FIV in Ungaria 19

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

legaturoooooo bun tortul
gabitule ce faci iubita? ne-a fost dor de tine!
ioana totul e frumos.. maine mergem la eco si va pun poze si cu junioarele! Dar va fi seara tarziu!
andra eu o singura luna am luat MACA si nu mi-a mai venit CM-ul .. decat la o sapt. dupa ce am oprit administrarea... asa ca in loc de reglator hormonal, la mine a functionat invers si n-am continuat cu experimentele de capul meu!



PUSSI 22+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Tustele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Magda sigur ca poti sa imi scri.
Pussi abia astept sa vad ingerasii. Ce mari sunteti, deja 22 saptamani...
Ioana
Bafta la toate fetele.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Buna dimineata
Gabitu, Pussi, Chiara, Daria si toate fetele, nu v amai insir ca mi-e somn rau , va pup si ne revedem duap ce trag un pui de somn

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

'neatza!!
gabitzu stiam io ca trebe sa apari ca sa ma pupipup si io ca mi'a fost dor de tine..
legaturilor ma bucur ca va placu..astept cat de tarziu pozele..
magduzta somn pufos!!
ANDRA0bine ai revenit..e posibil..io tin pumnii poate numai e nevoie sa mergi..
ioana te puppp
daniela tu ce mai faci mama?
Pisssssssssssssssss,ZoRIIIIIIII,ileanaaaaaaaaa mii tare dor de voi!!!
Auburn,Mika,Leliuta,Tia va pup pe voi si pe printzese.
Andicu ce face fotbaliatorul?
Adelaaa ce mai faci?cum esti?pup baietii frumosi!!


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Liana si mie imi era dor de voi. Na tine de la mine. Imi era dor de tine olteanco si de vrobele tale care imi fac tare bine.
Magda somn usor si sa te odihneasti.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Va multumesc o sa dorm bustea ca am avut o noapte de si
Ne intilnim dupamasa.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

atunci numai pleca de'aci gabitu ca sa'mi auzi vorbele
mirabelaaa,crinutzaaaaaaaa voi numai scrieti deloc mama?vreti sa scot???????steliana????????
moldoveancooooo poate mai arunci un ochi pe'aci sa stii ca tare dor imi e de tine..te puppp


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

sa traiti am inteles!
Pupici Liana

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRA0 spune:

Neata! As vrea sa fiu optimista in sensul ca poate nu o sa mai fie nevoie de Szeged, dar... de atatea ori am fost optimista pe degeaba si am cazut de sus, incat mai bine sa fiu rationala si apoi eventual sa fiu in al noualea cer. Mai ales ca de duminica dimineata eram in pauza de ... pentru spermograma, pe care trebuia sa o facem miercuri dimineata. Bineinteles ca marti seara am prestat totusi, pt ca mi-am zis sa valorificam si sansa aceasta, si am lasat spermograma si spermocultura pe vineri dimineata. Stiu ca vor fi doar doua zile de abstinenta, dar riscam altfel sa nu iasa rezultatele la spermocultura pe miercuri, cand trebuie sa fim la Szeged.Pana acum nu am avut probleme cu spermograma, sper ca nu o sa apara acum cine stie ce. Ma enerveaza ca se complica lucrurile si eu am mania de a organiza si planifica totul pana la ultimul amanunt. In plus, duminica suntem nasi si inchiputi-va ca sunt inca in febra cautarilor:sandale, camasa, costum, etc. Macar rochie mi-am luat, dar o ridic de la modificat doar maine dupa-masa.
Vroiam sa va intreb daca voi cand ati fost prima data la Szeged ati dus si analizele de sange pentru anestezie si rezultatele de la spermocultura si chlamidia. Eu mi-am facut doar HIV, hepatita B si C (amandoi), hormonalele, examen de secretie, Papanicolau, Chlamidia, si sper ca vom avea si spermograma, spermocultura si Chlamidia pt. el. Sper ca e suficient pt prima intalnire, eventual mai fac acolo ce mai este nevoie. Desi, programarea o am de la 2,30 (ora Ungariei). Laboratorul mai lucreaza la ora aceea? Vrem sa ne intoarcem in aceeasi zi.
Cred ca v-am ametit cu cat am scris. Nu prea scriu, dar si cand o fac....
Si promit, o ultima intrebare. Tratamentul de stimulare in ce zi de ciclu se incepe la Szeged? Ma gandeam daca va fi posibil sa-l incep deja dupa aceasta prima intalnire. Miercuri ar trebui sa fiu cam in ziua 1 de ciclu, desi dupa ce s-a intamplat in ultima vreme cred ca va mai intarzia, si ultimul FIV l-am facut pe 7 iunie 2007 (punctia).

Mergi la inceput