Aradence minunate! (79)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

La multi ani Bogdi! (chiar daca ti-am spus in direct)


Flavia, sa va traiasca printul, sa fie sanatos si sa va bucurati de el...si in curand sa-i faceti o surioara.

Diana, spor la pregatiri!



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

BOGDI!!!!!
Flavia sa-ti traiasca flacaul, sa fie sanatos si fericit toata viata lui si nu peste f mult timp sa se bucure de inca un fratior sau de o surioara!

Multumesc fetelor de incurajari.....chiar ca e greu cu gradinita...!Diana la teba l-am dus....si gradinita ii place f mult, educatoarea la fel....ce nu-i place e ca trebuie sa doarma! la amiaza(si el de jumate de an refuza chestia asta) si cred ca si urletele celorlalti copii care plang ca nebunii dupa parinti il fac sa reactioneze asa!

Diana spor la impachetat!



Eu
www.pufymic.info/thumbnails-37.html" target="_blank">Gandacii
Tot ei
www.flickr.com/photos/8892421@N05/" target="_blank">Si iarasi ei..

www.helpsonia.com/" target="_blank">AJUTATI-O PE SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Multumim de urari tuturor.

Alina.a, sa stapaniti masina sanatosi. Si eu vreau Golf, e masina mea preferata. Momentan i-am luat la Bogdi sa vada cu ce-l va plimba mami candva .
La botez s-a vazut ca v-ati simtit bine. Ati fost ca doua floricele amandoua.

Diana, spor la impachetat.

Astept sa-mi vina soacra asa ca revin ceva mai tarziu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

BOGDI zambaretule Sa cresti mare, ca frumos esti deja! Flavia, felicitari pt pitic!

de Mara

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

la multi ani BOGDI!
sa cresti mare,sanatos,cumintel,sa-i iubesti pe mami si pe tati si sa ai parte de mult noroc.flavia sa-ti traiasca si poate la anul ii faci cadou o surioara.promit ca ne plimbam cu golful in curand toti.

multumesc frumos de aprecieri,le-am transmis si bulinei.tortul l-am luat de la astoria,de acolo si prajiturile.nu vreau sa va fac pofta dar a fost si delicios,cu crema de suhaida si visine.noi tot de la ei luam de cand s-a deschis cofetaria.
azi am mai mult timp liber in sfarsit...cred ca de la vremea asta dar imi doarme copilul ceva de speriat....

alina si bulina Elisa (20 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Bogdanelului scump. sa cresti mare, cuminte si sanatos si la anul sa te ajute surioara sa sufli in lumanare.
Diana, spor la pregatit bagajele.
Ioana, stiu ca ti se ru'pe sufletul, dar trebuie sa fii tare pe pozitie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

LA MULTI ANI, BOGDANEL DULCE!
Sa cresti mare,voinicel,sa ai grija de mami si de tati si sa le oferi multe bucurii!Flavia,sa va bucurati de printul vostru multi ani de acum inainte!

Anca , mami de Alex
Poze
"Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului."
Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

LA MULTI ANI Bogdi

Sa cresti mare ,sanatos si sa ai parte de tot cei mai bun in viata.

Flavia sa-ti traiasca flacaul si la partyul de anul viitor sa participe si surioara sau fratiorul



Ildi si David (2 mai 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

La multi ani Bogdi! Sa cresti mare si sa fii fericit!
poze


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Am vazut acum pozele cu Timi si Vlad, minunati copii! Ce sa mai zic de ceilalti pitici de la ziua lui Bogdi...Fara gluma, toti sunt atat de frumosi!

poze


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput