Randunici martie-aprilie 2008 - (9)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Buna dragele mele.Am aparut si eu pe aici.
Azi este prima zi de servici, eu nu ma simt prea bine am o stare de moleseala si stare de voma(am baut putin capuccino) si se pare ca nu-i place lui bebe, casa nu este inca terminata(de renovat).
Am citit si eu ce ati discutat despre condimente>unele mancaruri imi plac si mie mai picante, dar daca ziceti ca nu-i bine, renunt.
Oricum imi era dor de voi......ma duc sa citesc si capitolul anterior ca nu am apucat.

pentru toate si pentru noile mamici!!!!!!

IRINA
+8

http://bd.lilypie.com/dWtmp3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Clauclau de ce ai pomenit de fasolea cu afumatura de la Cheile Gradistei????........ca-mi vine apa in gura de pofta.
Si mie imi place, este super facuta, nu m-a durut stomacul de la fasole absolut deloc, cand am mancat.
Ce greata imi este...........de obicei nu prea am avut pofta de mancare pana acum, dar azi vad ca m-a luat greata de la cappucino asta.........ma duc sa mananc un mar

IRINA
+8

http://bd.lilypie.com/dWtmp3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

'Neata, dragelor! Tare harnicute ati fost vad, si la scris, si la bucatarit...Eu nu ma pot lauda, cu toate de gatit ceva bun tare as fi avut chef. Numai ca nu am gaze dinainte sa plec in concediu . Vina imi apartine, pentru ca m-am grabit cu deconectarea de la conducta blocului, mizand pe faptul ca lucrarea de separatie se va desfasura rapid. Dar de abia vineri am primit aprobarea Distrigazului pentru executarea lucrarii, acum urmeaza realizarea proiectlui, alta aprobare si in final si executia . Pana atunci, mai mancam la socri, mai la restaurant, mai incalzim ce ne gatesc altii la microunde...Asa ca am salivat la greu la gandul ghiveciului Sovieticai .

Naty, zi-mi si mie despre verighetele tale ( cat au costat, unde le-ai comandat, cat a durat sa vi le faca ).

Fetelor cu sarcini mai avansate, a facut cineva triplul test pana acum?

Olga 13s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bitza, imi pare rau ca ti-am facut pofta cu fasolica ,adevarul e ca si eu ma gandesc inca la ea.

Naty, casa de piatra, multa fericire si sanatate va doresc si o nunta superba, sa fii cea mai frumoasa si fericita mireasa!

Chris, ce sa fac, n-am incotro, macar am multa treaba si trece timpul repejor. Tu esti dupa concediu si de-asta este mai greu dar o sa te obisnuiesti in cateva zile.

Azi avem 14 saptamani, ce trece timpul!





CLAU 14+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Kya, am primit PM-ul, scuza-ma ca n-am apucat sa-ti mai raspund...M-au sunat si am renuntat la programarea aia dupa ce mi-ai zis tu ca este in regula.

Te pupic.

CLAU 14+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Olgutzika, da ce, si tu faci nunta curand??

sovi 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Clauclau, stai linistita, ca nu ti-am reprosat..........dar imi venise apa in gura.

Naty si eu iti urez casa de piatra, sa ai parte in casnicie si in viata de tot ce este mai bun si sa-ti mearga bine, iar casa sa-ti fie plina de fericire alaturi de sotul tau si viitorul copil!!!!! Sa bei o gurita de sampanie si pentru noi




IRINA
+8

http://bd.lilypie.com/dWtmp3.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Sovietica, da, o sa ne cununam ( si civil si religios ) si noi in curand . Nu zic "nunta" pentru ca nu facem cine-stie-ce petrecere, doar ceva restrans cu rude si prietenii foarte apropiati. Faptul ca a aparut bebe ne-a facut sa ne gandim mai mult la legalizarea relatiei noastre, pentru ca altfel nu stiu daca ne-am fi casatorit vreodata. Ne este bine asa, sunt convinsa ca nu se va schimba nimic dupa ce ii voi purta numele si o vom face numai de dragul ca pe certificatul de nastere al lui bebe sa apara acelasi nume. Ramane sa alegem data

Olga 13s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Ce mi-ati factu cu fasolik...L-am trimis pe sot sa-mi ia fasole si ciolan afumat sa fac si eu, numai ca dureaza atata si mi-i asa de pofta

Mami 7+ si Vladic (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea
aproape major
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Olga, casa de piatra si voua, fericire si implinire sa aveti! Si noi la fel am procedat, ne-am casatorit dupa ce am ramas insarcinata cu Razvanel. Stateam impreuna de mai multi ani dar nu ne gandeam la casatorie. Dupa sarcina insa s-au schimbat lucrurile...ne-am gandit in primul rand la bebe din burtica. Si n-am regretat nici-o clipa, totul este bine, am un sot extraordinar. Chiar sunt o rasfatata!

Te pup si inca o data CASA DE PIATRA!

CLAU 14+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput