FIV in Ungaria 21

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

salutari!


PUSSIcu ajutorul lui D-zeu totul va fi bine pana la capat,vei vedea!pupici la fete mumoase!

CRISISnicaieri nu-i viata in roz,cat despre cum se lauda romanii plecati din tara eu deja m-am urat,si din cauza asta am cam ramas fara prieteni dar nu-mi pare rau decat sa le ascult minciunile,mai bine singura cu sotul,nu stiu cum sa dau de tine ca nr de `pe care m-ai sunat nu l-am bagat in memoria tel si l-am pierdut,te rog trimitemi-l pe yahoo.

IOANAbafta multa maine la punctie!

LIANA nu zici nimic? ne mai ti mult in suspans???

eu maine merg la dr si sigur imi zice sa incep stimulareaca sunt la cm.

pupici la toate!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Hellooo

Scriu si eu cateva vorbe in fuga ca nu ma lasa prea mult bebe strumf.

Ioana, bafta multa maine! tin pumnii strans si ma rog sa iasa bine de data asta! nu te mai gandi la nr foliculilor, poti avea surpriza maine sa ai cel putin 3 ovocite! iti doresc sa vii cu minim 2 puiuti la purtator!
Cris, succes cu tratamentul! cat despre rudele de acolo...mie mi s-a parut ( dupa atatea drumuri Ro - Ungaria) ca ungurii neaosi de acolo sunt mai de treaba decat ungurii nostri! nu inteleg de ce, dar asta-i viata!
Mi-Ka , LA MULTI ANI ptr Alexia , scuze pt urarile cu intarziere! e o dulceata ca de obicei , si nu-mi vine sa cred ca ai fata mare deja!
Pussilina, sa creasca mari si sanatoase fetele tale si sa iasa la lumina la termen! ma bucur ca sunteti asa bine si moaaamaaaaa, ai intrat in 7 luni!!!

Curaj fetelor, ca un bebe in burtik tot o sa aveti pana la urma!v-o doresc din toata inima!
..si va reamintesc ca si eu am avut FSH-ul 12,..si ceva, si tot am reusit!

fetele toate !

ps. noi suntem bine, crestem, gangurim mai ceva ca la tv ( adica ne merge gura ca lu' mami, asa zice tati ) si am inceput si eu sa mai adun ore de somn noaptea.



Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/1265111765/in/set-72157600689970094/" target="_blank">Bebe Filip fotomodel(27 iunie 2007)www.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157601740769804/" target="_blank">Botez Filip
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

salutareee am ajuns..
va pupacesc pe toate..sunt bine!!
va tin pumnii la toate..
revin fug sa recuperez.

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

andicule pupam si noi baiatul frumos!

kla!tinem pumnii!!

legaturoooooooooooo te astept cu povesti!


www.flickr.com/photos/12652375@N04/?saved=1" target="_blank">TUSTELE LA 28 DE SAPTAMANI

eu le vad tare frumoase.... ca-s ale mele!




PUSSI 28+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 9 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

CEAU!

LIANA bine ai venit! Asteptam vesti.
PUSSI frumoase pozele si fetitele. Imi place trusoul, pana se nasc o sa mai umpli un dulap. Am inteles eu bine ai luat ceva pentru arsuri? Ce anume? Incercam sa punem cateva poze de la ziua noastra.

MI-kA cu intarziere LA MULTI ANI !pentru fetita ta. Sa fie sanatoasa si sa te bucurii de ea.

Ade26s + Dari si Cai

AB Darius si Caius Gazele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

adaca mersi cu dulapul nu stiu daca mai apuc ca trebuie sa stau la pat! Asa ca mai cumpar doar ce nu am! Pt. arsuri ... intr-o prima faza am luat Rennie, dar am ajuns la 3 pastile / noapte si eu tot nu dormeam .... de ieri mi-a dat DICARBOCALM!




PUSSI 28+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 9 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

CEAU!

PUSSI multumesc de raspuns. Hainute se pot comanda si de pe net. Stai cuminte ca o sa vina hainutele singure.



Ade 26s + Dari si Cai

AB Darius si Caius Gazele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Andicu, drept la inima mai lovit cu "Curaj fetelor, ca un bebe in burtik tot o sa aveti pana la urma!". E bine ca mai vine cineva sa ne aminteasca ca odata si odata tot vom reusi.
Liana, ma bucur ca ai aparut, dar te astept sa revi cu amanunte.
Crisis, Home sweet home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna dimineata
pentru ioana care are azi punctia
sa dea DD sa fie foliculi mari si buni
va pup pe toate

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)


Daisey


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

ioana! tinem pumnii !!!



PUSSI 28+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 9 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput