Aradence minunate! (79)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia1900 spune:

LA MULTI ANI BOGDANEL,SA CRESTI MARE SI VOINIC!
FLAVIA,TI-AM VAZUT POZELE,E TARE DRAGALAS NAZDRAVANUL TAU,SA-TI TRAIASCA SI SA FIE SANATOS.
VA PUP PE AMANDOI SIPT TINE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

La multi ani, Bogdi!
Flavia, sa va traiasca si la anul sa aibe o surioara pe linga el!
Alina.a, ti-am vazut masina . E super! S-o folositi sanatoase! Am vazut si pozele de la botez. Aratati tare fericite amindoua. Tare fain si tortul si barza. La ce manastire ati facut botezul?

Cristina si gemenele

--

http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Brrrr ce frig s-a facut si ce vreme nasoala!
Oare a venit toamna, nu v-a mai fi cald?

N-am nici un chef, nici macar sa scriu.

alina.a, ce culoare e masina?

Merg sa culc terorista si revin mai tarziu.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza13 spune:


LA MULTI ANI BOGDI!!!!Sa cresti mare,sanatos,frumos si cuminte!!!Va pupam!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

alina m. are culoarea neagra masina.defapt era comandata de catre dealer si am luat-o asa.daca vroiam alta culoare trebuia sa asteptam pana in decembrie-ianuarie.si cred ca arata fff bine si asa.acum mai trebuie sa-i punem alarma(are inchidere centralizata dar nu are alarma) si vrea sotul sa-i puna genti mai faine.dar se conduce atat de usor...
cristina am vrut sa facem botezul aici, in gradiste, dar pt ca a fost unul din cele mai aglomerate weekand-uri cu nunti, puteam face botezul doar dimineata la 11.si nu prea aveam ce face pana seara.asa ca am tot umblat sa gasim o biserica...si am gasit-o in cartierul subcetate,e fff micuta si intima amenajata in curtea cuiva.preotul a fost extraordinar,slujba ff frumoasa,iar fetele de la firma care au aranjat si sala o impodobit-o putin.noua ne-a placut fff mult.

alina si bulina Elisa (20 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Buna dimineata,

Vremea asta v-a lasat fara chef de scris?

Multumim tuturor de urari. Iaca a trecut un an foarte repede din punctul meu de vedere. Parca numai ce eram la spital cu pastila sub limba si Bogdi nu vroia nicicum sa iasa .
A trecut si ziua de ieri, cu musafiri si placinte ca nu cumva sa slabesc si cu Bogdi rupt de oboseala aseara pe la 9, cand a si adormit si nu l-am mai trezit decat sa-l imbrac in pijama si sa bea laptic, iar apoi la somn pana acum dimineata.

Azi avem planuri de ceva cumparaturi in Billa si apoi la dr de familie sa-l masuram si cantarim asa ca de un anisor.

Alina.a, ti-am vazut Golf-ul aseara. Superrrrrrrrrr. Sa-l stapanesti fara incidente.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Neata!

Eu n-am chef de scris din cauze clare....ma tot gandesc la fiu-meu cum mai plange el iarasi la gradi.......si-mi trece orice chef....de orice!
Azi nu l-a mai lasat pe ovi sa plece de la gradi.....asa ca l-a luat educatoarea in brate si Ovi a plecat.....ea a ramas sa-l calmeze...sper sa si reuseasca...!

Alina.a am uitat sa-ti urez sa stapaniti masinuta sanatosi si sa nu aveti nici un fel de peripetii cu ea!

Diana deja viseaza la concediu...!



Eu
www.pufymic.info/thumbnails-37.html" target="_blank">Gandacii
Tot ei
www.flickr.com/photos/8892421@N05/" target="_blank">Si iarasi ei..

www.helpsonia.com/" target="_blank">AJUTATI-O PE SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Salutare ! brrr ce frig s-a facut ,ce repede trece vara si iar vine frigul peste noi of
Ioana se pare ca e grea acomodarea pentru Alessio. Tu erai mereu cu el si acum l-ai lasat singur printre atatia necunoscuti ,e de inteles saracutul, dar pana la urma sigur o sa-i placa se va imprieteni cu ceilalti si n-o sa mai vrea sa plece de la gradi .
Poate asa e si felul lui se integreaza mai greu.Tin minte cat am plans si eu la gradi primele zile, dar mai ales la scoalaa,offf saraca mami nu stia ce sa mai faca cu mine. Prima data m-au inscris la o gradi , dar am avut o verisoara de care nu ma puteam dezlipi eram umbra ei ,care era la o alta gradi si a fost musai sa ma mute si pe mine la aia si asa am facut si eu gradinitaDar din pacate verisoara mea a murit la doar 9 ani si pana la urma soarta tot ne-a despartit.

Ti-e multa rabdare si lui Alessio multi

Ildi si David (2 mai 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Alina a. o scumpete bulinuta voastra. Botezul cred si eu c-a fost frumos incepand de la sala ,barza si tortul ce sa mai zic super.
Fetele lui tati sa stapaneasca sanatoase masinuta cea noua si sa faceti cat mai multi km cu ea fara nici un incident.

Carmen ne-ai lasat cu ochi-n soare .

Miha tot in concediu?

Ildi si David (2 mai 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia1900 spune:

Va salut fetelor,
Am incercatsa-mi pun poze pe forum,bineanteles ajutata de Maria_rubi(multumesc),si acum vreau sa vad ce-a iesit.
Sper ca am reusit ceva.

Mergi la inceput