Sa-l ajutam pe micutul Edi

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Ma bucur sa va vad din nou active .Asa imi place de voi . Vad ca noul purtator de cuvint e foarte parolist si va tine la curent cu toate noutatile . Asa tatic mai rar , dar sint convinsa ca oricare sa fii fost ar fi reactionat la fel . Important e sa fie asa mereu , atasat de copil si de mamica grijulie , dar nu -mi fac probleme , va fi trup si suflet cu suguranta , il cunosc de foarte mult timp .
Le doresc din tot sufletul ca bebe sa se insanatoseasca grabnic si sa reziste in continunuare si sa treaca cu bine si peste cea de-a doua operatie .
Abia astept sa vina acasa toti trei si sa ne bucuram de bebe , sa-l rasfatam cu prima baita , sa-l dragulim , sa-l integram in viata de familie .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

La multi ani! Cristina pentru sotul tau , sa fie iubit de cele trei fete si sa se bucure ani buni si fericiti alaturi de voi .
Multumim din suflet pentru ca esti alaturi de Magda .
Toate cele bune si multa sanatate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Surpriza !

Am reusit sa va aduc un link cu Edi .
E prima data cind fac asta si mi-a iesit din prima , toate merg struna , undeva acolo sus cineva ne iubeste si nu ne lasa niciodata , important e sa credem in el .

http://www.webshots.com/um?s=confirm-102096125-4d8824e4e4/all

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Iulian sa va traiasca baietelul si sa fiti cat mai repede toti 3 acasa!
Daniela multumim pentru poze !
multa sanatate!


Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

Ma bucura vestile bune despre Edi si sper ca Magda sa nu piarda lapticul si sa il hraneasca in continuare. Nu am incredere in pompe, oricat de bune ar fi ele. Consider ca atat cat poate sa traga un bebe nu poate scoate nici o pompa din lume...asa cred eu, sper ca Edi sa poata papa si singur inainte de a i se termina laptele mamei. Ca daca trage o data-de doua ori, atunci bb va stii de ce atarna chestiile alea pe pieptul mamei

daniela - cred ca sunt singura care nu l-a vazut pe Edi, inca . si din pacate nu pot accesa link-ul pus de tine sunt io defecta? sau nu ai facut pozele publice?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Sint publice . Eu asa am selectat ca fiind publice . Mai incearca .
Sa-mi spuneti cum vi se pare bebe dupa ce ati facut cunostinta cu el :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

ylilimic dupa ce dai click pe link da click pe continue.

Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Nu-i asa ca e un scump mititelul , doamne ce am sa-l mai dragulesc cind vine acasa .
Colilasul asta chiar este sub protectia lui Dumnezeu , chiar acum am inchis telefonul cu Magda si mi-a zis ca azi am mai venit o mamica cu un baietel cu aceeasi malformatie , sint amindoua in salon ...i-am spus s-o incurajeze sa poate trece si ea mai usor prin emotiile si durerea pe care o traieste .
Inca o veste care ma face sa cred ca Dumnezeu ne protejeaza pe toti , in special pe cei micuti care nu au nici o putere decit cea a lui Doamne Doamne pe pamint .
Cu aceasta operatie a micutului de azi se va inchide spitalul pentru renovari si nu se mai fac operatii , daca n-ar fi avut sansa asta aici la acest spital din Cluj unde se fac minuni , n-ar fi rezistat unui drum in afara , fiind mult prea mic . Doamne iti multumim pentru tot ce ai facut pentru noi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielalfun spune:

Ce credeti ca face taticul acum ?
II pregateste camera lui bebe .
Dar il las sa va povesteasca el , in seara asta i-am luat-o inainte cu informatiile :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

In sfarsit am vazut si eu micutul luptator! E o frumushatza de baiet

buba sa treaca repede si sa se faca mare si voinic!



Mergi la inceput