Mamici de septembrie - octombrie 2007(63)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

AM CITIT ACUM ARTICOLUL REFERITOR LA DECALOTARE.

NICI NU MA GANDESC.
IMI NENOROCESC EU COPILUL???


AFIBEBE38+Cristian Nicolae

AMR 1 ZI

SI VINE ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

quote:
Originally posted by danielle02

asa.... ce parere aveti de joanne (din listuta annisiei )

danielle 35+ Ebonee
http://bd.lilypie.com/7dnTO.png
pozici



Danielle, mie una imi place Joanne. Era si pe lista noastra , doar ca noi nu vrem sa ne hotaram la un nume anume, ci sa avem vreo 4-5 din care sa alegem cand o vedem pe bebelusa. Insa e tare greuuuu. Ca altfel risc sa ii spun cumva si cand o vad sa imi dau seama ca nu i se potriveste numele...

Oricum, alegeti ce crezi tu ca i se potriveste. Sau alege mai multe si vezi atunci cand se naste cum e si ce nume isi cere.



"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."


samburici


Povestea obtinerii sarcinii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Alinus marfa de poze!!! Daca s-ar si vedea, ar fi super!!! Cred ca nu le-ai lasat publice... Ia baga-ti nasul si rezolva problemutza!!!!

Bebe Yannis in evolutie
M-am facut mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Offf, urate nopti am de la un timp.... Caldura, griji, pipi, dureri, palpitatii, foame, sete, iar pipi.... Si aici se taie filmul... Cand ma scol din pat, fuge somnul meu... O sa gasesc o solutie sa fac pe mine, ca altfel nu am nicio sansa sa ma mai odihnesc si eu ca omul...

Bebe Yannis in evolutie
M-am facut mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Nu v-am spus ca a inceput sa mi se rupa burta... Daca as vrea sa nasc mai repede, asta ar fi unul dintre principalele motive. In trei saptamani, cat mai am eu pana la termen, mi se face franjuri, fasii, dungi si dungute frumusete de abdomen... Eeeeehehehe... Adio bluze desuchiate, adio cercel in buric!!!!! Pai cu o fleasca de burta, striata si zbarcita, vomita lumea nevinovata pe strada....

Bebe Yannis in evolutie
M-am facut mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Buna dimineata,vad ca nu sunt singura care la ora asta nu doarme, iar o sa dorm pana la 12.
Anisia tu de ce nu dormi???????????????
aaaaaaaaaaa si tu treci prin aceleasi stari ca si mine, pai sa se apropie momentul?eu cred ca da, prea avem stari de rau, insomnii si alte alea.

Sim, sa vi cu vesti bune de la dr, daca totusi pleci azi la el,am vazut ca asa ziceai aseara.

Afibebe, lasa mama emotiile, mai ai o zi, incearca sa te odihnesti cat mai mult azi si sa nu te gandesti, oricum suntem alaturi de tine, iar starile de rau nu cred ca sunt de la emotii, pentru ca si eu le experimentez si la mine numai de emotii nu este vorba.

Gata merg sa incerc sa mai dorm,si o zi buna.

cecilia,37+ Cristian Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Lasa Anisia ca treci tu si peste perioada asta, in 6 luni o sa fi iar balerina....ce plangi dupa cercel in buric?

cecilia,37+ Cristian Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Nu ramai cu burta asa fleasca, poti sa fi sigura de asta.


cecilia,37+ Cristian Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Anisia te-ai dus la somn??????????????
ma lasi sa vb singura???????????????

Merg si eu la somn.

cecilia,37+ Cristian Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Sunt aici.
Dar vergeturile nu se vor vedea? Stiu ca ramana niste dungi albe asa, naspa...

Bebe Yannis in evolutie
M-am facut mare

Mergi la inceput