Randunici martie-aprilie 2008 - (9)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Va salut, gravidute dragute! Nu mi-a mers netul, de-asta am lipsit zilele astea... Sper sa nu mai faca fite, ca sa pot si eu sa ma mai conversez cu voi. Intre timp am inceput serviciul, mi-am revazut copilasii si totul e ok. Bebe da din picioruse zilnic, desi destul de firav, ca e si el micut!

Va pup!

Ioana
15+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory3maz spune:

Ioana, bine ai revenit!
Cumva esti abonata RDS? Ca sunt de cosmar astia...



cory3maz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Cory, succes la actiune, sa iasa bine...

Asa m-as mai catara si eu pe tocuri, dar de cand cu sarcina am stat numai pe incaltari fara toc, am preferat comoditatea, deh eu am si ceva burtica deja si parca nu mai pot sta pe tocuri! Dar la vara cealalta o sa stau numai "sus "!





CLAU 14+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory3maz spune:

Ioana, ti-am admirat burtica si "acordeonul"!
Si m-a emotionat testul cu 2 liniute!

Pa, Fetelor!


cory3maz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Ioana, bine ai revenit, ca ne dadusesi emotii! Macar ai scapat de greturi? Ca tot umbla zvonul ca de cand incepi sa-l simti ca misca, scapi si de nenorocirea asta ...

Cory, succes!!!

Olga 13s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Daaaaa, nu am scapat definitiv, dar e super bine acum! Ma simt excelent! Bine, ma mai ia ameteala daca stau mult in picioare si sunt nemancata, dar ma bucur ca pot sa ma alimentez asa cum trebuie, dupa ce am pierdut 4 kg. Chiar ma bucur, pt ca pot sa-mi fac si treaba la serviciu...

Va multumesc pt primire!

Nu sunt abonata RDS, deci mai sunt si altii care ne streseaza...
PS: Trebuie sa pun poze noi cu burtica, pt ca a crescut considerabil!

Ioana
15+
burtica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Numeioana, ce bine, in mare ai scapat de starile de greata din primul trimestru! De-acum o sa-ti fie din ce in ce mai bine!

Abia astept sa mai vad poze cu burtica!



CLAU 14+

mamica de Razvanel si acum de bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns frumussik spune:

sa inteleg ca din momentul in care copilul misca ai sanse mari sa scapi de greturi?


frumussik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clabuc spune:

Fetele mele dragi,

de-abia acum am reusit sa intru pe forum, sa citesc ce ati scris (o gramada, ca de obicei, randunici harnicute foc ).

Naty, Clau, Zozela, Ririan, Sovietica, Cory, Simonette, Cristina, Adela, Raluca, Olgutza, Mihaela, va multumesc din suflet pentru urari, sunteti niste scumpe. Anul asta am primit cele mai multe urari de ziua mea, sunt super rasfatata. Tare fericita sunt. Cred ca e cea mai frumoasa zi de nastere a mea, am si o zi super-frumoasa, soare cat cuprinde. M-au emotionat urarile voastre si va multumesc din toata inima. Nu ma gandeam ca o sa vada vreuna dintre voi ca azi e ziua mea. Am primit si cadouri (parfum super fresh - DKNY "Be Delicous" de la colegi, ma bucur mult ca e fresh, ca nu mai suport parfumurile dulci sau tari). Si mi-a facut si sotul o surpriza, m-a sunat la servici si a zis sa vin pana la intrarea in hotel (lucrez intr-un hotel din Bucuresti) si mi-a adus un buchet imens de crini. Miros atat de frumos, cam tare, dar frumos.

Raluca, am ras de una singura in birou cand am citit visul tau, tare haios ...

Mihaela, La Multi Ani si voua, sa fiti sanatosi si fericiti impreuna toata viata!

Va pup si, poate pana la 6 cand plec de la servici mai scriu cate ceva.

Laly 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonette spune:

Doamne Xor, ma rog in ultima clipa sa fie bine! Poate totusi a fost prea devreme...
Remalis, Doamne Ajuta sa fie bine! Sunt sigura ca o sa treaca...imi pare rau ca ti-e greu!
Olgutza abia astept sa ne spui ce culoare va avea carutzul!

Simonette, mamica de Luca si 15+

PozeLuca

BB2

Mergi la inceput