Dansez pt tine, editia a 3-a

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

leeloo asa stiam si eu despre boala asta , dar cineva zicea ca a vazut un reportaj cu ele si ca fata e bine ... si cand am zis ca nu se poate mi-a sarit in cap ca dor vazuse ea ...
Ce sa spun ... no coment.

Merci pt raspuns



Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

Abia astept sa inceapa!...Asta da concurs adevarat, ca la NPM2 nu m-as mai uita nici platita....( pe perioada verii m-am mai amagit cu NPM1 si UNI...).

AMR 2 zile!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yael spune:

quote:
Originally posted by aidaciolac

Fetelor ma intereseaza in mod expres un caz anume.
Din cate imi aduc aminte , o mamica din Constanta dansa pt fetita ei care avea autism. Adevarat?
Am inteles ca a dus-o ....???? .... si acum fetita s-ar comporta normal.
Ati vazut asa ceva? Este adevarat? Stiti ceva de asta?
Va intreb asta pt ca avem o forumista draga mie care are o fetita cu acelasi diagnostic. Mi-ar placea tare mult sa aflam de un remediu al bolii.

Scuze ca pun atatea intrebari.



Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune



Uite aici: http://libertatea.ro/index.php?section=articole&screen=stire&sid=189672


I, Y3.5v & N2v
--------------------------------------------------
"One who knows languages feels home everywhere."
(Dutch saying)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Yael

Din pacate nu au scris ce ma interesa pa mine.
Ceva concret ... sa zica ca a facut ... si acum ... e bine sau merge spre bine cu recuperarea.
Of!

Toate cele bune!



Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

nimeni pe aici?
a inceput spectacolul. pana acum nimic deosebit, mi se pare chiar plictisitoare emisiunea. mai ales cand ii pune sa faca juramintele.

si ce note mici!!



Mari 25+ bebe

odiseea

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tessie spune:

Si eu sint pe aici...Intr-adevar,pare plictisitoare emisiunea,cel putin pana acum.Iar legat de note,cred ca-i o tactica,sa-i motiveze cumva pt.dansurile urmatoare,parerea mea...Sa vedem in continuare,asta daca nu ma apuca somnul.

Tessie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

Ce aiurea mi se pare sa pui pe cineva bolnav de cancer (Claudia) sa isi tina lumanarea ca sa faca juramantul!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

quote:
Originally posted by Edessa

Ce aiurea mi se pare sa pui pe cineva bolnav de cancer (Claudia) sa isi tina lumanarea ca sa faca juramantul!!!




ce lugubru gandesti

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puppe spune:

Asa e, Edessa, mi s-a parut si mie morbida faza... De altfel, nu ma incanta ideea sa aprinda lumanari pentru vise, in general, dar ma rog, asta-i doar parerea mea.
Acum, ca am cunoscut cat de cat concurentii, pot spune ca cel mai mult m-au impresionat( ca si cazuri!) : Cristina (cu sotul bolnav de ceva in genul acromegaliei), Claudia (cumplit, sa nu poti spera ca vei apuca majoratul fiicei tale!!!), si baiatul cu scoala de copii cu dizabilitati (scuze, nu i-am retinut numele, e partenerul Ioanei Ginghina si e preot). Dupa felul in care au dansat, e prematur sa-mi fac o parere. O sa urmaresc (pe cat posibil) si restul emisiunilor, pana ma hotarasc "cu cine tin".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Cred ca la fel de "plictisitoare" au fost si primele editii la inceput!
Nu sunt prea multe de spus fiind prima seara.Emotii mari!



Mirela
Come on baby!

Mergi la inceput