FIV in Ungaria 19

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Mika, Leliutza sa va traiasca printesele

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Pussi super burtica, sa-ti traiasca fetitele!!!

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

quote:
Originally posted by Liana30

"La multi ani Mariilor!!"
io dau de baut
pt gravidoaseeee
va pupacesc pe toateee!!

ps..vazut burtica cu fetitze mumoase foc..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica



sa ne traiesti Noi am luat! Dar tort nu ne dai?? ca ne este o pofta.....

Magduta



PUSSI 22+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Tustele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:


va ajunge>???
multam frumos legaturilor va puppp

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

La Multi Ani! Mariilor....
Un pupic special pentru Liana .
Burticosule sa creasca mari si frumosi ingerasii.
Magdura .
Va pup pe toate si sper ca in timpul cat am fost plecata sa se fi intamplat lucruri bune.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Gabita ce ma bucur ca ai aparut! Ce mai faci, iubita, mi-era dor de tine!
Pussi am vazut si eu pozicile. burtica si mamica frumoasa!si fetitele din burtik

Ioana
poze szeged
poze cu animalutele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Ioana . Ce sa fac?.....asa de multe nici nu stiu de unde sa incep. Am vazut ca incerci din nou. Sa fie cu multa bafta.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRA0 spune:

Buna. Nu am mai scris de ceva vreme, dar vad ca si pe aici pe forum se simte ca este perioada concediilor; este destul de multa liniste. M-am intors si eu din concediu iar saptamana viitoare am programare la Szeged. Dar intre timp s-a intamplat ceva ciudat. Am senzatia ca luna aceasta ori am ovulat de doua ori, ori niciodata. Am luat lemn dulce in primele 2 saptamani de ciclu si se pare ca mi s-a dereglat cate ceva. Sunt tare curioasa cand o sa imi vina ciclul in conditiile in care am inceput sa am simptome de ovulatie incepand cu ziua 12 de ciclu (intepaturi la ovare), mucus specificovulatiei prin ziua 15 iar ieri, ziua 22, ducandu-ma la dr. sa-mi fac examenul de secretie pt Ungaria mi-a spus ca secretia arata ca in faza preovulatorie. Dupa-masa am inceput sa simt iar acele dureri specifice ovulatiei si mi-am facut un test de ovulatie de curiozitate; bineinteles ca era superpozitiv. Nu mai inteleg nimic. Eu asteptam sa imi vina ciclul peste o saptamana. Imi pare rau ca nu am facut luna aceasta o monitorizare ecografica, dar fiind plecata in concediu nu aveam cum.Oare ar fi posibil sa fi ovulat de doua ori... sau poate doar acum am ovulat... sau poate nu am ovulat deloc si m-am procopsit cu niste chisturi. Cand am luat maca la fel m-am dereglat asa ca nu m-as mira ca si acum sa fi perturbat ceva pe acolo cu lemnul dulce, mai ales ca hormonalele pe care le-am facut in ziua in care am plecat in concediu, in ziua 2 (dar ale caror rezultate le-am aflat doar cand m-am intors) erau bune, cu valori pe la mijlocul intervalelor. Voi ce stiti despre o dubla ovulatie? Vrabia malai viseaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Gabitu bin eai revenit, vai ce ma bucur, asa de dor mi-a fost d etien , de ma intrebat peste tot de tine, plus am ceva mesaj de al Mirela , de imi permiti iti scriu pm.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Andrao bine ai revenit si sper ca te-ai relaxat in concediu, poate nici nu va fi nevoie sa te duci al Szeged, cine stie.
De dubla ovulatie nu stiu sa iti zic , dar sa ai ovualtie as de tirziu se paote , se intimpal , sunt fete care ovuleaz ain z20-21. Iar daca cm nu e de 28 de zile cu cit intirzie cu atitea ziel se amina si ovulatia.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput