Un ajutor pentru Sonia (2)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marybell spune:

quote:
Originally posted by chris27

Am vorbit cu Oana.Fetele noastre sunt bine ,Sonia are 2kg8oo,papa cate 70-80ml la o masa(chiar si 90ml)...are deja falcute...Oana tot asteapta compul de la reparat,imi spune ca-i este tare dor de voi si ca va pupa ...Deseara la ora 18 pe Prima tv apare un reportaj cu ele...

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!
casuta noastra



Chris ce fain!!! abia astept sa le vad la televizor. pupici pentru "anunt"

Marybell de Erik (23.12.2006) si Edy (22.06.1994)
www.flickr.com/photos/mamicile_ianfebr2007/713424899/in/set-72157600639165474/" target="_blank">poze bb
varsta lui Erik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chris27 spune:

Le-am vazut pe fetele noastre!

Album foto | Slideshow
excursie
www.sonia.as.ro/" target="_blank">ajutati o fetita minunata!
casuta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Gata, am vazut fetele, ce scumpica e Sonia, m-a impresionat rau! Sper sa se mai stranga banuti! Se afiseaza prea putin totusi conturile, oamenii nu au timp sa noteze, ar fi trebuit sa dea si adresa site-ului, se retine mai usor si o ajuta mai mult.

www.helpsonia.com/" target="_blank">Redati-i Soniei bucuria de a creste langa parintii ei
Povestea nasterii
www.smi.ro/fulguleti" target="_blank">fulguleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ylilimic spune:

Am vazut-o pe Sonia! e o scumpica, se vede ca se reface dupa interventie...Oana arata tare bine, e stapana pe ea, imi place!

Sanatate Sonia! si lupta mami, o sa o vezi mare, intr-o zi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marybell spune:

si noi am vazut-o pe frumusica de Sonia alaturi de dragutza de Oana {:D] la prima la stiri. facut cam scurt "reportajul" fatza de ce am vazut si pe la alte cazuri.
bine macar, ca s-a facut. asa cum a spus si mayaione este foarte scurt timpul cat sunt aratate conturile bancare. omul nu are timp sa-si noteze. dar ei merg pe premiza ca oameni care vor sa ajute, suna la ei si ei le furnizeaza nr de cont. sa de-a Dumnezeu sa fie cat mai multi...

Marybell de Erik (23.12.2006) si Edy (22.06.1994)
www.flickr.com/photos/mamicile_ianfebr2007/713424899/in/set-72157600639165474/" target="_blank">poze bb
varsta lui Erik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

bine ca sunt bine capsunicile noatre!

fetelor, haideti sa-l sustinem si pe Edi,dupa ce totul parea ca decurge bine,aacum au aparut niste probleme di familia e tare disperata si neputincioasa, orice cuvant bun e binevenit!




Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora


www.helpsonia.com" target="_blank">ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paflo spune:

Fetelor, am vazut reportajul cu Oana si Sonia!Stiti ce m-a frapat?Cat s-a schimbat Oana...s-a maturizat, nu mai are zambetul acela de copil inocent si vesel (eu nu am cunoscut-o personal, dar am vazut pozele ei de la prima voastra intalneala), se vede ca sufletul ei plange. Sonia e o dulcica!Un ptr ele!

Florina si Sofia (09.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pepsi spune:

din pacate nu am vazut reportajul ca nu stiu cum si unde, dar am citit ce au scris fetele care l-au vazut!
bravo Sonia si Oana, sanatate multa si curaj in continuare!

Flavia mamica fericita de David 22 iunie 2007 si Dominic 17 mai 2004
albumele de familie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Eu n-am vazut reportajul, ce rau imi pare, l-a inregistrat cineva?

Oana si Soso -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Am vazut reportajul aseara, dar din pacate nu stiu unde il puteti gasi. Am cautat pe site-ul televiziunii dar nu au postat nimic acolo.

Pup capsunicile mici si frumoase.

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">Rugati-va pentru Sonia
Poze

www.youtube.com/watch?v=mXhigPz-PX8" target="_blank">Filmulet

Hainutze

Mergi la inceput