Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou (3)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Andreia , ultima depunere este pe 25.10.2007...nu pot sa imi dau seama de ce nu au ajuns in cont...iar contul de pe prima pagina e OK .Lasa si tu pana luni ca azi nu am avut net...nu am putut citi ce mi-ai scris si nici la banca nu am fost.

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Doina, te rog confrunta contul cu datele pe care ti le-am trimis pe mail. Eu zic ca nu am gresit contul.........tipa de la banca a sunat la Reiffeisen si banii sunt in cont de marti...........Te rog luni sa verifici, sa nu fei vreo greseala si sa fi ajuns in alt cont, ca se mai poate inca face reclamatie,....sau asa sper eu, ca asa e aici........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Andreia, am gasit o varianta sa verific azi, lucreaza doar pentru incheierea de luna , nu cu publicul, am vorbit cu directoarea la telefon caci am fost vecine cand stateam la bloc si mi-a spus ca dupa ora 9 ca atunci se duce la banca se uita la cont si imi da telefon, imi spune si apoi iti scriu.
DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Andreia, acum m-a sunta de la banca si mi-a spus ca ieri au ajuns banii de la tine.Mi-a dictat acelasi cont din care s-au transferat banii cu cel care mi l-ai scris tu pe mail.Dar ieri au ajuns nu marti.Iti multumim mult de tot!!!!
DOAMNE AJUTA!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Doina, bine ca s-a rezolvat.

Multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Doamne ajuta!

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Doina te rog deschide capitol nou, merci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Doina sper sa nu te superi...fiindca tot eram pe-aici am deschis eu
si pe tine si pe Dan

CAPITOL NOU

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
Prajituri si papa bun
Halloween

Mergi la inceput