca am fost si eu ieri la pescuit,la o balta la vreo 50 km din Buc,sper deci ca pestele nu era poluat!Am mancat o ciorba si o saramura....facute acolo,pe malul lacului!In mod normal as cam fi facut "fite" legate de igiena procesului de preparare...dar imi era o pofta....!!Daca acum pot sa va scriu si sunt zdravana,inseamna ca pestele a fost bun!

Si acum,ce credeti?Ma duc sa fac si eu salata orientala!Sunt o mare pofticioasa,ce vad la voi,hop si eu!

Iuly ,imi pare rau ca nu stiu ce inseamna analiza ta,eu nu am facut acest test.Poate gasesti pe cineva de incredere,ginecologul sau medicul tau de fam care sa te lamureasca,ca asa prin telefon...e simplu sa ti se zica,de cate vreo asistenta acra, ca e bine sau nu.Multa bafta!!!


Roxy 10+



rox

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Wow, ce de pescarite! Bravo voua! As merge si eu dar n-am cu cine...n-am fost niciodata, iar sotul nu e deloc amator si nici timp n-ar avea...

Roxy, si eu fierb acum cartofii pt. salata orientala si abia astept sa pap!

Oana 9+ si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

Intru pe fuga sa va spun ca de acum inainte am uitat reteta angelicai pt. gogosi, reteta Simonettei e muuult mai pe gustul meu. Nu am incercat-o dar cum am vazut ca nu trebuie unt in aluat si nici ulei, donc...e pt. mine. Simo merci!

Si sa va mai spun ca noul meu "juju" e bestial.Parca dansezi pe el! are miscari laterale...e super! dupa o jumatate de ora pe el, am iertat livreorul ca in loc de dimineata a juns la ora 14.

Fug la dus si apoi la gradi sa-mi iau puiul...revin mai pe seara. Dimi in drum spre scoala am cules foi de dafin, cred ca voi face o tocanita de cartofi, fara carne, bine'nteles, carne separat pt. baieti si frunze de dafin pt. gust si parfum!

A! Mai am o veste buna pt. mine...au sunat de la garaj, au terminat de schimbat motorul si au plecat in teste cu masinuta mea. Oare sa sper ca maine o am acasa? Maine trebuie sa merg la cursuri, sper ca ma duc cu ea!

Peste! Miam si eu as manca...sotul nu e amator, dar Seb da, cred ca am sa dau o tura la magazin cu Seb, daca are chef!
toata lumea si revin mai pe seara!

pozici
bb2
burticutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Am tras un pui de somn!! Mmm, ce bine am dormit! Ma speriasem, pt ca de dimineata m-am trezit cu nasul infundat de tot si imi tot curgea. Pare-mi-se aseara mi-a fost putin cam frig si imediat m-a luat... Sper sa-mi treaca repede, ca abia am scapat de raceala.

Am mancat o supa calda si ma tot gandesc sa fac o ciulama sau o tocanita de ciuperci. Am niste pleurotus in frigider si se cer mancate. Numai ca nu ma pot apuca acuma de ele, ca la 18.00 trebuie sa fiu la o prezentare a produselor Forever.

Ioana
17+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Na, c-am uitat sa schimb semnatura! Sper sa ajung si eu la doctor vineri, ca vad inaintea mea pe lista un carucior albastru, dupa mine inca 2 tot albastre.... asa ca eu trebuie sa aduc unul roz...

Ioana
18+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Mooaaamaaa!!! Doarme omul linistit 2 ore si cand se trezeste, nu numai ca sunteti deja la alt capitol, dar ati umplut si ceva pagini tot ciripind!
Miha si Clau Doamne Ajuta maine la echo! Va tzin pumnii sa veniti cu vesti din cele mai bune si mai frumoase! Clau nu uita ce mi-ai promis!!! Clau si Miha

Nu imi multumiti ptr reteta de gogosi ca inca nu stiti daca e pe gustul vostru! Sotul meu este fan reteta asta si eu de aia le fa, camie imi plac mai mult cele facute cu paharul, crescute si goale la mijloc!!! Sunt bune si astea!

Simo,mami de Luca si 18+ cu

PozeLuca

BB2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Da Olgutzika nu ne mai iubeste deloc? Olgutz, hai paici sa ne pupacim!
Valabil si pt Ririan! Bagati-va mintile-n cap

sovi 9+
http://community.webshots.com/album/560779944thEVjK

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

trebuie sa va spun ca sunt topita , puiutzul meu cand ma strange in brate, a inceput sa-mi spuna "abita"!!! Ma strangea in brate de mult si e un pupacios dar acum cu "abita" lui ma face muci!

Simo,mami de Luca si 18+ cu

PozeLuca

BB2

Mergi la inceput