Constanta (92)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mav spune:

CristinaF, pai la etajul 1 suntem si noi, prima clasa. Parca nu vorbim aceeasi limba....

Adriana, eu zic sa-ti strangi parul, sigur va fi mai comod asa!

Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=GKYNNZo301E&mode=related&search=" target="_blank">Dupa noapte vine zi!


"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

eu as merge pe 69 .... ... dc-l vrei strins.
cred ca cel mai bine ar fi sa faci cumva sa-i arati coafezei pozele, sa-si dea si ea cu parerea ce e in stare sa faca cu parul tau, sa faci o proba, sa-i ceri si sfatul ptr accesorii de par, de unde si ce sa cumperi in culoarea respectiva, etc...


pe mine nu contati , over seventy, eighty ... visul meu ar fi sa-mi cresc nepotii. cred ca la virsta aia, contrat mentalitatii femeii "mature" occidentale care vrea sa se distreze, ar trebui sa ne crestem nepotii, sa-i alintam si cel mult sa conducem sa-i ducem si sa-i aducem de la daycare. in rest ... gindindu-ma la mine ofcorz...sunt un pericol public pe strada, in masina, si la 33 de ani...d'apai la 70-80. mai bine stau acasa cu mosu meu, crosetez la gura sobei, frec internetu, mai rasfoiesc un album de poze ... mai un yahoo messenger la grupurile "fabulous over seventy" ... etc etc


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

quote:
Originally posted by nastasie

simona, ce faci?cum merge "treaba"?ai iesit prin oras cu masina?



un pic-picut. masina fiind cu cutie automata e quite friendly dar eu tot astept duminicile dupa-amiaza cind e mai pustiu .
si uneori mai merg intr-un parc de cladiri de companii de IT care-i tot asa ... gol seara.
lu fi-miu nu-i place cum conduc ca miriie intr-una in scaunelul lui in spate si ma stresseaza si mai tare .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

deci: daca e musai trandafiri atunci galbeni sau tot caramizii. nu cu alb ca iese prea amestecat. accesorii aurii daca trandafirii sunt galbeni si chiar daca sunt caramizii la fel.
la coafura, 69 sau 4. sunt clasice asa ca merg oricand. nici 7_g nu e de lepadat dar iti trebuie o coafeza super care sa stie sa fixeze buclele asa incat sa stea asa pana dimineata.

edit: ia uite asta cat de frumos e: http://www.fantasticweddingdeals.com/Terracotta_YellowRoseCollection1.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

si apropos de par. te vopsesti, nu? ce culoare?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

roxana, m-ai ucis cu buchetul.i-l dau lu mama ca are imprimanta color si sa ma duc cu el la florarie.si daca il fac asa iau sandale aurii si poseta la fel.dar ce fac cu brosa?e argintie.la coafeza m-ati prins.nu am.nici nu am cautat.la machiaj ma gandeam aici la soleil, desi vroiam sa le fac pe amandoua in acelasi loc.dar nu stiu cum sunt coafezele acolo.si eu tot la 7_g ma gandeam.e la mijloc.intre coc si lasat liber.si asa imi trebuie ceva mai infoiat la 3 fire cate am.
simona, ma fac eu acasa inainte de nunta.castanie deschis cum ma fac de vreo 3-4 luni incoace.de la garnier.cum e tipa aia pe cutie cu bretonul ala drept ca linia.
zici ca nu-i place in masina.fi-miu nu ma lasa sa injur la volan.zice ca ii bat pe oameni:"mami, na-na"si eu ii raspund ca le dau na-na la oameni, dar numai eu stiu ce e gandul meu

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

stiam eu ca o sa iti placa, si mie imi place mult
eu as zice ca iti trebuie musai o coafeza ok care sa se priceapa. nu stiu unde e soleil asta si ce face dar incearca pana atunci sa te duci acolo si sa le zici sa te aranjeze asa. daca iti place te mai duci odata. daca nu...mai incerci. ca la nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

e criminal buchetul.dar ce fac cu brosa?ma crezi ca la nunta nu am facut proba inainte?nu a iesit ca in poza dar mi-a facut un coc super.gasesc eu pe cineva.la machiaj stiu ca face super tipa.numai la ea ma duc cand e vb de pensat si epilat.sa vedem ce fac cu parul.

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

eu as mai puncta ceva.
dc nu ai, ptr rochia ta, iti trebuie musai un sutien "push-up" meserias. nu conteaza ca pui "falsuri" (am vazut devinzare in mercerii) in sutien, important e ca decolteul ala amplu trebuie sa arate bine si "bogat". si stai dreapta bat, cu pieptu inainte mereu, ca un model pe catwalk. e musai la lungimea rochiei si la decolteu ...

cu brosa nu te stressa pina nu vezi ce pantofi&poseta gasesti. dc gasesti auriu sau poate gasesti caramiziu cum sugera Roxana.

la par eu votez ptr o culoare cit mai deschisa, cit de deschisa iti sta tie bine.

hai ca o sa fii o nasa f. frumoasa.

va doresc un weekend, cum mi-l doresc si mie!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

simona, nu am.sunt "nedotata".problema e ca la spate e destul de decoltat pentru un sutien.si in fata ar trebui ceva transparent.am auzit ca sunt de silicon ca 2 bureti si se lipesc de piele.eu cred ca merg pe trandafiri galbeni si totul auriu.caramiziul la buchet e superb chiar si asa juma galben si juma caramiziu cum a pus roxana poza.dar gasesc mai repede auriu.
la par nu pot mai deschis de atat ca am si pielea inchisa.oricum e mult mai deschis in realitate decat in poza.doar ma stii.

adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput