FIV in Ungaria 21

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

DANIELA NASTERE USOARA! O FETITA SANATOASA! DESTEAPTA SI FRUMOASA! SA FIE DD CU VOI!

Amulis imi pare rau! Sa nu-ti treaca prin capsor sa renunti!
crisis deci tu esti responsabila cu distractiile?



PUSSI 29+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 8 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

sa facem galerie pentru daniela hai alexandra,te asteptam
ioana drum bun,abia te astept
kla mai e putin
o saptamana frumoasa

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)


Daisey


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

Magduta-iti urez bafta azi la punctie si sa ai cat mai multi embrionasi de calitate, noroc!
va pup fetelor, maine merg si eu la control, sper ca va fi mai bine si pentru mine, oricum cu Dumnezeu inainte!
Liana, Pussi, Andicu, Ioana, Magda, Crisis, Cornelia si tuturor fetelor si bebeilor, multi

daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Kla pai fatoooo nici nu am zis ca pleci singurace crezi ca scapi asa usor de mine?te puppp si tin pumnii stransi..
crisis asa e eu pe 6 incep..pe 10 trebe sa fiu la echo..iar pe 12 voi veni sa te vaz..
amulis capul sus..te puppp
cornelia ,daria va pupp
Legaturilorrrr vorbii acu cu Daniela..era la spital isi facea internarea,,zisa ca ma anunta cum intra in salao sa intru repede sa va anunt..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Liana am inteles. Intrebarea mea era daca ramai in Szeged in aceeasi perioada, in timpul stimularii, la pensiune, sau revii in tara? Ma bucur ca vi, dar sar in sus daca si ramai p'acolo cu mine!
Pussi pai cand ma gandesc ca ma apuc de facut ma ia o pofta de iesit, de plimbat, de stat prin oras de nu pot sa-ti explic. Da de abia astept sa am motiv sa le las balta.
Magduta asteptam rezultatele formidabile.
Ma fetelor lamuriti-ma si pe mine va rog! Cum vine asta ca eu trebuie sa fiu la Szeged in z1 pentru analize si eco si voi mai intai ati inceput stimularea si abia la cateva zile v-ati dus la primul eco? Eu ma duc vineri pe 12, ce se intampla atunci si cand ma va mai chema data viitoare? De ce e mai diferit la mine?



www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">SPANIA 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Bulgari2007 si Animalutzete mele Multe poze
Asteptand un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

crisis81 sigur in z1?io stiam ca analizele le face in z2..dar o stii el ce vrea..te'a chemat in ziua aia ca sa faci hormonalele si in functie de cum iti vor iesi iti va da tratamentul de stimulare..apropo cand termini/sau ai terminat Lindynetul?
aaaaaaaa si inca ceva..stimularea o incepi din ziua 2 de regula..cred ca de'ai te'a cehematasa ca posibil ca in z10 sa te cheme la echooo..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Cred ca de fapt pe 12 e z2. M-am zapacit de cap. Deci ma duc pe 12 si pe urma de abia in z10???? Doamne eu ce fac? Ma intorc acasa? Raman acolo? Vreau sa sun si la pensiune sa fac rezervare. Mai am de luat 6 pastilute fara cea de azi.


www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">SPANIA 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Bulgari2007 si Animalutzete mele Multe poze
Asteptand un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

deci in z2..iti face hormonalee si io cred ca si incepi..cel mai bine ar fi sa ii trimiti un mail sa il intrebi ca sa stii sigur..ii spui ca esti de unde esti si trebuie sa stii..ce si cum..ca sa stii ce faci..te pupp si multaa baftaa!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Ciao fetelor
am inceput sa ma dezmeticesc e cam nasol dar a trecut.
In final am avut 6 de treaba dar numai 4 mi-a scos deoarece doi erau prea in sus si ar fi trebuir sa imi faca punctie abdominala, ceea ce e prea riscant si nici eu nu as fi fost de acord. Sa speram ca si sotu a produs bine si se vor imperechea bine si vor iesi minim doi si sa se lipeasca de mamica lor. Miine mergem sa vedem cum se inmultesc, si voi veni cu amanunte.
Pe miine voi fi si mai fresh, pt ca azi m-a cam durut burta
si crampe super tari de am dormit pian duapmasa la cicni
Sa fiti cuminti si cei car enua ti reusit sa nu va necajiti Doamen Doamne le rinduie pe toate. Si intr-un final tot vom reusi.
Va dores cun inceput de saptamina superba si sa auzim numai de bine.
va pup pe toate si sa aveti grija de voi.

Mirela imi apre rau ca ori de cite ori am fost la voi nu erai, din pacate o sa ne luam larevedere prin intermediul claculatorului pt ca nu mai apucamsa msergem al voi si duap embriotransfer nu vreau sa ma misc din pat pian mergem acasa, si maia les drumul aceal de tara e super naspa pt mine. Sa aveti rija de voi si sa acceptati multi pupici din partea nostra.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

la ora 17 s'a nascut Alexandra,3800gr,Apgar 10
Felictarii danielaaa
Bine ai venit pe lume Alexandra

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput