Casnicute sexy(135)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

e pregatita

Nu am mai intrat ieri dupa munca pt. ca m-a prins raceala. Am stat toata ziua in pat.
Danutza n-a venit toamna. Cred ca e iarna. Brrrr
Georgi ma bucur ca-i place zambaretzei la gradi. Felicitari doamna diriginta
Moni ciulama zici? yammi yammi

N-am citit nimic din urma. Poate citesc cand ajung acasa, daca ma voi simti mai bine.
Va doresc o zi buna


Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Danelutza

Cuscra credeam ca stringi retete pentru cind vine nor'ta in vizita



Iote ca la asta nu m-am gandit.

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

'Neata!La noi e un frig...brrrrrrrrr, oare vine iarna directi?
Danelutza, da asa vor sa iti iei tot pachetul de la ei, cablu avem...telefon fix, avem...nu mai ne trebuie altele...asa ca o sa ramanem tot la astiapoate mai apar altii cu alte oferte...dar nu cred caci e orasul mic si ...
Miky, sanatate multa!!!!
Georgi, la ce clasa o sa fii diriginte?
Monica, mi-ai dat o idee buna pentru azi , o sa fac ciulama, nu mai stiam ce sa mai fac de mancarica.
Miha, cat mai mergi la sevici?cand intri in concediu?
Alinuta, ce mai faci?
Fetelor am facut cafeaua!serviti!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Aseara am trecut prin niste emotii...Catalin este agent vanzari in Bucuresti...si a intrat unul in el cu masina...in parte soferului...s-a trezit cu usa din patrea soferului in brate...cu cioburile de la geam pe el...daca nu avea reflexele bune...il arunca cu Matiz cu tot intr-un tranvai in miscareMasina este de la firma de la care lucreaza.Certuri mari...ala era.... caci are distributie si in Ferentari, dar au iesit cei de la magazine afara , adica patronii caci au vazut ce s-a intamplat, caci acel sofer chiar si vinovat iesise cu bata la Catalin sa incerce sa il faca sa nu cheme politia...cateva ore am zis ca ...Noroc mare a avut Catalin sa nu aiba nici o zgarietura...offfffffffCand a venit politia soferul s-a potolit si trecatorii care s-au oprit cand s-a produs accidentul au stat acolo si au dat declaratii...offffffff

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Uf Doina ce nasol!Bine ca e ok Catalin....Cred ca ai tras o sperietura....

Monica cred ca ne-ai facut sa salivam in grup la ciulamaua ta!Tre' sa-i zic la sot sa-mni cumpere azi niste ciuperci........tu esti de vina, clar!

Georgi felicitari duamna diriginta!Si bravo lui Stefi ca s-a acomodat si-i place la gradi.....la noi e tare greu.....foarte greu se acomodeaza printzul meu...

Olga tu ai inceput deja noul job??

u all!

Eu
www.pufymic.info/thumbnails-37.html" target="_blank">Gandacii
Tot ei
www.flickr.com/photos/8892421@N05/" target="_blank">Si iarasi ei..

www.helpsonia.com/" target="_blank">AJUTATI-O PE SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Doina,bine ca s-a terminat totul cu bine.


Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Am fost la control sa vad ce face bebelina mea...ca nu m-am simtit prea bine in ultimele zile...Am rasuflat usurata..totul e ok...am vazut-o cum statea ca boieroaica cu o mana pe cap,una sub cap,cu picioarele incrucisate si...casca...
A fost asa de emotionant...

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Cuscra pupam motata din burtica, care te-a speriat. Io stiam ca esti speriata, ca cetii pe undeva, dar n-am zis nimic.

Doina totul e bine cind se termina cu bine. Pe mine de asta nu ma lasa sotul sa conduc, cica eu pot conduce foarte bine, dar trebuie sa fiu atenta la nebunii care trec pe linga mine.

Monica multam de ciulama, tocmai am papat o salata de rosii si catateti cum zice Isabella (castraveti in traducere libera).

Pe restul va tuc, ma duc la nanita, mai vorbim cind ma trezesc

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

va tzuc in viteza.colegul e acasa si trebaluim de mama focului.azi instleaza baia din subsol.sper sa-i iasa

Ioana,imi pare rau.dar insista pt ca un copil trece repede de la o stare la alta indiferent cat de sensibil ar fi si socializeaza mult mai repede decat crede un adult.bafta.

danelutza,eeeee fara perdele sunt ca-n codru.dar nici nu ma agit si nici nu ma grabesc sa pu orice.de exemplu mi-a intrat in cap sa-mi pun numai jalujele din "lemn nature". sunt ale naibii de scumpe si la cate ferestre am cred ca pana la pensie ajung sa-mi satisfac doleanta
camerele copiilor dupa mine si dupa reactia prietenilor au iesit "wow".o sa va pun poze in albumul comun imediat ce gasesc aparatul foto

doina,vaiiiii.mai fata tu treci prin n si n de emotii!! bine ca totul a fost ok pana la urma.

tzuz la voistriga colegul ca vrea "europafm" si o cafea cu 2 lingurite de zahar si fara frisca







"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

N-am timp sa stau nici 5 sec. Nu am inceput lucru, incep luni.
Vopsesc o camera, usi. Apoi am scos toate hainutzele lui Tony sa le selectez. Azi duc la biserica 2 pungi enorme. Am pus altele de dat la preteni sau vandut si altele care in disperarea mea inca le tin. Cu toate ca barbatul a zis clar ca nu bb 2.
Vopsitul asta ma dispera, plus ca ieri am reparat peretii ca erau gauri. Sper din suflet sa termin azi sa pot sa fac si eu o manichiura si pedichiura sambata.
Va las ca merg la plantatie.

Mergi la inceput