Mamici de septembrie - octombrie 2007(63)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Alinus, zuzu, ce sa trimiti fata pe adresa ta de mail? trebuie sa faci nun upload si sa iti creezi pe pagina de webshots un nou album, care e musai sa fie public... E simplu ca buna diminata!!!!
Tu, in acest moment nu ai nicio poza si niciun album pe contul tau de webshots... Hihihiiihi....

Bebe Yannis in evolutie
M-am facut mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Fetelor, ca tot veni vorba: am si eu probleme cu vergeturile pe fund. Si sanii mi-s brazdati de dungi maronii, cred ca de la vase sparte, cu toata cremuiala mea. Pana acum am scapat pe burta, dar sa vedem. Eu folosesc www.aveeno.com/productDetail.do?prodid=3844" target="_blank">Aveeno, o crema foarte buna, putin mentolata (mai ales cu caldurile) si care intra foarte bine in piele, dar are efect mai multe zile, ca pielea e catifelata cateva zile dupa, deci nu trebuie sa dau zilnic. Acum nu stiu cat functioneaza cremele si pomezile, insa eu trag nadejde ca ceva efect pozitiv tot au si sper ca macar burta sa imi scape fara urme, ca restul e varza ...

"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."


samburici


Povestea obtinerii sarcinii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Alinus, cred ca nu ai facut publice albumele.

Annisia, eu pe parti nu am deloc. dungi La fie-mea nu mi-a crapat buricul ca nu era burta asa mare si tuguiata. Eram mare cu totul, inclusiv pe laterale (am verificat pozele dupa cum ziceam). Asa ca am scapat atunci de orice vergeturi pe burta. Dar acum, la mine e tragedie la buric, ma ustura si ma mananca si nu ajuta nici creme si nici uleiuri.

Rox 38+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Adimercedes, eu de fund nu mai zic nimic. La mine ala e distrus demult si nu neaparat de la sarcini. Sanii sunt ok acum, am niste vinisoare cum zici tu, dar mult mai bine ca la prima sarcina. De altfel de asteptat, atunci au crescut sanii cu 3 numere si inca unul dupa nastere. Pana mi-am revenit deja se produsesera crapaturile.



Rox 38+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Rox, nici nu as vrea sa ma desumflu brusc. Stiu ca atunci se floscaieste pielea cel mai rau, cand e trecuta de la o stare la alta. Nu ai vazut tipele care tin regim si ba sunt grase, ba slabesc brusc... Plus ca pe la 4-5 luni imi placea cu burtica... Eu una cred ca o sa imi lipseasca burtica mea, cand era rezon. Burtihanul asta vargat si greu nu il vreau prea mult in peisaj!

Bebe Yannis in evolutie
M-am facut mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

Annisia, pai le-am dat private de la bun inceput, ca sa nu le vada tot poporu', de aia am dat un mail cu share, na! ca trebuia sa le vedem doar noi pe aici.

Acum unde de unde le dau publice?

Alinus 32s cu Iulius
Am mai bifat o saptamana!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Sa stii ca o sa iti lipseasca. Eu am avut asa o nostalgie dupa ce am nascut. Imi plus imi lipseau miscarile lui BB, mult timp parca asteptam sa mai simt un ghiont.

Rox 38+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Alinus, nu bagi un "triburile"? Eu deja am prestat niste atacuri pe acolo.



Rox 38+
si Alexandra Maria (10.02.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Fetelor, sa nu va puna Sfantul sa va scarpinati, chiar daca va vine sa va tavaliti de mancarime. Cica scarpinatula sta rupe cel mai rau pielea...
Eu am sanii varza. De la inceputul sarcinii au inceput sa cedeze, iar acum sunt rupti de-a binelea... Belea e ca nu suport sutienul. Cred ca as fi fost mai ok, daca purtam sutien, ca mi-i mai sustinea. Asa atarna spre buric si logic ca se rup...

Bebe Yannis in evolutie
M-am facut mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

Roxana, pai am program, la 00.00 si la 06.00 iau gynipralul, asa ca mai dau o raita. Asa cate o ora. Acum bat taleri, hihihi, am pus ochii pe unul din coasta mea.

Alinus 32s cu Iulius
Am mai bifat o saptamana!


Mergi la inceput