Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou (3)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LiaMaria spune:

Doamne cit ma bucur pentru reusita Doina si tu Dan!
Inca putin si cu ajutorul lui Dumnezeu Dan va merge din nou. Curaj Dane, nu te lasa, o sa fie bine!

Doamne ajuta!
LiaMaria



Rugati-va pentru Diana
http://dianadumitru.netfirms.com/

Asa a venit pe lume printesa mea:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=105962

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Soni nu au intrat banii, ieri...ar trebui sa intre dupa cum zici tu cam la 9 zile lucratoare.Deci azi sunt 7 zile lucratoare, asteptam .
Dan isi face exercitiile are atata ambitie si nu zice :nu mai pot!strange din dinti si merge inainte!
DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Doina, poti sa verifici azi daca au intrat banii si sa ma anunti? stii ca au fost pb si as vrea sa stiu daca s-a rezolvat cu transferul. Daca nu, iar stau pe capul celor de la banca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Andreia, azi verific si ii spun, ieri nu erau intrati!!!Multumim mult de tot!!!!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Ok, Doina. De la mine usnt plecati de luni, cu confirmarea telefonica a tipei de la banca, insa, toata tranzactia se inchieie cind sunt la voi in cont.

Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Andeia, pana ieri la ora 15 nu erau intrati, azi merg la ora 10 la banca si apoi iti spun.
Maine trimit banii lui Soni ca sa platim verticalizatorul.Cei din moneybookers, s-au intors inapoi in contul de moneybookers si asta ca nu am stiu eu cum sa fac
eu credeam ca daca sunt in valuta , dai contul de valuta...dar acolo scria:cont in moneda convertibila in ron...dar eu nu am vazut, ne imprumutam de la o cunostiinta si trimitem banii ca sa ne incadram in timpul util.Acum am scris acolo ce trebuia, omul din greseli invata
Dan este bine , face gimnastica multa si asteapta verticalizatorul sa "stea in picioare"!!!
DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Andreia, nu au intrat nici pana azi, ultima tranzactie e pe 25.10.2007 cei 350 ron de la Liana.Cred ca dureaza mai mult caci vin prin alta banca.

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Doina,
esti cumva online acum?

De la banca mi-au zis acum 5 min ca banii trebuiau sa fie in contul tau de marti, cel tarziu. De la mine au plecat, dar unde au ajus, daca la tine nu sunt? Si, normal ar fi, daca ceva e gresit, sa mi se intoarca mie banii............vreau sa verific cu tine contul. Da-mi un semn, cind intri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Fetelor, sunteti vreuna online acum? Imi puteti confirma ca acel cont in lei de la Reiffeisen, trecut pe pagina lui Dan, e cel corect?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Doina, tot eu.............am vb acum la banca, banii au ajuns la voi pe 30.10.07 in jurul orei 10,30. Nu inteleg de ce nu se vad la tine? Eu am copiat contul de pe site........tipa de la banca imi spune ca, daca contul nu era corect, banii s-ar fi intors la mine. Iar la mine, nu sunt..........Fac un print screen de la ordinul de plata si ti-l trimiot pe mail si apoi, te rog mult, verifica azi, ca sa pot vorbi iar cu doamna de la banca (pe care am exasperat-o deja).


Mergi la inceput