Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007 (48)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

DOAMNE AJUTA STEFANIA!!!!!!!!!!!!!!!..SA AJUNGEM TOATE LA 40!!!
..daca bebe seamana cu mine o sa vina mai devreme..si daca seamana cu tati o sa fie chiar "muncitor" si nasterea nu o sa fie prea grea...mi-am facut planurile

ROXANA 27+ "ursuletz" GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..Doamne eu ma gandeam la inceput ca atunci cand o sa am 27 de saptamani(mi se parea departe rau)..o sa am bagajul facut si camera lui bebe gata..
..si eu nu am facut nimic..nici macar in casa..o iau incet ca mai am timp..

ROXANA 27+ "ursuletz" GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

roxana ...nustiu cum se face ca te-am visat aseara..ori unde ti-am vazut pozele cu burticutul ala a tau.... e super... ptiu, nu fi de deochi....stii ce faceam impreuna?...cuparaturi pt. bb caci inca nu erau nascuti...eram amandoua cu burtici... da a ta era mai mumoasa...si parca ne cunosteam de-o viata...desi ti-am vazut doar cateva poze...ce o fi insemnand?

Stefania20 nu vreau sa stiu sexul lui bb, vreau doar sa stiu ca e bine....
Cred in puterea lui Dumnezeu! nu am de ce sa fiu stresata...
nu am fost niciodata un manechin & foto cu burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Multumesc de incurajari!
Nu cred ca e nimic, probabil sat intr-o pozitie in care eu n-o simt...
De maine incep si un curs care tine o saptamana, si nici nu o sa am timp de controale, dar dupa curs ma duc sigur la control si la echo.

VA las, ca trebuie sa plec...ufff si e o caldura afara

Pupici si o zi frumoasa!
23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Neata, mamici. ce faceti? Pe noi ne-a trezit tati din somn. A sunat s avada ce fac fetele si baietii
Creem, chiar nu tb sa te ingrijorezi. Au fost zile in care nici eu nu l-am simtit pe Rares si eram super ingrijorata. Dr ginecolog mi-a spus ca au si ei zile in care dorm mai mult sau exista posibilitatea sa miste noapte cand tu dormi f profund si atunci chiar nu-l simti.
BB, ce bine ca intri in concediu. Eu m-am simtit super cand am intrat. Acum chiar am timp sa ma concentrez mai mult pe aceasta perioada frumoasa. Eu am un serviciu unde e ca la nebuni. Cu greu apucam sa deschid DC si sa citesc si eu vreo pagina. dar am scapat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana8188 spune:

Neata si de la mine!
N-am dormit deloc bine din cauza caldurii si a cainelui care s-a foit prin casa toata noaptea. Acum sunt, cum zice sotioru' drag, "ranchiunoasa"
Pupici la burtici!

Oana 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Fetelor, Sebi a dormit de aseara la 8 pana in dimineata asta la 9:30!!! el care dimineata este la 7 in picioare!!! probabil ca i-a facut bine racirea asta a vremii (acum este la tara, am inteles ca dimineata a fost un aer tare curat si o temperatura placutaaa).

Anca, arati "infloritoare"!!! ai ochi albastri, nu? Pupici!
Roxana, pot apare tot felul de probleme si ingrijorari (ca si in sarcina), dar invatam usor- pas cu pas- si trecem noi peste toate... pana la adanci batranete: nastere, crestere bb mic si fragil, gradinita, scoala, facultate, iubiri, casatorie, nepoti...sa mai insir???? .
Pt. prima parte avem clubul nostru in care ne impartasim experientele, mai invatam de la una la alta ...

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Cami multumesc mult...da am ochii albastri

anca 24+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

aaa,ref. la pozitie: pana acum a stat cu capul in jos; sper sa nu ii vina vreo "idee" pe ultima suta de metri si sa se schimbe la 180 grade si apoi sa nu mai aiba timp si "loc de intors"

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Mai fetelor eu o simt pe asta mica mai mult in stanga si jos de tot ,adica cam la o palma sub buric.
E bine?
Voi de unde stiti cum este asezat bb?


anca 24+

Maria
poze





Mergi la inceput