Dansez pt tine, editia a 3-a

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Buna fetelor! pe mine m-a impresionat enorm cazul Claudiei...cred ca deja m-am atasat de acest caz si stiu deja cu cine tin...
Oricum in aceasta emisiune mi se pare cumplit faptul ca inainte de a incepe concurentii dansul, le reaminteste de suferinta si este normal ca ei sa se sensibilizeze si sa nu mai fie atat de dedicati dansului...Aproape toti intra la dans...cu lacrimile in ochi...se insista prea mult asupra suferintei...Asta este parerea mea! In mod normal ar trebui ca dansul sa ii faca sa uite de tot ce este urat in viata lor, ar trebui sa fie prosopul lor pentru lacrimi...
Va pup si sa speram ca va fi interesanta emiusiunea pana la final!

Ninia
http://tt.lilypie.com/TRdsp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crashsky spune:

Valsul lent ar fi trebuit sa il aleaga pentru un episod de mijloc al sezonului, cand echipele erau cat de cat sudate...Atunci am fi vazut alt fel de dansuri...Oricum, ca o concluzie a ceea ce am vazut aseara: nu va mai exista niciodata in aceasta emisiune (oricate sezoane ar avea ea) o echipa mai buna decat cea formata sezonul trecut de Laura si Bogdan (si pentru a-mi confirma aceasta opinie as putea paria pe acest fapt). Privind dansurile lor din primul episod al sezonului trecut si comparandu-le cu ce am vazut aseara mi se parea ca urmaresc o lectie predata de profesori elevilor. Unor elevi care raman complexati si timorati de ceea ce vad...Cred ca stacheta a fost mult prea sus ridicata sezonul trecut, iar acum, concurentii acestui sezon, se lupta pentru a ajunge la ea. Dar, ca de obicei, cred ca acesta este doar punctul meu de vedere. I-am remarcat totusi pe Alex si Cristina si Ioana si Mihai...De asemena am "remarcat-o" pe d-na. Rancea care parea de pe alta planeta, dand note total "pe langa" dansul vazut.
PS: Daca doriti sa revedeti clipurile cu dansurile din acest nou sezon ( la calitate divx), o puteti face doar www.crashsky.lx.ro/forumdisplay.php?f=59" target="_blank">AICI, deoarece pe youtube nu voi mai uploada nicun clip in acest sezon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Cel mai mult m-a impresionat cazul Claudiei dar, din pacate, a ajuns la duel...

Mamica de spiridus

Vacanta 2007-2 Mai si La casuta

Spiridusul in al treilea an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

Cazul Claudiei mi s-a parut intr-adevar foarte trist...dar poate totusi exista speranta de a nu recidiva si de a fi bine in continuare...Sper asta din tot sufletul pentru ea si pentru fetita.
Cumplit mi s- a parut insa cazul sotului Cristinei( cel cu acromegalia si tumora hipofizara). Acolo ar putea fi ceva ireversibil...daca nu se intervine in timp util ( mi-a amintit de cazul din URIASUL MEU cu Ghita Muresan...).

Cat despre dansul propriu zis, a tot respectul pentru modul in care s-au prezentat CRBL si Marieta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adseana spune:

Eeee...ce ziceti de evolutia de aseara a concurentilor??? Mie personal, mi-au placut CRBL cu Marieta si Alex cu Cristina...e adevarat ca se vede foarte mult ca baietii sunt "de-acolo" cum zice Mihai Petre, dar nici ele nu sunt mai prejos. Sunt curioasa sa vad cum vor evolua...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albena spune:

SALUTARE
mie imi place mult de tot cum danseaza perechile Alex si Cristina si CRBL si Marieta,dar cred ca prima pereche are mai multa nevoie de ajutorul nostru.
M-au impresionat mult si cazul Claudiei.
Oricum,toti concurentii au nevoie de ajutor,altfel nu apelau la emisiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

Intr-adevar CRBL cu Marieta si Alex cu Cristina sunt de-a dreptul talentati; ceea ce prezinta ei e cu adevarat show. Arata bine impreuna, se <simt> in cadrul perechii...
Am senzatia ca e mai mare sansa pt un cuplu la Dansez pentru tine sa razbata in situatia cand vedeta masculina este talentata.Asta contribuie mai mult la succesul cuplului decat cand vedeta feminina este talentata iar partenerul e mai putin talentat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Buna fetelor!
Eu ma bucur ca nu a fost eliminata Claudia. Chiar daca, cei mai buni la dans sunt Crbl si Alex, cazul Claudiei mi se pare special...

Ninia
http://tt.lilypie.com/TRdsp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

intr-adevar toti au nevoie de ajutor;sa speram ca il vor primi ca si in editia trecuta.am si eu doua intrebari,dar nu referitoare la aceasta editie:1:in prima editie m-a impresionat foarte mult Adrian-partenerul Ancai Turcasiu,stiu ca au reusit sa stringa banutii si au fost programati la operatie anul acesta in octombrie,a reusit operatia?stiti ceva de ei?2:dar de cistigatorii editiei 2:Carmen.a reusit operatia lui Dani(iubitul ei)?ca la un moment dat i-au aratat la aeroport ca merg spre china si atit,de ei mai stiti ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Kover, eu personal nu stiu nimic de aceste cazuri. Eu cred ca ar trebui sa anunte in emisune despre reusita unor cazuri. Mi se pare firesc sa fim informati despre ce s-a intamplat cu cazurile precedente.
Va pup pe toate.

Ninia
http://tt.lilypie.com/YoTbp2.png

Mergi la inceput