Mamici Noiembrie-Decembrie 2007(64)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

cam somnoroase.. ce-i drept!
creem ce are toata lumea cu noi? aseara am avut musafiri si numai povesti oribile de nasteri tampite mi-au povestit

pe mine ma doare rau spatele si daca astau pe scaun 2 ore... pe voi?? trebuie sa stau mai mult intinsa?



PUSSI 24+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Tustele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Si pe mine ma dor toate dupa 1-2 ore de stat pe scaun, ce-i drept conteaza si tipul de scaun...adica daca apar dureri mai repede sau mai tarziu. Aseara am stat la o terasa vreo trei ore si nu mai puteam si de noada, si de spate si de burtica. Cum am ajuns acasa am bagat un no-spa (ca mi se intarise burtica si cred ca a fost contractie) si dupa aia direct la patutz!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuli-ana spune:

ELLIS,nici eu nu am chef de gatit,parca m-ar atrage doar o salata de cruditati,altceva nu prea stiu,da' poate mai dau fetele idei de mancaruri usoare(usor de facut,usor de digerat!)...Poate ma scot totusi de o iarba verde...
CREEM,atunci nu ne stim...
Citisem articolul postat de tine,acum mi-e groaza si de epidurala,si de nastere naturala si de cezariana...Vorba cuiva...nu poate naste altcineva in locul nostru???

Ana, 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuli-ana spune:

In legatura cu durerile...eu am facut experimente.Alaltaieri am stat in casa toata ziua,mai mult in pat si pe DC.Si mi-a fost bine..Ieri am facut niscai treburi,drumuri si mi-a fost mai nasol decat ziua in care statusem linistita...Piciorul,coloana si burtica mi-au dat serios de furca.Asa ca azi o sa stau linistita...

Ana, 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebika spune:

BB yasmi la multi ani cu intarziere tot ce iti doresti si in special sa ai o fetita frumoasa si sanatoasa si o nastere usoara
pupici la toate mamicile si bb-ii lor si sa ne ajute D-zeu sa ajungem pana la termen cu bine

poze nunta si cu bb
vine bb
ADRIANA 25+ LUCA ALEXANDRU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata fetele
Am intrat sa va salut ca ma apuc de mancare,spalat si curatenie...a dat vrenicia peste mine

anca 29+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Anca, si eu imi propusesem de ieri sa spal, dar mi-a trecut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

iulia, creem si eu daca stau in pat sunt ok... nu ma doare, dar pe scaune tari... ma doare rau spatele si . Se pare ca-i normal!
cu mancarea... mai am de ieri fasole cu ciolan de la matusa si-mi face un var lasagna ... am noroc cu ei, ca eu sa stau sa fac mancare .... n-am chef
ancuta spor vezi sa nu obosesti! Si eu am bagat o tura in



PUSSI 24+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Tustele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

PAi daca toate faceti treaba ma duc si eu sa bag in masina macar. De intins le intinde sotul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by creem

PAi daca toate faceti treaba ma duc si eu sa bag in masina macar. De intins le intinde sotul



eu nu-l las, ca nu-mi place cum le pune si se sifoneaza toate, nu le scutura deloc



PUSSI 24+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Tustele mele

Mergi la inceput