Mamici Noiembrie-Decembrie 2007(64)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mai e cineva pe aici????
noi am fost un pic la o terasa si pove una din prietene ca si-a luat parizer de pui dinala mare (lat) si atata am cautat pana ma gasit parizer de...vita....acuma bagam....

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 29+ de bubulina IASMINA ALYSSA
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/103560.sigmaker.png" target="_blank">


bubulina noastra


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

daca nu mai e nimeni sa vb si cu mine, va spun NOAPTE BUNA!!!! VISE PLACUTE!!! si un wk superb!!!!

Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

viitoare mami 29+ de bubulina IASMINA ALYSSA
www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/103560.sigmaker.png" target="_blank">


bubulina noastra


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

BB eu mai sunt!!!!!!!!

anca 29+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Neata burtici! Cred ca sunt prima in dimineata asta...m-am trezit de pe la 7 si n-am mai avut somn...m-am tot fatait prin casa fara sa am ce face, si am intrat sa va salut!
BB cred ca ai serbat aseara frumos cu parizer, am serbat si eu in oras cu o inghetata uriasa!
Dany eu abia astept povestea despre prietena ta.
Aseara am mai auzit niste povesti, dar cam naspa, asa ca nu vi le mai spun sa nu va fac pielea de gaina si sa-mi dati dupa aia bataita
Fetele care ati mai fost la echo, ce va fac BBeii? Mie mi-e dor de a mea sa o vad, dar mai am pana pe 3 sept, dar ma alina povestile voastre. Ieri a fost o prietena gravidutza si bb al ei din baiat s-a facut fetitza...dar era foarte incantata

28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Am vazut acum pe Protv un reportaj despre baita si asajul bbelusilor. Si m-a apucat plasul cand i-am vazut ce micuti sunt si cred ca si de emotie... ca pana acum am citit numai de nastere, epidurala, etc...
Voi unde sunteti? Inca dormiti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuli-ana spune:

Buna dimineata,burtici!
Am intrat sa va salut,sa va ofer o lact-ocafelutza si...mai vb dupa pranz!!!Ce mai gatesc fetele azi???
Netza,CREEM,am vazut ca doar noi doua umblam matinale deocamdata...
CREEM,ai acelasi loc de munca specificat in profil???Am vazut ca suntem de aproape aceeasi varsta,daca am studiat amandoua la Ovidius ar trebui sa ne cunoastem...Dar nu e neaparat nevoie...faceam si eu conversatie...

Ana, 22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Buna diminata, mamicile!
Si eu am vazut reportajul cu bebelusii de pe pro tv si sigur ca si eu am plans; plangea un bb de-i tremura barbita, asa mila mi-era de el...oooof.
Eu nu prea voi intra azi ca avem activitati de we.
Iuli, eu nu gatesc azi nici sa ma bata cineva, astept ziua de maine ca se mai racoreste.


Ellis26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Ati citit articolul asta despre anestezia epidurala?

http://www.desprecopii.com/info.asp?id=44

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Iuli eu am facut doar liceul in Constanta - pedagogic. Fac am facut-o in Bucuresti. Dar, intr-adevar, suntem de o seama, cred.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

quote:
Originally posted by ellis

Buna diminata, mamicile!
Si eu am vazut reportajul cu bebelusii de pe pro tv si sigur ca si eu am plans; plangea un bb de-i tremura barbita, asa mila mi-era de el...oooof.
Eu nu prea voi intra azi ca avem activitati de we.
Iuli, eu nu gatesc azi nici sa ma bata cineva, astept ziua de maine ca se mai racoreste.


Ellis26+



Ai vazut ce micuti erau? si pareau asa de fragili!
Mai tarziu sau maine s-ar putea sa apara si pe site reportajul, asa ca o sa pun linkul aici sa vada si celelalte fete!

Mergi la inceput