FIV in Ungaria 21

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

AM PUS CATEVA POZE. SPER CA SE VAD. le gasiti aici:


www.flickr.com




Ade 28 s RARES+ Dari si Cai

AB Darius si Caius Gazele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina74 spune:

buna fetelor
a venit,toamna musai sa numaram boboci
stau cu inima strinsa ptr fiecare din fetele aflate in tratatment si retraiesc impreuna cu ele fiecare etapa a procedurii.
"magduta" iti doresc recolta bogata miine



corina74 21

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Ciao fetelor
Multumesc pt pumnii strinsi si urarile de bien , sa ne ajute Doamne Doamne la fiecare sa ni se implineasca visul.
Va doresc un inceput de saptamina frumoasa si succes tuturor. miine am sa revin cu amanunte.
Va pup eptoate

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

TIA incearca aici:



http://www.flickr.com/photos/14340770@N02/



Ade 28s RARES + Dari si Cai

AB Darius si Caius Gazele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna, fetelor! Am intrat sa va salut si sa va pup pe toate! Eu maine plec spre casa si voi ajunge marti. Imi duc copilasul acasa
Va mai scriu eu atunci mai mult ca stau acasa toata saptamana si am mult de recuperat de pe forum (fara cafea, ca nu am voie )
Va cu mult drag!

Ioana
poze szeged poze cu animalutele mele poze noi animalutze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

ioana drum bun! Sa aveti grija de voi!
adaca ce chef de chef! Burtica ta nu se vede! Si ce grasuti sunteti De cunoscut.. cred ca dupa ce nasc... ca suntem la patut
tia v-am vazut si pe voi in pozici! Ati mai crescut!
magduta te asteptam maine cu vesti bune!
daniela maine bagam galerie puternica! le pun si pe fete sa stranga pumnii!
legaturooooooo tu iar ai disparut???
kla tu urmezi la gravidoase
crisis esti ocupata?
sandica, amulis, andra O, simo nu ne dati nicio veste despre voi???



PUSSI 29+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 8 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

va multumesc la toate de urari..va iubesc..
legaturooo nu am disparut am fost la munte ca m'a dus grasu..cica surpriza de ziua meaacu venii..
magdutza,kla,ioana,ramona va tin pumnii stransiii..
Tia si bine mama pi la mine nu ati venit?
"La multi ani lui bebe Flip"
crisis81 io voi fi pe 10..da vin si pe 12 sa te vaz
danielaaaaaaaa te puppp..te voi suna maine inainteee de a intra ca sa te apuc de mana
Ramonicooo sa stai cumintica in pat..o sa fie bineee ai sa vezi..pupp
kla lasa fatooooo ca doar nu esti singura..io ce's pe'aci?sii hooo ca ai sa vezi cum raman io singuraca tu pleci ..da..da..daa
ioana drum bun si sa fii cumintzica..puppp..va fi bineee.
liliiiiiiiiii te puppppp..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

da' ce crezi LIANOca eu plec fara tine?????ei fug acolo sa tin locurile ocupate,dar va trag fortat obligat dupa mine pe toate!

PUSSI sa dea DD sa fie asa cum spui tu!doamne deja ma vad si eu cu burtik,sper sa nu cad prea de sus daca nu reusesc.

azi am facut ultima inj de decapeptyl,la noapte imi fac ovitrelle,maine spalaturi vaginale pana marti dimineata,apoi marti la ora 15 PUNCTIA,imi vine sa urlu de bucurie,abia astept sa-mi aduc bebici acasuca.cred ca et-ul va fi joi,

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Buna seara la toata lumea!!! Azi eram f dezamagita de lipsa de activitate, dar vad ca v-ati revenit. Eu umblu bagaboanta (dar cu sotul) si dupa cum vedeti ajung la ora 1 noaptea acasa. Trebuie sa recuperez ca am turbat in Spania. Eu care sunt obisnuita in fiecare zi sa ne intalnim cu cineva macar la un suc, sau un remi, ceva..., am stat acolo ca in jungla.

Magduta multa bafta! Sa dea DD sa iasa nu bine ci excelent pana la capat. Tin pumnii!

Ioana imi place la nebunie atitudinea ta. La tine stiu deja ca a iesit foarte bine. Sa ai grija de si sa-l mangai si din partea noastra. Drum bun spre casa! A si....vrei nu vrei...cand vi ne intalnim ca tare mult vreau sa te vad si sa vorbim .

pussi nu sunt ocupata. Eu am renuntat de mult la orice ocupatie. Singurul lucru care ma mai preocupa e proiectul .

Kla78 nu imi place de tine. Nu e loc pentru ganduri de genu "sper sa nu cad prea de sus daca nu reusesc". Ia exemplu de la Ioana si stai sa vezi si rezultatele peste o saptamana. Schimbati atitudinea.

Liana vorbesti serios??? Am sarit in sus de bucurie cand am citit. Tare mult imi doresc sa mai fie cineva dintre noi acolo cu mine o data. De abia astept sa te cunosc. Pana acum numai pe Sandica am cunoscut-o si cu Ioana am vorbit numai la telefon. Da-mi detalii! Vi sa ramai? Vi la control? Ca pe prima pagina scrie ca incepi stimularea pe 6 octombrie.

Maine sun la pensiune sa fac rezervare. Inca 10 zile si plec!

pentru toate fetele!


www.flickr.com/photos/11706357@N04" target="_blank">SPANIA 2007
www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Bulgari2007 si Animalutzete mele Multe poze
Asteptand un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amulis spune:

pussi, multumesc de intrebare.
EU, sunt bine, din pacate, de data aceasta nu a fost sa fie, desi am avut grija de mine, si am facut tot ce mi-a spus dr.
sunt hotarata, ca anul viitor, sa mai incerc o data (as incerca si acum , dar nu mai am concediu).Oricum pana atunci, vom mai face analiza, sotul trebuie sa ia medicamente, sa se imbunatateasca calitatea lor, si vom vedea ce va fi.
un lucru bun ce s-a intamplat de data asta e ca m-am lasat de fumat (deja am 1 luna).
Va citesc zilnic, nu am mai scris, pentru ca a trebuit sa-mi revin si nu am vrut sa transmit starea mea si celorlalte fete care au nevoie de optimism si numai de vesti bune.
eu va citesc mereu, le doresc tuturor fetelor sa reuseasca ACUM, merita din plin.
Apropo, fetele care inca mai mergeti prin Ungaria, va rog intrebati unde anume se gaseste FER14 (este un complex de vitamine pentru barbati).Eu am cautat in Romania, nici nu au auzit de asa ceva, iar in Ungaria cred ca numai la naturiste.As face un drum pana acolo, dar nu as bajbai, as cauta exact locatia respectiva.
va pup si multa bafta,si capul sus.

Mergi la inceput