Randunici martie-aprilie 2008 - (9)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Clau, mi-a scapat mesajul lui Xor...Azi e marti...trist...

Ella, Iosup a zis ca sigur ii vedem sexul, dar ce fac daca bebe ne arata fundul, a? Mai stau in suspans o vreme ! Sper sa fie binevoitor si sa stea si el la poza .

Frumussik, bine ai venit! Sedere placuta in stolul nostru!

Olga 13s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frumussik spune:

am revenit !
multumesc tuturor pentru urarile de bun venit, am abia 9 saptamani si sunt tare curioasa la cate saptamani se poate vedea sexul bebeluslui?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Remaliss Mai rezista un picutz..Trebuie sa treaca starile astea!
XorSa dea D-zeu sa fie bine!
Olga nu va lasa el-nenea Iosup ne..sexati


Ela.. in 11+!!

Varsta mogaldetzei

Nunta(cine doreste sa le vada-sa strige!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Ma intorc eu cu fundul in sus, Iosup muta sonda pe spinarea mea, si tot il vede, nu? Azi cum te-ai mai simtit?

Olga 13s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frumussik spune:

vad ca mai sunt pe forum randunici care nu se prea descurca cu greturile si ametelile.
eu una am avut 2 sapt de concediu ca nu mai reuseam sa stau in picioare, parca mi-am mai revenit,dar tot nu pot manca orice,am renuntat la carne, nici nu vreau s-o vad
mai e cineva in 9 sapt?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Buna rindunici,asa harnicute sinteti ca abea tin pasul cu voi...

Xor Doamne ajuta!

Frumussik bine ai venit alaturi de noi,sa ai parte de sarcina usoara si sa nasti bebe sanatos si mincacios...

Eu m-am simtit foarte rau ieri,poate si din cauza vremii dar ma bucur ca azi mi-e mai bine...

Parca si eu mi-as dori tot fetita,dar nu conteaza ce e sanatos sa fie asta e cel mai imprtant!

VA pe toate

ADELA 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Laly la multi ani draguta mea,sanatate,sa-ti dea Dumnezeu tot ce-ti doresti,si mai ales un sanatos si mincacios....

ADELA 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Frumusikk, depinde mult de performantele ecografului si de experienta medicului care "executa" ecografia...Iosup poate spune si la 12 saptamani ( eu una mizez pe faima asta a lui ). Si stai linistita, majoritatea noastra am trecut sau inca trecem prin chinurile greturilor, suntem alaturi de tine .

Olga 13s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frumussik spune:

eu mi-as dori tare mult un baietel, si sa semene cu tati dar important e sa fie sanatos, ma rog in fiecare zi la asta
sunt la scarbici si astept sa treaca timpul mai repede sa vad ce a gatit al meu :P

sa dea Domnul sa aveti bebei frumosi si sanatosi !

frumussik 9+

frumussik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory3maz spune:

Sunteti harnicute la scris!

[red]Frumusik[/red, bine ai venit in CLUBUL RANDUNICILOR!
Iti doresc sa ai parte de o sarcina usoara si de un bebe perfect dezvoltat si sanatos!

Fetelor, azi am cam lipsit de pe Forum, dar am de pregatit o actiune pe linie de serviciu. La 17.30 incepe actiunea...Asa nu am nici un chef de nimic...Si mai sunt cocotata si pe toace...ca dau bine la costum.

Azi dimineata am fost la controlul medical de rutina cu o prietena care are o fetita nascuta prematur...o frumusete in miniatura...copilul e OK! M-am indragostit de delicatetea si fragezimea acelui copil...Si ma simteam fizic cam naspa...si imi ziceam: "Rabda, ca uite ce minune iti rasplateste chinul".

Tre' sa inchid pravalia, ca ma "car" la actiune...

Maine ma duc la analize si plutesc de fericire...
Prietena mea glumea: "Zici ca ai trei luni de sarcina??? (Fara o saptamana) Nu se vede...unde tii copilul ala, in geanta?" Abia astept sa se vada BEBE...macar de la patru luni...da' eu oricum stiu ca sunt si ma simt gravida.

V-am pupat.

cory3maz

Mergi la inceput