Gheorghe zis Fomilu

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Sabinutzo! Pupam cel mai haios si cuminte bblash! Bravos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

delicioasa poveste!

bun venit pe lume lui bb Gheo si...pofta buna
refacere rapida Sabina si cupilasi sanatosi!



Implica-te, spune celui de langa tine despre aceasta boala !
lyme suport romania
ador copii
Si ei au dreptul la viata, semneaza si tu

<< rabdarea este cheia fericirii >>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ananda spune:

superba povestea si inca mai frumos copilul! nu-ti fa griji pentru 3SE, daca a plans cand i-a auzit inseamna ca are ureche muzicala!

Gheorghe e un nume puternic, potrivit pentru un barbat cu caracter tare

cand ii trece lui Andrei raceala sper sa ne vedem, pana atunci pupici celor 2 nazdravani si multa rabdare mamei lor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Sabina...superba poveste...si superb baiat. Sa iti traiasca si tu sa te refaci rapid si sa ai muuuult laptic pt fomist.



Diana 6+ mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Sabina felicitari!
Pup pe bebe delicat si pe surioara cea mandra!
Cine stie ce compozitor mare mai iese si din Gheo, sa se razbune toata viata pe muzica aia care l-a agresat



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

sabina, felicitari!! sa aiba bb gheorghe o viata lunga si frumosa si sa fie mereu foarte, foarte iubit!!!

sa stii ca eu m-am dus la nascare cu muzica in urechi, pentru siguranta

cand incepi sa iesi cu BB gheo la plimbare, poate-i zaresc si eu nasucul?




meg,dematei(9.02.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Sa creasca mare bebe Gheo si om de nadejde la casa omului! Deci eu ma consider norocoasa ca am ascultat Pro Consul... nu e Bach, dar e mai acceptabil decat sud estii...

Elena - mami de www.babiesonline.com/babies/g/gabrielacapraru/" target="_blank">Gabriela (12.04.2007) si www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">George (6.09.2002)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3a034f48c0d20ff847b12f&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Poveste fara sfarsit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Vaaai ce frumusel e bb Gehorghe zis Fomlia Ce trasaturi fine si ce capusor frumos conturat! Iti seamana, guritza e toata a ta!Si tu plina de buna dispozitie si de optimism, ca intotdeauna:) Mai ca aud risetele tale pe fundal:) De tine n-are cum sa se lipeasca depresia aia de dupa nastere;) Bravo SabinelVikinga cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Felicitari pt bebe Gheorghe, Sabina!


Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii
http://www.copaculdehartie.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Felicitari Sabina!!!!!!!!!Sa creasca mare Gheorghe!
Sa fiti fericiti toti 4!
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput