FIV in Ungaria 19

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Andrao oau ...cat ai mai scris.
Referitor la analize sunt OK cele pe care le ai. Eu pe cele pentru anestezie le-am dus la prima intalnire dupa ce am inceput stimularea. Tratamentul de stimulare eu l-am inceput in z2.
Multa bafta si cu pregatirile de nasit si cu consultatia.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

fetele am intrat sa va pupacesc repejor si fug ca am o gramada de cumparaturi de facut si mancarica,maine implinesc 29 de anisori,of credeam ca deja la varsta asta am copil care merge la gradi

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

"Buna dimineata" - am revenit duap un pui de somn

Andrao analizele pt anestezie nu e nevoie la priam intilnire, dar restul da se pune mare accent sa va stie ok cu bolile transmisibile. Stimularea se face incepind cu z2 de cm, si de vei fi in z1 s-ar putea sa o si incepeti deja, sar ma rog in zilele urmatoare cind iti va veni. Mult succes, tin pumnii strinsi strinsi, dar nu iniinte de ati ura distractie placuta la nunta.

Kla LA MULTI ANI (de acuma ca pote miine uit) sa iti dea DD sa natate si implinirea tuturor dorintelor. Si eu ziceam la fel ca la 28 de ani nu ma bebik oi avea l abatrinete, dar n-i se va rindiu si noua cu siguranta.

Gabitu, Pussi, Daria, Chiara,Cenusareasa, Corina

Liana da chiar asa oare ce s eintimpla cu fetele astea de nu mai intra, Crinuta, Steliana?

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:


Andra intrebai daca poti incepe tratamentul de stimulare imediat daca totul e in regula, insa cred ca nu iti da stimulare direct, o luna va trebui sa iei AC, pentru inhibare si apoi dupa urmatorul CM incepi stimularea.
Acum e prima ta consultatie la Szeged? Sa fii inarmata cu rabdare, ca s-ar putea sa asteptati destul pana va vine randul, noi la prima consultatie am astepta cateva ore, dar apoi am inteles ca au prioritate cele care au inceput deja FIV-ul. Dar in final nu ne-a parut rau ca am stat atat (ramasesem ultimii), ca dr. Z a vorbit cu noi cam o ora, (timp in care am facut si echo)ne-a explicat ce tratament vom face si ne-a raspuns la absolut orice am vrut sa-l intrebam. poate si din cauza asta ne-a lasat la urma, sa poata sa se ocupe de noi mai bine, fiind prima consultatie.
Iti doresc mult succes si sa iti dea ok-ul pentru FIV norocos!
Gabita sper ca ai fost in concediu si ca te-ai simtit bine. Si sper ca vei ramane alaturi de noi, chiar daca nu mai vrei sa faci FIV in Ungaria.
Pussi asteptam pozici noi cu bebelinele!
Kla intr-adevar era cam complicat pentru voi sa veniti tocmai din Spania sa faceti FIV in Ungaria, cred ca mai bine va opreati pe drum, in Austria, Germ. Dar oricum daca sotul tau nu putea veni, chiar ca nu avea rost, ca ar fi fost tare greu pentru tine. Iti doresc ca de data asta sa fie cu noroc!
Si maine sa te bucuri de ziua ta, nu te gandi ca puteai avea un copil de gradi, gandeste-te ca la anu' cand vei face 30 ani o sa ai un bebic!
Chiara, Tuculucu voi ce mai faceti, fetelor?

Va pe toate!

Ioana
poze szeged
poze cu animalutele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Ioana momentan nu ma mai gandesc la FIV. Am de rezolvat alte probleme mai intai. Nu stiu unde il voi face dar... tot de voi imi este cel mai drag. Va tin pumnii la toate si va urez multa bafta.
Am fost si in concediula Barcelona. Tare frumos a fost...
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Internet si Liana 30, multumim frumos de urari

Fetelor, daca aveti la indemana, vreau si eu nr. de telefon de la clinica din Szeged, ca eu nu-l mai am...

crinuta71

_
Printesa noastra,Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

ioana mai tarziu

noi suntem in patut ca ne doare burtica, nu sunt contractii... sau de la greutate sau de la cum apasa Tustele.. s-or intinde ligamentele! Am zis ca nu mai sun acum pe nimeni... ca oricum diseara merg la doctor!



PUSSI 23+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Tustele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRA0 spune:

Gabitu, Liana, Magda, Ioana, multumesc pt raspunsuri. Referitor la anticonceptionale, avand in vedere varsta mea (37) si ce am mai citit pe forum despre metodele de la Szeged, s-ar putea sa scap fara anticonceptionale. Eu am programare nu la Zadori ci la Krisan, si de la 14.30. Sper ca la ora aceea nu va mai fi asa aglomeratie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Pussi multa sanatate. Ai grija de voi.
Andrao noi am fost programati la 15,00 si am intrat la 16,00. Sper sa ai noroc. In ceea ce priveste AC-urile nu stiu ce sa zic. In functie de analize, varsta, alte probleme de sanatate se dau sau nu. Bafta multa
Mi-Ka uite telefonul 003662423623
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

andrao Dr Krizsan nu da anticonceptionale!!!

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput