clona (2)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Fetelor,se pare ca iar vor schimba ora de difuzare a serialului!
De pe 1 octombrie incepe "Inima de tigan" de la 20:30!
Sunt curioasa de la ce ora vor da "Clona"!



Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Probabil dupa, adica pe la 9,30, dar tot cate doua episoade, sau iar doar unul? Daca o fi asa , unde-i mai baga si pe cei de la "povestiri" ? O sa vedem...


Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

ce s-a intamplat aseara in serial? ca n-am apucat sa vad...

ALICe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NinaR spune:

Serialul Clona se va difuza la 21.30, un singur episod



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Doar un episod de luni pana vineri?!! Astia isi bat joc de noi.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Pe astia de la Acasa i-as concedia in grup. Atata lipsa de profesionalism, n-am mai vazut in viata mea.
Ce ghinion pe noi sa nu difuzeze alta televiziune acest serial minunat, si sa stam la mana acestora. De toata jena!

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns countesa spune:

serialul se va difuza de la ora 21:30 dra saptamana aceasta va fi difuzat incepand de marti de la ora 21:30 pt.ca luni va baga Inima de tigan 2 episoade.
Vineri rezumat:
Said a venit sa o ia acasa pe Jade de la unchiul Ali si sa o duca acasa.Intre timp a aflat Ranya ca Said cvrea sa o duca inapoi pe Jade si a decis sa plece la unchiul Ali pt. al determina pe Said sa nu o aduca inapoi pe Jade acasa,pt.ca daca o aduce acasa Jade va fi prima sotie si Ranya a doua.Said nu a stiut nimic despre faptul ca Ranya va veni si mai ales ca a venit cu copilasul lor.S-a suparat pe ia si nu a mai vorbit nimic toata ziua cu ea.Ranya a iesit la balcon pt.a privi afara si l-a zarit in usa pe Leo.Ea nestiind ca el este clona lui lucas a crezut ca este Lucas si si-a jurat ca scapa de Jade si va face in asa fel incat Said sa nu o duca inapoi.Jade s-a dus in camera la Ranya pt.a vedea copilul iar Ranya a inceput sa se certe cu ea si ia spus ca l-a vazut pe Lucas.Said era la usa sia auzit tot.Leo s-apostat la usa casei unchiului Ali si a asteptat sa iasa jde dar deocamdata nu s-au intalnit.Apoi a plecat la ruine in speranta ca o va intalni pe Jade acolo.Pe Mel au internat-o la dezintoxicare .A stat acolo crec ca cateva zile apoi a venit intr-o zi Maysa si Mel a rugat-o sa o duca acasa,dar pe drum au plecat la cumparaturi si Maysa s-a intalnit cu o prietena si si-a lasat geanta pe tejghea iar Mel i-a furat banii din poseta si a disparut.Apoi a arata-o ca era cu Nando si cu Reghininia si a lesinat iar cei doi au dus-o la intrarea in spital si au vrut sa o lase acolo,dar Reghininia a spus ca ramane cu ea.Nando a plecat dar inainte a rugat un om care era acolo sa o duca pe Mel la spital.
Nando si Reghininia au mers acasa la nando si au luat tot ce se putea lua pt.a fi vandut.Cand a ajuns acasa Clarise impreuna cu Roger a vazut ce debadada a facut Nando si in living si la ea in camera si nu a mai vrut sa mearga cu Roger la Lobato acasa unde erau invitati ca sta acasa sa faca curatenie,dar Roger nu a lasat-o si ia spus ca neaparat sa vina cu el pt.ca curatenie va face a doua zi si oricum Nando nu se stie cand va veni.
Escobar a fost dat afara de Alicinia pt.ca el ia spus ei sa paraseasca apartamentul ca este a lui.Atunci Alicinia i-a spus sa dovedeasca ca apartamentul este a lui si a vrut sa plece nu inainte de ai spune la Escobar ca pana se intoarce ea el sa fie plecat.Apoi s-a intalnit cu Miro si i-a spus ca unchuil ei va pleca azi acasa si ca vor putea in sfarsit sa fie singuri.Dar mai este de spus ca Escobar i-a cumparat Aliciniei un telefon mobil si un televizor nou pe care ea si-l dorea.
Am uitat sa va spun ca Mel inainte de a fi internata a vandut tot din casa lui Xande pt. a-si cumpara droguri chiar si cartile lui cu care trebuia sa mearga la facultate,ia vandut chiar si scaunul pe care Xande l-a primit de la mama sa.
vizionare placuta in continuare.Scuze ca nu am mai scris dar am fost in concediu iar acum m-am intors la lucru cred ca pt.doua saptamani pt.ca sunt insarcinata in luna a 7-a.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matildasep spune:

Multumim countesa.
Unde ai fost? Te-am asteptat de o luna sa ne mai scrii ..
Sper sa nu dispari iar, mai ales acum, cand trebuie sa plec iar din tara. Am mai citi pe alte forumuri ce se intampla in clona, dar numai tu detaliezi bine.

Through a childs eyes:" Dear God, Thank u for the baby brother, but what i prayed for, was a puppy."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


countesa, super rezumat!
Eu am vazut Clona acum cativa ani (nu am pierdut nici un episod)
Vizionare placuta la toate fetele!


Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Poftim??????????? Azi nu avem " Clona"????????? Astia chiar intrec orice limita.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput