Comori de nov-dec 04 (155)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Aime, ce cavaler aveti, ii sta foarte bine in ultima poza, asa serios. In prima este haios tare ca este in costum si cu papucei de casa albastri . Asteptam poze de la nunta cu fetele de gat.
Roxana, m-a dat gata Bianca in costumul de dansatoare din buric, se uita asa gales, si-a luat rolul in serios. Tare frumosi copii mai ai, sunteti tineri mai aveti timp de bb3, poate si nervi .

Eu sunt mai bine, sper sa nu cobesc, poate maine scap fara paracetamol.

Otilia, sotul Vlad si gogosica Ana Maria (18 Decembrie 2004)
Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimi spune:

Onitza si Mihaela multa rabdare trebuie ca v-a dat Domnul...pai dupa ce 25 copilasi intreaba zilnic aceleasi prostioare, mai vin si parintii cu altele...mare lucru sa faci meseria asta, brava voua inca o data.Sa aveti parte numai de premianti !

Poze noi jun.

Miki,mami de Alexander (12.12.04) si Yannis cu pozici proaspete. (28.08.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

miki si pe mine m-au "incercat" sentimentele astea, numai ca eu am avut noroc ca mama sta fff aproape de noi si statea ea cu ruxi cand era nevoie si eu desi nascusem de doar o sapt(operatie, nebuneli) ieseam f mult cu alex, ne plimbam, ne jucam parca mai mult ca niciodata dar incet, incet "atentia" s-a indreptat spre amandoi ba chiar acum parca balantza atarna mai mult in favoarea ruxandrei...si iar nu e bine dar lasa ca o sa mearga si ea la gradi si atunci s schimba lucrurile...


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cecilia C spune:

Fetelor, dragutelor, va pupam pe toate cu mic cu mare.....ca de scris nu mai am timp chiar deloc.....de luni sunt la servici si parca acum e dimineata si imediat e seara....Ada merge la gradi si ea de luni, manca-o-ar mama ei si e asa de cuminte...asta pana vine mama la noi peste vreo 2 sapt....e cuminte la gradi, mananca, doarme super bine si ma bucur ca e asa desi nu va spun cat am plans de cand am aflat ca merg la servici...am plans ca trebuie sa o las pe Ada, fie la gradi, fie acasa....nu stiu dar la Alexia nu am reactionat asa cand am plecat la servici..poate pt ca stiam ca mai fac un bebe si nu o sa merg prea mult la servici.....oricum....Miki super baieti ai, Yannis e un scump si imi plac la nebunie obrajii aia umflati de la laptic...imi vine sa-i mananc, il pupam dulce si pe el si pe Alex....sa stii ca si mie imi era dor de Alexia dupa ce am venit acasa cu Ada, mai ales ca Alexia mergea la gradi dimineata...ma incerca asa un sentiment de vinovatie ca eu stau acasa cu Ada si ea merge la gradi....si abia asteptam sa vina acasa...nici nu stii cat am pplans si eu, ha ha ...eu sunt o mare plangacioasa cateodata, ha ha

Roserb vazut gradinarii, super copii, super mamica.....ei ce zici, nu-ti face pofta Miki cu strumful ei de inca un bebe????? mai ca m-ar tenta si pe mine...dar eu zis pas, ha ha pupici la gradinarii frumusei

Otilia iti multumesc pentru dedicatia de ziua mea, cu intarziere dar sper sa ma ierti tu...nu stiam melodia si mi-a placut tare mult. Pupici la Ana si tie

Ionela, Andrea aveti niste fete beton, una mai frumoasa ca cealalta, le pupam dulce si mai vrem pozeeee cu ele

Inca n-am apucat sa pun si eu poze de la ziua lui Adutza, maine seara ma mobilizez ca acum e tare tarziu...Alex si Adrian au fost la inaltime, mami si tati lor la fel...de fapt o sa-i vedeti in poze cat de curand

stiti ce ma gandeam o data???? ce frumos ar fi sa ne intalnim toate, undeva, candva....sa ne adunam cumva din toate colturile cu copii cu tot si sa tragem un chef beton...si cu tatici cu tot....eheeee vise taica, vise

pupici la toata suflarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

'neata!

fetele, va multumim, Oti, acolo era la proba costumului si mie mi s-a parut haioasa poza, in frac si cu papuci de interior...da ce mandru era de pantofii lui negri, nu va spun...cred ca e nitelus fudul pustiul meu, ii plac f mult haninele si sa fie elegant...nu rateaza niciodata momentul de a spune/intreba cuiva/pe cineva "sunt iligant?" sper sa nu fie un dandy

Paxela, bafta mey si sanatate multa, poate ii dati cumva de capat.
Onitzo, succese mey si copii talentati si cuminti. Idem ptr Mihaela, dar ea e cu experienta
Cici, succese la serviciu si felicitari ptr asa fete cuminti, Ada asa de mica si deja e in elementul ei la gradi, bravo
Colega mea de birou, dupa a treia zi de gradi, are copila bolnavioara, rosu in gat, muci, respira greu...offf...si abia ce terminase cu antibiotic si amigdale, o fi ea mai sensibiloasa...nu credeam ca asa repede sa capete ceva de la gradi...Deci sezonul e deschis.
Cristina cum e Damiana?
Va pupez, incerc sa mai revin

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

buna dimineata!
Onitza,Ochi_verzi,rabdare multa....si bafta.Cumnata mea e invatatoare,va inteleg ce greu e!
Miria,sanatate multa!Ce-i dai ptr.diaree?La Mariuca a mers foarte bine cu Ercefuryl,ceai de menta,Hydrasec,Biotics...
Monica,super faza cu visul.As vrea sa visez si eu ca nu trebuie sa mai vin la munca,da' salariul sa-l iau.
Noi suntem bine,Mariuca vad ca nu a racit,sper sa nici nu o faca.Maine pelcam la Pitesti si o las 1 saptamana acolo,m-a rugat bona ca are ceva treaba.De aseara avem si gaze,sper azi sa-mi puna si centrala in functiune.
Pupici

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roserb spune:

Neata!
Ma bucur ca v-au placut piticii mei.

Miki, draga mea, sambata si duminica sigur suntem la Provita (daca suntem sanatosi, of course), am inteles ca nu mai ploua desi va fi destul de racoare.Poate reusim sa ne vedem , ca de cand ne straduim sa ne sincronizam acolo...

Eu am considerat mereu ca Bianca a avut "privilegiul" de a fi primul copil, si , de cate ori o apuca vreo frustrare sau ma simteam eu vinovata ca ii acord lui Mihnea mai multa atentie, imi aduceam aminte si ii spuneam si ei ca 3 ani a avut atentia noastra exclusiva, si acum trebuie sa cedeze un pic din afectiune si pentru Mihnea, si ca, oricum, el e mai "napastuit" din punctul asta de vedere, ca nu a fost niciodata singur. Bineinteles, ca fi-mea imi da replica de fiecare data: "ei, ce-mi pasa mie ce a fost in trecut, pe mine ma intereseaza acum cum sta treaba". Sentimente de vinovatie nu prea am , eu zic ca am incercat si sper sa fi reusit sa petrec timp cu fiecare dintre ei.

Miki, vad ca stai bine cu fanteziile, maica, auzi tu , japonezi, ochi nu stiu cum, nu-i a buna! (sotzu stie ce-ti trece tie prin capsor?)

Otilia, buna gluma cu bb3, sa am eu neuroni sa-i cresc pe cei 2 zbuciumati... Vezi ca pana una alta esti restantiera, ce faci?

Cecilico, spor la munci, bag seama ca ai un elan molipsitor. Lasa , ca pana la urma eu zic ca iti prinde si tie bine sa mai schimbi activitatile casnice cu altceva, nu?Mie mi se pare mersul la servici o oaza de liniste dupa balamucul de acasa.

Miria, ce mai faceti, cum stati cu sanatatile?

Vad ca si Mihnea are un pic mucisori, ca tot ma laudam ca n-au mai fost raciti de un an. Deh, e a patra zi de gradinita, era cazul, nu?



Roxana&Co


POZE CU PITICII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimi spune:

LA MULTI ANI !!!! frumoasei mamici Andreea.Sa te bucuri de fiecare clipa si in curand sa auzim ca-ti creste in burtika un samburel frumos si sanatos.
Petrecere frumoasa, mai ales ca ramaneti singurei....

Poze noi jun.

Miki,mami de Alexander (12.12.04) si Yannis cu pozici proaspete. (28.08.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikimi spune:

Roxanico stie el...si tot m-a luat.A...am uiatt de Richard Gere...treaba e ca si-a facut calculul cred..ce-o fi zis...japonez mai rar pe la noi, boxerii..fara suparare in afara de oki...si Richard tattaie deja...stie ca tot el e universul meu.Da mai visez si eu, mai ales ca m-a abandonat o sapt.

Poze noi jun.

Miki,mami de Alexander (12.12.04) si Yannis cu pozici proaspete. (28.08.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

andreea la multi ani!, sa fi sanatoasa si tot ce iti doresti


Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput