Casnicute sexy(135)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

quote:
Originally posted by Dana_ch


Ca tot povestiti de torturi ia bagati un ochi aici,e tortul pe care l-am facut finutei mele la aniversarea ei.

http://img125.imageshack.us/img125/6853/p6020142lf1.jpg




cuscra da esti talentata nu gluma..ne dai si noua o felie?

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Si noi vrem o felie!!!
La noi ploua si e un frig...de iti vine sa faci focul la soba.La voi cum e?
Ange ce sa schimb firma de net...ca am mai schimbat una, si cea care a mai ramas neschimbata ne obliga sa bagam si cablu de la ei
Lianaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
Bianca un vin fiert ar fi bun pe frigul asta!!!!mai iei ceva de raceala?
Monica, unde esti?

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


cuscra,doina mersi de apreciere,din pacate tortul e facut de ceva timp si nu mai e nici o felie,a si cu talentul mai prost e al doilea tort pe care-l fac asa mai deosebit inafara de cele clasice mai am de exersat.

doina si la noi e un frig de-mi vine sa dau drumul la caldura.....

cuscra te-ai mutat in casa noua sau inca nu-i gata?

va si mai revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Bimilit

miha, incearca www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=16251" target="_blank">aici,www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=15921" target="_blank">aici,www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=13096" target="_blank">aici,www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=14672" target="_blank">aici,www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=14647" target="_blank">aici,www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=16130&st=40" target="_blank">aici.



Wauuu...mi-ai dat sa ma satur!

Cuscra-i,poze o sa pun cand o sa ma apuc de treaba.Acum doar strang retete. Acum iti pun o poza cu niste gogosi daca vrei.

Dana,foarte fain tortul. Uite ce minunatii stii sa faci si ai tacut chitic pana acum. Mai vrem,mai vrem...

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

doina, nu iau nimic, tratez cu nesimtire raceala.ar fi buna aspirina saracului, da cum saracu nu-i acasa ........poate ma dau la aspirina vecinului.doina, cred ca maine rezolv problema.da te sun.

cuscra , is pe gatate, mai vem nitel de lucru [de facut gardurile si de bagat mobila,si de cautat inca o sursa de apa,avem o fantana, sper sa faca fata familionului]sper ca de Craciun is in casa noua.

mih da cu ce ocazie te prajituresti?

bey, da oltencele pe unde-s?



Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Bimilit
mih da cu ce ocazie te prajituresti?



Strang retete cu ocazia ocaziilor ce vor veni... Ziua lui Robert,marirea familiei,Craciun...

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
noi suntem pe-aici, suntem ok, am stat mai mult pe-afara fiindca ruxi a avut un partener de joaca de varsta ei si a fost taaare fericita
ioana, sigur o sa se obisnuiasca...trebuie un piculet de timp pentru acomodare..bafta multa
miha, imi pare tare rau de robertel...sper sa se descurce cu ce i-au luat acum si sa nu-l mai chinuie...de ce esti suparici? zii-mi mie cin' te-a suparat ca-l
dana-ch ce super arata tortuletzul
azi dimineatza am gatit si maine iar n-am mancare
in seara asta ii fac o ciulama lui alex ca m-a zapacit de pofta...noroc ca am gasit ciupercute
va pup pe toate si sunt prin zona

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Salutaaaaaaari...
Am probleme cu netul.Fac astia nush ce modernizari prin zona si ne-au afectat si pe noi .N-am citit nik din urma.Sper ca sunteti bine.
La noi sunt noutati.Am inceput scoala, sunt diriginta la pitici de clasa a V-a si e muuulta munca pe-acolo.Hartoage, tabele, inscrieri plus aranjarea clasei (ca s-a zugravit si nu mai e nimic pe pereti).Si cireasa de pe tort...si pe la biblioteca de inregistrat niste carti.Asa ca nu-mi vad capul de treaba plus ca am intrat in program cu trezit de dimineata pt gradinitza Stefaniei si ma cam resimt....Deh!Obisnuita sa dorm mai mult.
Stefi a inceput si ea gradinita fara incidente.Toata lumea merge la servici.Acolo e "sebisiu"(serviciul) ei .N-a plans deloc si zice ca-i place.Sper sa nu se razgandeasca.
Va pe toate.Sper sa pot trimite mesajul si sa mearga netul ca trebuie sa caut niste materiale
O seara faina.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Cuscra credeam ca stringi retete pentru cind vine nor'ta in vizita

Georgica sa-ti fie de bine doamna diriginta si felicitari Stefaniei pentru ca merge la serviciu.

Doina dar pe astia de la net nu i-a rezolvat nimeni , cum adica sa pui si cablu tot de la ei, poate ai deja si nu e nevoie sa schimbi firma.

Dana ch foarte frumos tortul, felicitari si la cit mai multe. Feliuta nu mai cer, c-am inteles ca nu mai e de multisor.

Bianca sanatate multa si sa dea DD sa va mutati cit mai repede.

Monica vreau si eu ciulama

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

georgi ma bucur ca ne-ai dat un semn de viata si mai ales ca sunteti ok cu totii...e super ca ai dirigentie dar cred ca o sa-ti fie si mai greutz...acum sunt cumintei... cand se fac mai mari se obraznicesc eu dupa ce am terminat o serie pana in clasa a 12-a am renuntat sa mai iau dirigentie..era prea mare bataie de cap...mai ales ca eu nu le prea aveam cu "munca in colectiv mare" la mine "lucrul individual" mergea cel mai bine
ma bucur ca si zambaretei ii merge bine la gradi...deja ai fetitza mare...
Danelutza, pentru tine special o portie de ciulama a papat alexutul meu de-a zapacit...desi nu e greu de facut din cauza ca fac ff rar m-a obosit psihic mancarica asta mi-era frica de cocoloase dar am bagat mixerul ca sa fiu sigura ca nu am probleme
va pup pe toate, fug sa ma bag la un filmuletz ca-s obosita
sa aveti somnic usor


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput