Constanta (92)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

cred ca asa va arata buchetul meu daca il fac galben.asa e forma lui
http://s124.photobucket.com/albums/p28/nastasie_adriana/coafuri/?action=view¤t=BUCHET.jpg

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

mai putin florile alea cu rosu.acum mi-am adus aminte ca are si buchetul meu bulbi d-aia verzi.deci o sa fie si cu verde.


adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Eu as intra in clubul 75+ cu conditia sa nu trebuiasca sa ma epilez brasilian!!!! hihi....

Simona, vii incoa si io nu stiu???


Rox, cum merge gradinita?? Ce poze de scolarel????

Noi incepuram lectii de muzica...hihi...sa impresionam fete



It is not giving children more that spoils them; it is giving them more to avoid confrontation

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga
:
varsta, poze, 3000km prin Romania


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

mai e o vizita la ambasada, dupa aia vedem. in princip, da. dc totul merge bine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

adriana e frumos buchetul, imi place!
Sanzi frumoossss....lectii de muzica, bravo! nu am decat doua poze facute cu telefonul mobil in prima zi.....gasesc eu ocazia sa fiu papparazzo in curand
Simonel bafta la ultima "infatisare". cand e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna seara!
Mihaela, deci nu vom mai fi vecini? ne parasiti pt. Spania?
Nastasie, rochia e draguta(in special culoarea e taaare). in privinta buchetului, vezi ca exista si trandafiri verzui, pe care ii poti asorta cu cei galbeni. Cred ca ar arata bine(zic eu).
si eu am o nunta saptamana urmatoare. De pe ce site erau pozele pt coafuri?

_
IUBESC VIATA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

roxa,multumesc pt felicitari,cel tarziu ianuarie 2008,ne-am propus sa fim plecati,ne-am intors doar pt a mai rezolva diverse probleme;
mav,multumesc de asemenea si tie,si noi ne rugam sa fie bine pt mihaita,in primul rand pt el facem pasul asta,o vom lua de la capat,dar asta este,important este sa fim sanatosi sa putem lupta pt mihaita,si bineinteles si pt andreea,poate pana la urma,orice sut in fund,e unpas inainte;
mada,da,cred ca din ianuarie,nu vom mai fii vecini,dar noroc cu internetul,ca vom tine legatura prin intermediul site-ului,mai este si mess,of,ce ne-am face fara internet?
va urez o duminica frumoasa!

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

salutari de la noi!
am lasat-o pe Mariuca la dans si am si eu putin timp pentru mine.Am promis ca revin acum cateva zile dar n-am mai reusit.Am mai citit acum din urma despre voi.
Urari de bine si sanatate si pentru Victor(bisous)si Dodo(kati)!
La multi ani Victor!
La multi ani Dodo!
Mihaela(umflatel) bine ai revenit!ma bucur pentru reusita voastra!
Simona asteptam vesti bune in curand.Ce mai face Robert?Aaa poate nu stiti ca pe prietenul Mariucai de la gradi tot Robert il cheama
Adriana rochita e o frumusete!!si buchetele pe care le-am vazut p-aci sunt superbe!!daca mai ai acelasi ID pe mess o sa-ti trimit o coafura sa-mi spui daca iti place.
ieri am incercat s-o tund pe Maiuca dar n-am reusit.Toata saptamana s-a dus cu freza ei facuta cu foarfeca personala..hihi..sper maine sa rezolv problema.Vreau s-o tund scurt..aproape
Cu inotul merge bine dar ii este teama sa sara in bazin daca nu o vede pe profa in apa.Sinzi ai promis niste filmulete.
Cameliati-am ramas datoare cu un raspuns..hihi..nu cred ca are preferinteSuper pozele de la gradi!!ce ma bucur pentru Alexandra ca are deja 2 prietene.
as mai avea multe sa va scriu dar ma opresc aici.
pupici si o duminica placuta!



Mariuca la 5 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

fiquelle, parca ceva cu hidul miresei si are coafuri si pentru ocazie nu numai pentru mirese.daca dai pe google o cautare gasesti.eu am gasit un miniclip cum sa-ti faci coc singura acasa.nimic cine stie ce dar eu mi l-am facut si m-am dus la nunta.am si in albumul cu "nunta" poze.
crig, tot adresa aia o am, adica pe a sotului ca avem la comun prietenii(ionutnastase78).
roxa, saru mana.maine ma duc la florarie.
un we placut tuturor.

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Hello!
La multi ani sarbatoritilor!

Dana, suntem bine dar fff ocupati...mey, ce ne facem cu timpul asta din ce in ce mai scurt...Am avut-o pe sorela si cumnatul in vizite si tot wel-am dat peste cap.
Alina, ce bine ca nu raman semne la buzita. M-am hotarat pana la urma ce sistem sa implementam. Ce aiurea e sa ai bani si sa nu te lase sa-i cheltui cum trebuie...nu spun cum vrei...Asta-i sistemul bugetar...E o superdraguta Loredana....imi place si ca persoana....nu doar profesional.
Adriana, o sa fii o nasa traznet!!! Intotdeauna am spus ca nasa tb sa fie cea mai stralucitoare.... dupa mireasa...of course(desi am vazut nase mai frumoaaaase...oops!). Sa va distrati maxim si sa iasa nunta cum e mai bine! Si noi suntem iar curtati de 2 cupluri!Dar astept sa ies din doliu si mai vedem.
Adina, ce frumosi copii ai, sa-ti traiasca. Mi-au placuytt in prima zi de scoala/gradi...erau asa eleganti si ....seriosi...
Cami, Lulu,Mamacita....povestiti-ne evolutia bebelusilor.....au inceput sa va recunoasca? Sa se indrepte in directia vocii?// lulu...pozeeeeeee!!!!!!!
Simona, bafta multa!....cam departe.....Poze nu mai pui cu Robert...e baiat mare deja....face anul.....merge?
Tatiana,Umflatel, bafta multa si voua! Mai ce mai pleaca lumea...abia asteptam pareri , povesti....
Fisun, nu v-ati intors??? Cum a fost in concediu?
Cami...m-am delectat cu pozele si filmuletele voastre...maaai, dar Alex are talent la dans...cred c-ar trebui sa te orientezi pe viitor ...
Cristina, am inscris-o pe Andreea la handbal..vad ca este incantata, plus ca-si mai consuma din energie..Am putina strangere de inima ca merge 2 statii cu tramvaiul ..dar cu 4 fetite.....niciodata singura.
Roxanabine ati revenit!..n-am vazut poze...nu se deschide link-ul...mai incerc...
gata am reusit...nu ma lasa antivirusul meu...asta imi place:http://home-and-garden.webshots.com/photo/2507986940088100014hSVAbm viteazul lu' mama!

O saptamana placuta tuturor!


Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)

Noi!


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput